Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

ddino Pozri príspevok
Jedná sa o riadny podvod.

Ako môže chcieť firma peniaze od ľudí na rok dopredu, a travnie zmluvy na 24 mesiacov, keď má možnosť používať danú doménu len do mája 2010???


.
Asi sa chystá zdrhnúť. nNeviete, kto je to tá Elena Vejackova? Nepozná ju niekto?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Tu davam este raz odkaz na ziadost o zrusenie zmluvy
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

Terike11 Pozri príspevok
čítala som na jedene stránke že by sme mali všetci poškodení napísať na SOI, len neviem aké znenie by mal mať ten mail
ja som napisal, treba tym zahltit SOIku, cim viac ludi napise o tych podvodnikoch, tym lepsie a myslim, ze je jedno ako to napises, najma, nech to tam maju ...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Mária27 Pozri príspevok
Asi sa chystá zdrhnúť. nNeviete, kto je to tá Elena Vejackova? Nepozná ju niekto?
mna skor znepokojuje Ing. Radovan Baláž je registrovany v dalsich cca 50 spolocnostiach... http://foaf.sk/ludia/533506

http://www.mladezsns.sk/predstavitelia/


dalsia zaujimavost: http://foaf.sk/firmy/63366

btw: Kontakt: Elena Vejackova
Telefón: 421.908132142, 0908132142
Naposledy upravil mpca : 03.11.09 at 14:05
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

aj ja som im tam poslal: ....obetou podvodu, nakolko som sa len prihlasil do sutaze bez zaujmu vyuzivat dalsie sluzby portalu www.basne-portal.sk, pritom platnost serveru je len do maja 2010 a digitalny podpis si nemozem nikde overit.
0 0
daja36 daja36

daja36 je offline (nepripojený) daja36

Oki, takze nas prvy krok je napisat prime firm ziadost o zrusenie zmluvy a druhy krok je napisat na SOI. Komu presne mail posielame? Poslite prosim Vas mailovu adresu. Vdaka
0 0
anjelik195 anjelik195

anjelik195 je offline (nepripojený) anjelik195

No ja som sa však ani nikam na žiadnu ich stránku nezaregistrovala a aj tak mi poslali faktúru na 60,- €. Neviem,kde zobrali moju mailovú adresu,údaje, ale smutné je,že mail o registrácii mám v mailoch otvorený. Ale na aktivačný link sa neda kliknut.
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

vypis z obchodneho registra
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=157558&SID=3&P=1

konatel je nejaky Juraj Hlaváč, Hronského 10, Lužianky 951 41 ... mozno by sme ho viaceri mohli ist navstivit a vysvetlit mu nejake veci
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

Volala som na SOI pán mi povedal že tá zmluva je platná ale že mám zavolať ešte jednej pani, mometálne je na jednaní , takže neskor tam volám. ešte tam napíšem ten mail , je ich tam strašne moc na ktorý to píšete?
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

Zmluva ako taka moze byt v poriadku, otazkou je ci je v poriadku sposob akym prichadza k "uzatvoreniu" dohody a taktiez ci registracne udaje su dostatocne na uzatvorenie takejto zmluvy, hlavne vzhladom na nejednoznacnost urcenia skutocnej osoby ktora tuto zmluvu uzatvara.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

inak nie je potrebne na uzatvorenie takejto zmluvy aj podpis?
0 0
Miroslava Bendíková Miroslava Bendíková
Tak s tými básnami je to asi naozaj reťazová reakcia, najlepšie na tom všetkom je, že tie podmienky doplnili len nedávno ked sa asi rozhodli poposielať tie faktúry, lebo na začiatku to tam nebolo a dokladne som to prešla
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Yop ludia, sme obete podvodu
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Miroslava Bendíková Pozri príspevok
Tak s tými básnami je to asi naozaj reťazová reakcia, najlepšie na tom všetkom je, že tie podmienky doplnili len nedávno ked sa asi rozhodli poposielať tie faktúry, lebo na začiatku to tam nebolo a dokladne som to prešla
Tak to by bola dobrá správa pre prípad, že by to došlo až niekde na súd. ak tam VOP neboli, nemohol sa s nimi nikto oboznámiť. a možno tam nebola ani žiadna zmluva . len si pospomínajte a dajte to nejako dokopy, vždy sa lepšie bráni, keď Vás bude viac. A hlavne nič neplaťte, ani alikvotnú časť, aspon dovtedy, kým sa to nevyrieši

to Erik: podpis nie je povinnou náležitosťou faktúry
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

anjelik195, sa ani registrovat nemusel. Myslim ze stacilo aby len clovek navstivil stranku. alebo len niekde napisal svoju adresu a uz maju cloveka.
0 0
janihn janihn

janihn je offline (nepripojený) janihn

No moji mili.... som rada, ze v tom nie som sama. Dnes rano sok a mail, kde odo mna chcu 60 eur. A ja ani neviem o tom, aby som sa tam registrovala ,ci na ich stranke niekedy bola. Nikdy by som nevypisala registraciu a taketo podmienky platenia. Nikdy sa mi taketo nieco nestalo. Cize ratajte aj so mnou, ze ma tu mate, a nemienim to nechat len tak. Nikdy by som im nezaplatila, zaco? zato , ze niekto zneuzil moje osobne udaje? Uz som im pisala, ale ziadna odpoved. Zajtra preistotu posielam aj list na ich adresu, kde sa odvolavam od tejto zmluvy. Snad sa to poriesi, lebo dnes mi tento mail pokazil cely dnik.
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

Uzivatel - fyzicka osoba / nepodnikatel, alebo fyzicka resp. pravnicka osoba podnikatel, ktora uzatvorila s poskytovatelom zmluvu, prostrednictvom ktorej ziska pristup na databazu programov, pricom uzivatelom sa stava po uzatvoreni zmluvy s prevadzkovatelom a zaplateni dohodnutej ceny sluzby.

--- toto maju na uvode podmienok , cisto teoreticky teda nikto z nas nieje uzivatel kedze nikto nezaplatil nie ?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

matqo, teoreticky mas pravdu
0 0
sneha sneha

sneha je offline (nepripojený) sneha

Takže pripájam sa aj ja...Mne dnes tiež prisiel mail na zaplatenie 60€...Zatial posielam mail do lamparne, TV joj, na SOI. Uvidim co odpisu dajte aj vy vediet...Zajtra postou posielam vypovedanie zmluvy...
0 0
daja36 daja36

daja36 je offline (nepripojený) daja36

Terike11 Pozri príspevok
Volala som na SOI pán mi povedal že tá zmluva je platná ale že mám zavolať ešte jednej pani, mometálne je na jednaní , takže neskor tam volám. ešte tam napíšem ten mail , je ich tam strašne moc na ktorý to píšete?
No je tam naozaj dost tych adries ale navrhujem kontakt na inspektorat SOI pre Banskobystricky kraj, mailova adresa je: bb@soi.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať