Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
kovovtepec kovovtepec

kovovtepec je offline (nepripojený) kovovtepec

Zdá sa ,že sa tých faktúr hromadí.Ja patrím tiež medzi tých ,ktorý takúto nehoráznosť obdržal.Myslím si,že nejaký neseriozny chamtivec si toto všetko dobre naplánoval na pred vianočne obdobie.Na slušných web-portáloch sa takto s návštevníkmi nejedná a akonáhle chce mať za svoje služby zaplatené,tak najprv musíš previesť platbu a až potom je záujemcovi umožnené užívať si produktov,ktoré ponúka.Ale na Slovensku je to asi tak,že poctivosťou to málokde alebo nikam nedotiahneš.
Na www.basne-portal.sk
som vstúpil tiež ,len zo zvedavosti...o aké básne ide.
Myslím si,že podnet na SOI je opodstatnený a na mieste.Každá seriózna inštitúcia Vám približne do 14 dní zašle nejakú písomnú formu dohody o niečom.Takéto niečo sa však neudialo.Navrhujem zatiaľ neplatiť.Zmluva
a nejaká dohoda je vtedy platná ak je obojstranne podpísaná.A ešte niečo...faktúra je nejaký podvrh, pretože zabezpečenie môjho PC mi vyhadzuje tieto nasledovné informácie...."Vyskytli sa problémy s minimálne jedným podpisom a identita autora podpisu je neznáma!"

Ja som tú stránku navštívil 01/08/2009 a až teraz po 3 mesiacoch doslova zatiahli sieť a chcú inkasovať?
0 0
ddino ddino

ddino je offline (nepripojený) ddino

matqo Pozri príspevok
Uzivatel - fyzicka osoba / nepodnikatel, alebo fyzicka resp. pravnicka osoba podnikatel, ktora uzatvorila s poskytovatelom zmluvu, prostrednictvom ktorej ziska pristup na databazu programov, pricom uzivatelom sa stava po uzatvoreni zmluvy s prevadzkovatelom a zaplateni dohodnutej ceny sluzby.

--- toto maju na uvode podmienok , cisto teoreticky teda nikto z nas nieje uzivatel kedze nikto nezaplatil nie ?
ja som si to tiež všimol.
podľa mňa všetci ľudí čo nezaplatili !niesú užívatelia! a nielen teoreticky ale aj prakticky.

navyše tie VOP sú tak zle napísané že až - niekde používané slovo užívateľ niekde používateľ atď.
0 0
Miroslava Bendíková Miroslava Bendíková
nie je to trošku odveci, že žiada peniaze po takej dobe, akože registrácie? Ved väčšina sme to podla toho čo tvrdí už v tom asi dva až tri mesiace. ako to môže?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja len, stiahnite si niekto tie podmienky, aby vam ich nemohli menit "za jazdy"
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

hmmm oni nejdu stihanut, len screenshoty mozem urobit
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

Takze dneska som si nasiel ten isty email v schranke. Registroval som sa na domene downloads-portal. Chcel som vyhrat iPhone (hehe mohol som si ho radsej kupit). Su to neskutocny podvodnici. Ta firma Pro Content s.r.o existuje len par mesiacov.

Vypada to, ze sme sa vsetci zaregistrovali ked bola ta stranka nova niekedy v auguste - septembri. Nikde neboli tieto podmienky napisane a teraz tam zrazu su. Suhlasili sme uplne z niecim inym. Web sa da kludne menit a zmenit podmienky je uplne jednoduche. Vypada to ze len vymenili obrazok a PDF za iny a na spodok stranky dopisali nieco co tam nebolo.

Ani v oznamovacom emaily neprislo nic, ze sa jedna o platenu sluzbu a ze treba do 2 tyzdnov odstupit (pokial si pamatam. registracny mail som uz davno zmazal).

Vsak oni dobre vedia preco posielaju faktury az o 2-3 mesiace od registracie. Aby sme uz nemohli oficialne odstupit.

Fuj podvodnici. Este mam zly pocit aj zo seba ze necitam a klikam kde nemam (to ma trapi hadam viac ako to ze ma nachytali).

Idem hned napisat na SOIku a Zajtra im poslem dopis.
0 0
nawaska nawaska

nawaska je offline (nepripojený) nawaska

Ahoj,

moja kamarátka, je v presne takej istej situácii ako vy...dnes jej prišla faktúrka ako Vám...prosím poraďte kam napísať na tú slovenskú obchodnú inšpekciu...ďakujem veľmi pekne
0 0
sneha sneha

sneha je offline (nepripojený) sneha

Tie podmienky mam stiahnute. Pisala som na SOI do BB: bb@soi.sk
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
tu su VOP z portalu http://www.downloads-portal.sk/ stiahnuté dnes:
0 0
VAS0 VAS0

VAS0 je offline (nepripojený) VAS0

no priprajam sa aj ja. Tiez mi dosiel dneska tento e-mail z downloads-postal.sk na uhradu 60 eur
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

tak idem ja napisat SOIke a uvidime co za odpoved dostanem ale okamzite to tu uverejnim...ale su to tazky podvodnici.ved na zaciatku na stranke downloads-postal.sk neboli take podmienky ako su teraz len velka skoda ze som si to neskopiroval

a mam registracny mail ktory keby som vedel ho sem pripojim no hlavne prilohu!!! Bohuzial to mali pekne premyslene pretoze malo kto take veci cita
0 0
Miroslava Bendíková Miroslava Bendíková
sneha prišla ti aj nejaká odpoved zo soi a čo si im napísala?
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

Mate niekto este ten Email ktory vam prisiel ked ste sa registrovali? Pise sa tam ze je to spoplatnena sluzba? Ja som ho uz zmazal. Ale dost by ma to zaujimalo
0 0
janihn janihn

janihn je offline (nepripojený) janihn

Na markizackej stranke Lamparen je napisane, ze tu sa uz zruzili podvedeni ucastnici, kt dostali dnes zmluvu o zaplateni 60 eur. Chcela by som vedeit , co ste dotreaz spravili, ako ste konali, ci mate nieco nove. Vraj mame spojit sily, tak len preto reagujem. Zajtra kaaaazdopadne odstupim pisomne od ich zmluvy ale neviem ako inac mam postupovat, ked som v tom nevinne. Boji sa, ze z toho budu este velke problemy a ja platit nemienim. Dakujem
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

ja som pisal maila na SOIku hned rano na tu banskobystricku adresu, odpoved mi zatial neprisla.

rozmyslam, ci nezalozit na facebooku nejaku skupinu poskodenych, aby sa tam nazbieralo co najviac poskodenych ... asi by to chcelo aj cim skor zohnat nejakeho pravnika, ktory by po 15.11. manazoval nejake to hromadne trestne oznamenie ...
0 0
LucasT_603 LucasT_603

LucasT_603 je offline (nepripojený) LucasT_603

Našiel som potvrdzujúci mail z 3.8.2009 a na moje počudovanie bol v prílohe súbor VOP.pdf , ktorý som si predtým ani nevšimol. Bohužiaľ je v týchto podmienkach spomenutá suma 5 EUR mesačne ( nenápadne zakomponovaná v texte). Je možné sem uploadovať súbory? Hodím to asi radšej na nejaký server, kde si to každý môže stiahnuť.
0 0
sneha sneha

sneha je offline (nepripojený) sneha

zatial som este neobdrzala odpoved, akonahle ju dostanem dam vediet...a registracny mail mam a nie je tam spominane ze sa jedna o spoplatnenu sluzbu...
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

chcem sa spýtať aký variabilný symbol máte uvedený ? Ja mám 4401045 či náhodou nemáte taký isty
0 0
Alexxxx Alexxxx

Alexxxx je offline (nepripojený) Alexxxx

Vtedy to tam nebolo lebo by som tu registraciu nepotvrdil, uz to ale tiez nemam (vymazane)
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

tak ja ten aktivačný mail mám , tie podmienky sú fakt v prílohe ..je možné že tam boli dané nejak dodatočne alebo nejak inak ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať