Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

Registracny email + priloha:

Vážený pán ******,

Vitajte na portáli downloads-portal.sk

Na aktiváciu vášho prístupu kliknite prosím na nasledovnú adresu:
****** V prípade, že adresa bude rozdelená na dva riadky, skopírujte celú adresu do vášho prehliadača.

Vaše prístupové údaje:

Užívateľské meno: ******
Heslo: ******

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.

Váš team z www.downloads-portal.sk
0 0
nawaska nawaska

nawaska je offline (nepripojený) nawaska

kamoška mi to poslala...toto bolo celé čo tam bolo napísane

Vážená pani XY

Vitajte na portáli basne-portal.sk

Na aktiváciu vášho prístupu kliknite prosím na nasledovnú adresu:
http://www.basne-portal.sk/a/899/342...3a3398682e5ce9
V prípade, že adresa bude rozdelená na dva riadky, skopírujte celú adresu do vášho prehliadača.

Vaše prístupové údaje:

Užívateľské meno: XY
Heslo: XY

Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.

Váš team z www.basne-portal.sk
0 0
VAS0 VAS0

VAS0 je offline (nepripojený) VAS0

nie nie aspon ja nemam taky isty variabilny symbol inac prave pozeram a aj ja mam prihlasovaci mail a v nom sa pise toto:

"Cena predmetu zmluvy pre účastníka na www.download-portal.sk je uvedená pri prihlásení.
Zároveň cena predmetu zmluvy je uvedená v ods. 7 týchto VOP. Firma je neplatca DPH.
Po uzatvorení zmluvy vyfaktúruje prevádzkovateľ cenu predmetu zmluvy za obdobie prvých 12
kalendárnych mesiacov trvania zmluvy a v 11. mesiaci trvania zmluvy bude vyfaktúrovaná ďalšia
splátka. Splatnosť ceny je uvedená vo faktúre."
0 0
nawaska nawaska

nawaska je offline (nepripojený) nawaska

ani3012 Pozri príspevok
chcem sa spýtať aký variabilný symbol máte uvedený ? Ja mám 4401045 či náhodou nemáte taký isty
variabilný symbol 4400899
0 0
nawaska nawaska

nawaska je offline (nepripojený) nawaska

môžem sa spýtať čo ste napísali na to SOI? nech mám aspoň šajn dakujem
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

http://ulozto.sk/2975257/pekny-podvod.txt tak tu pripajam prilohu aktivacneho e-mailu , na kolko sa v aktivacnom e-maile nic nepise
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

presne to iste sa mi stalo s http://www.downloads-portal.sk/

bola tam sutaz o 3x iphone, tak skusim stastie ne? a co sa nestane?
dnes 2.11.2009 mi dojde non reply email, o uhrade 60€, a ked nezaplatim do 14 novembra tak jeden den omeskania 5€ naviac snad sa to vyriesi, to je riadna blbost s p******* portalom
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

este ma napada staznosti na sme.sk sa tiez riešia. Naozaj to chce medializáciu.
0 0
Boubiss Boubiss

Boubiss je offline (nepripojený) Boubiss

Pridávam sa k obetiam... Veľmi mi pomohlo, keď som našiel túto tému a zistil som, že v tom nie som sám. Niekto sa na nás chce jednoznačne nabaliť. Mám otázku: Všetkým zúčastneným prišla faktúra dnes t.j 3.11.2009? Zaskočilo ma to... Na tej ich sprostej stránke som bol asi tak raz a to keď som sa tam registroval... Osudná chyba. Stále neviem pochopiť, ako od nás môžu vyžadovať peniaze, len so znalosťou adresy, mena a priezviska... Každopádne zatiaľ nič neplatím, teší ma, že sa to tu rozbúrilo a dúfam, že do 14. Novembra sa niečo vyrieši... Keby boli teoreticky v práve, čo by mi hrozilo ako študentovi, ktorý by nezaplatil? To by ma fakt zaujímalo... Ako by chceli poriešiť toľko ľudí? Ďakujem.
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

ak je pri prihlaseni prilozeny pdf subor VOP je to mozne povazovat za adekvatne oboznamenie s podmienkami? neda sa to napadnut?
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

Dáša_ Pozri príspevok
este ma napada staznosti na sme.sk sa tiez riešia. Naozaj to chce medializáciu.
tam som to poslal hned rano, ked som posielal maila aj do SOIky ...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
ani3012 Pozri príspevok
chcem sa spýtať aký variabilný symbol máte uvedený ? Ja mám 4401045 či náhodou nemáte taký isty
Ak predpokladáme že číslovanie ich FA začínalo od 4400001 tak mi vychádza nasledovné:

1045*60=62 700€,,,, a len oni vedia koľko je z tejto sumy zaplatených a koľko nie... v každom prípade výnosný "biznis".....
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

prosim ta a pise sa tam uz niekde o tom??? myslim na tom sme.sk
0 0
janihn janihn

janihn je offline (nepripojený) janihn

AJ MNE DOSIEL MAIL AZ DNES po dvoch mesiacoch ani si nepamatam, ze som sa niekde registrovala dokonca ani overovaci mail mi nedosiel sranda co?
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

Ja sa len bojím že to bude všetko v súlade zo zákon , ale na hrane. Šak viete akoto chodí stále sa dejú také veci a ti ludia aj tak musia nakonec zaplatiť aj ked je to nemorálne .
0 0
kovovtepec kovovtepec

kovovtepec je offline (nepripojený) kovovtepec

Overoval som v Adobe el.podpis faktúry..je aktualizovaný od 16.10.2009 do 16.10.2010. a bol aktualizovaný včera večer.Preveroval som faktúru a v jednom prípade to v Adobe žiadalo aktualizáciu doplnkov,ak v tom chcem pokračovať...dal som aktualizovať.V závere aktualizácie mi to zabezpečenie PC stoplo s tým,že doplnky obsahujú nejaký " Sajrajt".Ale niekto tu spomínal,že spätné e-maily na odosielateľa sú nedoručiteľné.EL.podis na faktúre bol overovaný na e-mail:procontentsro@googlemail.com
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

VOP bod 5 a 5a pise sa tam:
5. Odstupenie od zmluvy, skoncenie zmluvy pred uplynutim lehoty

Mozete od uzatvorenej zmluvy odstupit do 2-tyznov bez udania dovodu pisomnou formov (email, fax, list). Lehota sa zacina najskor pri obdrzani tohto poucenia (znamena to ze po doruceni faktury? ci nie? to nwm)
Je to na: http://www.downloads-portal.sk/gtc.html
a adresa tam je:
Pro content s.r.o.
Námestie SNP 3
974 01 Banska Bystrica

email: info@pro-content.eu a support@pro-content.eu
nwm pozrite si to niekto, niesom si isty ci ta lehota skoncila po 2tyznoch ked som dostal aktivacny mail, alebo po obdrzani faktury.

btw: ja fakt nemam ako zaplatit ani ucet nemam, jedine mama, ale ta je mimo slovenska. takze ked to nejde inak tak sa pokusim s nimi dohodnut na nejakom splacani kazdy mesiac 6€ obalke, alebo fakt nwm.
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

Pre: EJoo


Podla mna je to od poslania aktivacneho emailu. To by sa dalo bez problemov odstupit. Teraz je to ale uz 2 mesiace od aktivacneho emailu takze nemame moznost odstupit
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

k comu sa zatial teda prislo?
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

erik.aragorn Pozri príspevok
k comu sa zatial teda prislo?
ja mam pocit ze sa neprislo na nic..maximalne to zmedializovat aby sa ostatny ludia neoklamali ako mi pretoze pola toho co som precital hra vsetko do karat tej webovej stranke co je smutne ...ale uvidime este nemam odpovede z SOIki tak sa nehajme prekvapit a musime sa pozbierat nech je nas naozaj vela a niekde to zmedializovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať