Zavrieť

Porady

Koniec paušálu

Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    lalia22 Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?
    Najlepšie hneď,resp.čo najskor, k dátumu účinnosti kedy ti končí viazanosť-prepokladám,že ti ponúknú niečo navyše aby si neodišla...

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Ja som im dal vediet dva tyzdne vopred, ale ja som este vtedy u nich nekoncil, len som prechadzal na iny pausal a bez viazanosti. Na kazdej predajni mi dali inu odpoved a nakoniec to aj tak vsetko poriesili na infolinke

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    lalia22 Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?
    pozri si na faktúre aké máš fakturačné obdobie, aby si neprešvihla dátum. len k tomu dátumu ti môžu zmeniť - buď prejdeš na iný paušál / zvyčajne výhodnejší - ako spomínal Stano/ alebo dáš výpoveď. určite by som tam išla ešte pred dátumom viazanosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.