Zavrieť

Porady

taxi - potrebujem info ohladne začiatkov taxi

caute poradáci potreboval by som informácie ohladne začiatkov taxikárčenia, chcel by som si otvoriť taxislužbu, mám auto škodu feliciu, čo presne k tomu potrebujem, viem že potrebujem osvedčenie z krajského úradu, je možné pracovať na osvedčenie niekoho iného? Okrem taxametra a nálepiek, veže treba mi ešte nejakú špeciálnu výbavu? Dá sa auto používať aj na súkromné účely? Viem že sa platí cestná daň, ale ohladne dane z príjmov - platím podľa zisku? - to čo ukáže taxameter??? ideálne by bolo telefoniky, alebo mailom - mám viac otázok - zavolal by som - moje tel. č. 0907227848, mail: tomassadko@gmail.com, potreboval by som to dosť súrne
Naposledy upravil tomastomas : 15.11.09 at 14:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    tomastomas Pozri príspevok
    caute poradáci potreboval by som informácie ohladne začiatkov taxikárčenia, chcel by som si otvoriť taxislužbu, mám auto škodu feliciu, čo presne k tomu potrebujem, viem že potrebujem osvedčenie z krajského úradu, je možné pracovať na osvedčenie niekoho iného? Okrem taxametra a nálepiek, veže treba mi ešte nejakú špeciálnu výbavu? Dá sa auto používať aj na súkromné účely? Viem že sa platí cestná daň, ale ohladne dane z príjmov - platím podľa zisku? - to čo ukáže taxameter??? ideálne by bolo telefoniky, alebo mailom - mám viac otázok - zavolal by som - moje tel. č. 0907227848, mail: tomassadko@gmail.com
    daj si do vyhladávania (nad hornou lištou PORADy) slovo taxi, nájdeš veľa tém, v ktorých sa táto problematika rozoberala

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    tomastomas Pozri príspevok
    dakujem - cital som to ale nie je tam vsetko co by som chcel
    väčšina problémov je tam podrobne rozobratá, na ostatné si musíš nájsť kamaráta taxikára, ktorý bude ochotný ti poradiť.
    jj myslel som si akurát nie je veľmi jednoduché nájsť kamaráta taxikára hlavne ak vie že chcem otvoriť taxi - skôr by som potreboval niekoho - taxikára nájsť napr. tu,
    alebo ak by aj nebol taxikár - stačí že sa vyzná v problematike pretože niektoré veci sú len okrajovo spomenuté - potreboval by som to konkrétnejšie

    taxi - potrebujem info ohladne začiatkov taxi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.