Zavrieť

Porady

platové zaradenie asistenta učiteľa

Dobrý deň, mohli by ste mi pomôcť? Som vyštudovaná učiteľka s titulom Mgr. pre 2. stupeň, mám 1 rok praxe ako vychovávateľka v CVČ a od nového školského roku 2009/2010 som začala pracovať ako pedagogický asistent učiteľa v špeciálnej základnej škole. Chcela by som vedieť do akej platovej a pracovnej triedy budem zaradená podľa nového zákona 317/2009.
Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    VŠ I. stupňa - ak máš už za sebou uvádzanie začínajúceho učiteľa a si ako samostatný učiteľ tak potom do 9 ak si ešte ako začinajúci pedagog potom do 8

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    akire22 Pozri príspevok
    Dobrý deň, mohli by ste mi pomôcť? Som vyštudovaná učiteľka s titulom Mgr. pre 2. stupeň, mám 1 rok praxe ako vychovávateľka v CVČ a od nového školského roku 2009/2010 som začala pracovať ako pedagogický asistent učiteľa v špeciálnej základnej škole. Chcela by som vedieť do akej platovej a pracovnej triedy budem zaradená podľa nového zákona 317/2009.
    Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
    VŠ vzdelanie I. stupňa začínajúci 8 Plt. trieda, samostatný 9 Pl. trida. Viď prílohu v téme platová trieda príspevok 61
    Naposledy upravil Sabadka : 13.11.09 at 08:04

    akire22 je offline (nepripojený) akire22

    akire22
    Ďakujem za odpovede,nie som začínajúci pedagóg. Ale som kvalifikovaná na výkon asistentky učiteľa v špeciálnej základnej škole? Aj keď nemám špeciálnu pedagogiku, alebo to ako asistent nepotrebujem. Ďakujem.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    akire22 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpovede,nie som začínajúci pedagóg. Ale som kvalifikovaná na výkon asistentky učiteľa v špeciálnej základnej škole? Aj keď nemám špeciálnu pedagogiku, alebo to ako asistent nepotrebujem. Ďakujem.
    Ako asistent učiteľa si nepotrebujete doplniť špec.pedagogiku, stačí klasické pedagogické vzdelanie. Pri asistsentoch maximálne možné zaradenie je VŠ. I. stupňa 9 platová trieda - samostatný ped. asistent

    platové zaradenie asistenta učiteľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.