Zavrieť

Porady

Počet riadkov

Chcem sa vás spýtať, keď si účtujete v PU za riadky kde zápis napr.501,343/211 beriete ako jeden, ako klientom pozeráte koľko majú riadkov v denníku. Neviem či som sa vyjadrila jasne ,ale v mojom softe nemôžem nájsť zostavu kde by jednoducho našlo počet riadkov musím to zložito filtrovať a aj tak to nie je presné
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuziku je offline (nepripojený) zuziku

    zuziku
    To sme sa asi nepochopili ja nepotrebujem cenník, len konkretne ako zisťujete počet riadkov, keďže zápis napr. bločka za nákup PHM mám rozpísaný na 2 riadky v denníku a mám to rátať ako jeden pri vyúčtovaní

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    zuziku Pozri príspevok
    To sme sa asi nepochopili ja nepotrebujem cenník, len konkretne ako zisťujete počet riadkov, keďže zápis napr. bločka za nákup PHM mám rozpísaný na 2 riadky v denníku a mám to rátať ako jeden pri vyúčtovaní
    Ja používam súhrnné doklady, takže je to pri desiatich dokladoch 11 položiek (z pohľadu platby za vedenie učtovníctva), v denníku sú to iba dva riadky, keby som ich zaučtoval jednotlivo, tak pri platcovi DPH by to bolo dvadsať položiek aj riadkov v denníku. Takže dokážem byť lacnejší pri nižších nákladoch na papier a tonery, a nižšej pracnosti zaučtovania.

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    Samozrejme zákazník dostane podrobný rozpis jednotlivých dokladov tak, aby sa to dalo jednoduch odkontrolovať.

    zuziku je offline (nepripojený) zuziku

    zuziku
    Nepoužívate náhodou niekto software Pohoda aby ste mi vedeli poradiť ako to tam pozrieť lebo sme v ňom začali len tento rok a som z toho trocha mimo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.