Zavrieť

Porady

Poznáte firmu LR ???

máte niekto skúsenosti s firmou LR - hlavne čo sa týka parfémov:

Ďakujem
Usporiadat
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

No ja mám osobnú skusenost.
Niektoré vyrobky stoja zato, ale zda sa mi že finančne sú dosť prehnané.
A čo sa týka parfémov tak pri skúšaní vzoriek, sme boli nadšení, aj ja aj priateľ, tak sme si zakúpili, no malí sme pocit že kupený výrobok už nebol v kvalite vzorky.
Takže viac som si už odtial neobjednala, a tie parfémy máme dodnes vo vitrínke.,
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

ja mam odtial lesk na pery, lak na nechty a bronzer a som celkom spokojna... ale kvalitou sa to moc nelisi od beznych dostupnych produktov.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

LR robí MLM, a tiež si myslím, že výrobky sú príliš drahé. To skôr si v predajnej sieti v parfumérii odskúšam niektorý parfum, a ak mi cez zľavovú kartu nevychádza dobrá cena, objednám si ho cez overený e-shop.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vaša otázka sa dá pochopiť z pozície budúcej dealerky alebo aj zákazníčky.
Mám osobnú skúsenosť s dvomi produktmi. Špirálou, je skutočne najlepšia zo všetkých s ktorými som prišla doteraz do styku, a potom so sadou Sarah Connor, ktorá sa skladá z piatich vecí - deodorant, toaletná a parfémovaná voda, telové mlieko a sprchový krém. Ešte asi pred piatimi rokmi boli výborné, vôňa vydržala dostatočne dlho a bola výrazná. Túto sadu mi zvykla darovať priateľka, ktorá pre túto značku pracuje. Zlom nastal ako som spomínala pred 5-timi rokmi, a keď som si pozrela pôvodné balenie, pretože už to nebola pôvodná vôňa, v zložení skutočne chýbala jedna zložka, dosť podstatná, pretože tá dotvárala tú charakteristickú vôňu citrónovou zložkou.
Odvtedy to už nie je ono. A vôňa vydrží veľmi krátko.
.
Ako viem, tak dealerky zarábajú hlavne na produktoch z aloe vera. Podmienkou je odber naraz troch litrov, čo je pre zákazníka dosť nákladné.
Kvalitu posúdiť neviem, veď sú na trhu aj iné podobné prípravky a lacnejšie.
Na pravidelných školeniach sa im dostatočne vymývajú mozgy. Nechápem.
.
Okrem toho len tak na zamyslenie, ešte minulý rok chodili slovenské dealerky nakupovať tieto výrobky do Rakúska, neskôr sa dokonca zaregistrovávali v Maďarsku, pretože tam výrobky LR boli neporovnateľne lacnejšie. Je samozrejmé, že ich predávali za naše katalógové ceny.
Neuvádzam to zo závisti, ale osobne pokladám ich výrobky za predražené vzhľadom na ponúkanú kvalitu.
Neviem ako je to dnes, ale ceny sa dajú jednoducho porovnať na národných weboch. ČR, HU, AT,....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bv_alexandra Pozri príspevok
No ja mám osobnú skusenost.
Niektoré vyrobky stoja zato, ale zda sa mi že finančne sú dosť prehnané.
A čo sa týka parfémov tak pri skúšaní vzoriek, sme boli nadšení, aj ja aj priateľ, tak sme si zakúpili, no malí sme pocit že kupený výrobok už nebol v kvalite vzorky.
Takže viac som si už odtial neobjednala, a tie parfémy máme dodnes vo vitrínke.,
Priateľka sa mi priznala, že testery sú výraznejšie. Ja už nemám záujem ani o darované prípravky, už len kvôli zaväzovaniu sa.
0 0
zuzasula4 zuzasula4

zuzasula4 je offline (nepripojený) zuzasula4

LR pracuje systémom sieťového marketingu, preto zákonite musia byť výrobky drahšie. K nám do firmy chodí zástupkyňa LR tak raz za tri týždne, vymytý mozog má statočne (myslím v dobrom - naozaj je vnútorne presvedčená o skvelých vlastnostiach výrobkov). Ale čo sa týka voňaviek, zatiaľ som sa nestretla s pozitívnom reakciou jej odberateľov. Opakom sú výrobky Aloe Vera, tie si chváli každý .. Teda až na tú cenu.
0 0
ivkakohler ivkakohler

ivkakohler je offline (nepripojený) ivkakohler

Ahojte, firmu LR poznám a dovolím si povedať, že celkom dobre..Parfémy ktoré ponúka sú len dodatkom ale sú vynikajúce a toto mi teda nikto nevyvráti...Máme doma parfém od La Coste ktorý nebol najlacnejší a na rozdiel od parfému z LR nič nevydrží takže ja mám len dobrú skúsenosť a vrelo všetkým odporúčam...
Za ďalšie firma sa zaoberá hlavne výrobou ALOE VERA GÉLOV, a tie sa nedajú porovnať s bežne dostupnými a naozaj len podobnými výrobkami, a cenovo sú preto náročnejšie pretože aby sa zachovala kvalita tak sú aj nákladnejšie na spracovanie, a keď ide o zdravie tak by človek nemal pozerať na cenu ak mu to ma pomôcť, a tieto výrobky skutočne pomáhajú...
Čo sa týka toho vymyvania mozgov, to je hrozná blbosť, každý máme právo na svoj názor, ale dovolím si podotknúť, že presvedčenie ešte neznamená vymytý mozog...nemôže predsa niekto niečo predávať ak nie je presvedčený o tom, že to naozaj funguje..
A na koniec, LR partneri nemajú žiadne pravidelné školenia, a nie je podmienkou vziať si naraz tri fľaše, toto ste si zle vysvetlili...toto je len odporúčane množstvo po ktorom sa má dostaviť výsledok, takže s kľudom si objednávajte po jednej fľaši každý mesiac, a tým pádom to nie je táke náročne na peniažky...Mám skúsenosti s týmito výrobkami, a nič mi tak nepomohlo ako pravé to, a ľudia ktorích poznám čo to tiež používajú tak nedajú dopustiť na kvalitu...Lenže o tom je Slovensko a Slováci, chcú veľa muziky za málo peňazí, takže Vám všetkým len prajem aby ste mali možnosť sa stretnúť s LR partnerom, aby ste mohli vyskúšať tieto výrobky...Ivka
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ivkakohler, rada by som sa optytala,
v com je rozdiel, ak pouzijem original extrakt cerstvy z aloe, oproti predavanym vyrobkom z aloe,

LR lady mi nevedela dat odpoved, iba to, ze vyrobky LR su vonavejsie oproti fresh extraktu z doma pestovaneych aloe
0 0
Aldan Aldan

Aldan je offline (nepripojený) Aldan

ja som sa pýtala hlavne z dôvodu kúpi aloe vera a ešte mi bol odporúčaný výrobok colostrum - ako zázrak liečenia.
Na tie parfémy som počula podobný názor ako uvádzajú niektoré z vás. Ja mám zaužívané kúpiť tester 2-3 a ten je aj silnejši, vydrží to dosť dlho a hlavne ma baví hľadať niečo nové po takom 1-2 rokoch.
0 0
elerak elerak

elerak je offline (nepripojený) elerak

Firmu LR poznam velmi dobre.. zaujimam sa o vyrobky už niekolko rokov a som mal možnosť vyskušať na vlastnej koži čo dokaže aloe vera gel: mal som problemy s obličkamy. Vypušťali vela bielkovin.Lekari mi nevedeli pomôcť a nemali rady stym.. chceli ma preto operovať. Vtedy sa moja mama dostala k tomuto aloe. zakazala operaciu a nasadila mi aloe.. pil som to poctivo pol roka vkuse každy večer za 4cl ..stala sa taka vec, že zrazu som mal vysledky ako zdravy človek.. doktorka bola v užase že ako sa to mohlo stať.. a dalej ma podporovala v piti aloe.. =) už 4 roky pijem aloe vera a som nadmieru spokojny.. kto nevyskuša nepochopi.. =)
0 0
ivkakohler ivkakohler

ivkakohler je offline (nepripojený) ivkakohler

ahoj Mona091, nechcem nikoho zhadzovat ale netusim co to bola za LR partnerka ked ti nevedela odpovedat na tak banalnu a zakladnu otazku...obrovsky rozdiel je v tom, ze sa to vyraba z rastliniek ktore su z Mexika, tam sa im totiz najlepsie dari, lebo su tam vysoke teploty, je to v okoli rovnika, a aloe vera rastlinky tam dorastu do vysky 1,5 m a to je tajomstvo uspechu, vtedy sa v tej rastlinke nachadza 200 aktivnych latok ktore na seba posobia a firma LR tieto listy setrne spracuvava, a to tak ze vrchnu cast listu odreze, v tej vrstve je totiz najviac skodlivin a spracuvava len to co je uzasne pre ludsky organizmus...takychto moznosti stiav je 400 a ziadna z nich neobsahuje take mnozstvo aktivnych latok, co su vitaminy, mineraly a enzymy ako prave produkty firmy LR...ak potrebujes viac info, mam vsetko k dispozicii...dokonca som ochotna ta navstivit...a podat ti info ktore potrebujes aby si to vyskusala...urcite sa to oplati a mozem sa ti zarucit za uspech...a tvoju spokojnost...je to fantasticka vec...
0 1
nezaujata nezaujata

nezaujata je offline (nepripojený) nezaujata

LR firmu poznam, ako prve som vyskusala parfem. Kupila som si jeden parfem (veeeelmi podobna vona ako vona inej znacky z parfumerie). Kedze pouzivam parfemy kupene v parfumeriach, vedela som to porovnat. LR parfem vydrzal az prilis kratko, na obleceni nezanechaval vonu vobec. Neda sa porovnat s inymi znackami. Za tu cenu to absolutne nestoji, viac si ho nekupim.
Co sa tyka inych vyrobkov, osobne som skusala aloe vera, colostrum. Verim na ucinky prirodnych produktov ako je aloe vera a pod. Ale neverim tym reciam LR-akov preco prave ich su tie naj, preco musia stat tak strasne vela. Je to len marketingovy tah ako prehovorit ludi len na ich produkty. Ludia su velmi naivni ked daju niekolkonasobne viac za LR produkt pricom porovnatelny produkt kupia za ovela menej. Bohuzial LR ludia su tak "naprogramovani" ze dokazu presvedcit aj mrtveho ze LR je naj
0 0
Gabuška T. Gabuška T.

Gabuška T. je offline (nepripojený) Gabuška T.

Ku parfémom z LR len tolko : výborné ... ja som mala M. Schumachera dámskeho s Sarah Connor a manžel M. Schumachera aj červený aj čierny parfem. veľmi dlho vydržia , no pripájam sa k ostatným , že by mohli byť lacnejšie :-)
0 0
nikuskara nikuskara

nikuskara je offline (nepripojený) nikuskara

čítam to tu čítam, a nedá mi nenapísať.

Ja som sa s LR stretla prvýkrát v auguste, tiež som si myslela, že známy mi chce len niečo naliať do hlavy a oblbovať, opak bol pravdou a odvtedy spolupracujem s LR a som veľmi spokojná.
Nie je pravda to čo som tu písala, že zarábame na tovare, peniaze sa tu dajú zarobiť aj inak a to celkom pekné.
To že je to drahé? Nehovorte, pracovala som v drogérii, obyčajná toaletná voda 30ml tam stála 500 SK (17€), toaletná voda, ktorá vydrží možno dve hodiny. LR vám ponúka parfém 50 ml za 30 - 50 €, podotýkam parfém, zdá sa Vám to veľa? Tak potom neviete aký je rozdiel medzi toaletkou a parfémom... A tie vône sú úžasné a nie je pravda, že vydržia krátko. Keď vôňu necítite vy, neznamená to, že ju necíti nikto...
A k Aloe Vera, môj ocino mal problém s plesňami na nohách (dennodenné chodenie v bagandžiach, pot) pri prvom kontakte s LR som mu zakúpila AV sprej prvej pomoci a AV gél s propolisom. Natieral a sprejoval si nohy pravidelne, denne aj tri-štyrikrát a pomohlo. Kožná lekárka ho liečila pol roka a nevyliečila nič, stále ho to štípalo a vyzeralo to zle. Teraz má nohu ako predtým.
Oplatí sa investovať, do zdravia určite, verte mi, ...
0 1
NewBoyScout NewBoyScout

NewBoyScout je offline (nepripojený) NewBoyScout

LR, preboha ved to je taky dalsi Herbalife ))))) predrazene nic a ludia im to zeru. Ked niekto z Vas chce vyrobky z Aloe, tak staci trocha hloadat na nete, pripadne v obchodoch a najdete cokolvek.

Inak mam kamarata, ktory uspesne posobi v businesse na vyrobu kremov mimo SR. Nadherne to minule vystihol ked sme na temu kozmetiky a jej funcie diskutovali. Vypadlo z neho: "Vsetko na trhu je len 'Nivea' (to iba tak nazval,ale nerobi pre nich), ktora ma v sebe nejaku vonu alebo primesy, ale ziaden zazrak to neurobi. Ide len o marketing, aby sa to dobre predavalo a v zasade to nefunguje." Dobre som sa na tom nasmial. Tiez sme viedli cast rozhovoru ohladne Aloe a vyplynulo z toho, ze ide v drtivej vacsine pripadov tiez iba o marketing. Pokial ja viem tak aloe ma dobry vplyv na zazivanie a precistenie organizmu (cize ho treba spat) a este akesi dezinfekcne ucinky.
0 0
tibor60 tibor60

tibor60 je offline (nepripojený) tibor60

Poznám firmu LR a má fantasticlé dámské i pánské parfumy.
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis h
Detect language » Hungarian


0 1
tibor60 tibor60

tibor60 je offline (nepripojený) tibor60

Nemáš pravdu!!!!
0 1
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
No ja mám osobnú skusenost.
Niektoré vyrobky stoja zato, ale zda sa mi že finančne sú dosť prehnané.
A čo sa týka parfémov tak pri skúšaní vzoriek, sme boli nadšení, aj ja aj priateľ, tak sme si zakúpili, no malí sme pocit že kupený výrobok už nebol v kvalite vzorky.
Takže viac som si už odtial neobjednala, a tie parfémy máme dodnes vo vitrínke.,
Presne taký istý pocit som mala aj ja. jediná vôňa, ktorá ma tak oslovila, že som si povedala, že ju chcem ! No a dodaný parfém vôbec nezodpovedal tej ˇčarovnej vôni vzorky" Už viac im nenaletím !
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

byvaly majitel LR zalozil novu firmu NWA, vyrobky su lacnejsie
viac info cez ss
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ivkakohler Pozri príspevok
ahoj Mona091, nechcem nikoho zhadzovat ale netusim co to bola za LR partnerka ked ti nevedela odpovedat na tak banalnu a zakladnu otazku...obrovsky rozdiel je v tom, ze sa to vyraba z rastliniek ktore su z Mexika, tam sa im totiz najlepsie dari, lebo su tam vysoke teploty, je to v okoli rovnika, a aloe vera rastlinky tam dorastu do vysky 1,5 m a to je tajomstvo uspechu, vtedy sa v tej rastlinke nachadza 200 aktivnych latok ktore na seba posobia a firma LR tieto listy setrne spracuvava, a to tak ze vrchnu cast listu odreze, v tej vrstve je totiz najviac skodlivin a spracuvava len to co je uzasne pre ludsky organizmus...takychto moznosti stiav je 400 a ziadna z nich neobsahuje take mnozstvo aktivnych latok, co su vitaminy, mineraly a enzymy ako prave produkty firmy LR...ak potrebujes viac info, mam vsetko k dispozicii...dokonca som ochotna ta navstivit...a podat ti info ktore potrebujes aby si to vyskusala...urcite sa to oplati a mozem sa ti zarucit za uspech...a tvoju spokojnost...je to fantasticka vec...


NAOZAJ ???

Mne sa zvyraznené informácie zdajú byť rozporuplné.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať