Zavrieť

Porady

vlasy, koruna krásy.....

Ahojte, obraciam sa na vas s problemom, ktorý ma už dlhšie trápi a to sú mastné vlasy.Vyskúsala som uz vsetky mozne sampony ktoré existuju, ale vysledok bol nijaky, v sobotu si ich umyjem a v pondelok rano uz pri korienkoch mastneju a vecer by som uz s nimi nemohla ist medzi ludi...a ako by to nestacilo, v poslednej dobe aj nadmerne vypadavaju....verim, ze nemam sama takyto problem a ze sa so mnou podelite o svoje skusenosti.....
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja sice problemy s vlasmi nemam, ale pocula som, ze v takomto pripade pomaha zabal z dobreho olivoveho oleja. Treba olej na vlasy naniest rano, na hlavu dat nejaku igelitovu ciapku, zabalit hlavu do hrubeho uteraka a vecer umyt. Znie to sice paradoxne, ale udajne pricina mastnenia vlasov je v tom, ze korienky nie su schopne pravidelne a dostatocne produkovat maz a ked sa vlasy umyju, vyprovokuje ich to k zvysenej aktivite. Jedna moja znama tuto kuru robila tri razy v tyzdennych intervaloch a pomohlo jej to. Predtym si vlasy umyvala kazdy den, teraz staci raz za 4-5 dni. Ak mas cas a chut, oprobuj a potom sa pochval s vysledkom.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Tamarka, ja si vlasy umývam každý druhý deň a poznám veľa žien, ktoré robia tak isto, prípadne aj denne. Ale tiež sa rada poučím
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

ja som kedysi skusala ricínový olej,nepomohlo....ale dakujem,vyskusam....
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

Zuziana
Tamarka, ja si vlasy umývam každý druhý deň a poznám veľa žien, ktoré robia tak isto, prípadne aj denne. Ale tiež sa rada poučím
to nemyslis vazne, mne sa uz aj každé dva dni zda viac ako dost....ale ked som mala vlasy kratke, tak to bolo trochu lepsie a teraz ked mi konecne narastli, tak nechcem iba kôli tomuto o ne prist ...:-)
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

tamara
to nemyslis vazne, mne sa uz aj každé dva dni zda viac ako dost....ale ked som mala vlasy kratke, tak to bolo trochu lepsie a teraz ked mi konecne narastli, tak nechcem iba kôli tomuto o ne prist ...:-)
V nejakej relácii alebo možno v knihe? myslím že Tokolyová radila KAŽDÝ deň si vlasy umývať. Ale potom čo s farbou...
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ten olivový olej je dobrá rada a poradiť sa s kožným lekárom si neskúšala?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Ja zmývam každé ráno, takže si ešte na tom celkom fajn .. som zvedavá na rady :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tamara
Ahojte, obraciam sa na vas s problemom, ktorý ma už dlhšie trápi a to sú mastné vlasy.Vyskúsala som uz vsetky mozne sampony ktoré existuju, ale vysledok bol nijaky, v sobotu si ich umyjem a v pondelok rano uz pri korienkoch mastneju a vecer by som uz s nimi nemohla ist medzi ludi...a ako by to nestacilo, v poslednej dobe aj nadmerne vypadavaju....verim, ze nemam sama takyto problem a ze sa so mnou podelite o svoje skusenosti.....
K umývaniu vlasov: netreba často meniť typ šampónu, používať ho málo. K vypadávaniu vlasov: môže za tým byť aj nedostatok železa.

Mária M
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dobrý spôsob, ale musí byť vykonávaný dlhšie obdobie je, po umytí vlasov (mám skúsenosti dobré s Timotejom pre jemné vlasy , alebo ten čo je pre korienky mastné a končeky súché..(to neviem aká značka).. a po zmytí šampónom posledné opláchnutie vykonanať s vodou s citrónovou šťavou ale studenšou vodou, nie teplou, sušenie nie fénom. Dobré je oplachovanie aj žihľavovým odvarom, alebo inými odvarmi z byliniek.
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Vlasy si umývam tiež každý druhý deň. Na vypadávanie je dobrý zinok. Ale ten čo sa bežne predáva vraj obsahuje málo zinku. Treba sa spýtať v lekárni.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

ja som uz pojedla kvanta zinku,aj zelezo som jednu dobu brala, aj injekcie panthenol, ale vysledok nic moc, nikedy som z ozaj zufala...nema niekto skusenosti s vlasovou kozmetikou obsahujucou cajovníkový olej?
0 0
Tanicka Tanicka

Tanicka je offline (nepripojený) Tanicka

tamara
Ahojte, obraciam sa na vas s problemom, ktorý ma už dlhšie trápi a to sú mastné vlasy.Vyskúsala som uz vsetky mozne sampony ktoré existuju, ale vysledok bol nijaky, v sobotu si ich umyjem a v pondelok rano uz pri korienkoch mastneju a vecer by som uz s nimi nemohla ist medzi ludi...a ako by to nestacilo, v poslednej dobe aj nadmerne vypadavaju....verim, ze nemam sama takyto problem a ze sa so mnou podelite o svoje skusenosti.....
V sobotu si ich umyjes a v pondelok sú už mastné..ale veď to je normalne ) mne vlasy vydrzia dva dni .o) a časté umývanie tiež nie je dobré, lebo vlasy sa budú mastiť ešte viac .o) a mne teraz tiez vypadávajú vlasy..vždy na jar a na jeseň .o) cítim sa ako pes, ktorý pĺzne )
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Medzicasom som volala tej mojej znamej na overenie a upresnenie receptu - do 1 dcl oleja treba vmiesat jeden zltok a tuto speciu potom naniest na hlavu. Ale musi sa to nechat aspon 10-12 hodin.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja mám skôr opačný problém. Mám dosť suché vlasy. Keby som nebola taká čistotná, tak by mi stačilo umyť vlasy raz za mesiac. Ale neriskujem.... Môj snúbenec, ten si musí umývať vlasy každé ráno. Asi málokto má dokonalé vlasy.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Ja som mala problém,že mi vlasy vypadávali, mastili potom jedno obdobie boli zase strašne suché. Ukončila mi to dcéra kaderníčka,ktorá mi urobila zábaly z olivového oleja,povyhadzovala všetky šampóny z obchodu,kúpila v sklade profesionálny šampón LONDA, ale už som vyskúšala aj MATRIX,aj DOMINO,LOREAL aodvtedy je pokoj.Sú to poväčšine 1l bal.v cene 240,- -700,-Sk,ale ale zase dlho vydrží.(myslím že sú aj menšie) Kto ste z BA môžete si kúpiť v rempe, v Dúbravke jje nový obchod na saratovskej pri Bille (domino). Inak som pila istý čas aj pohár žihľavoveho čaju denne,a ja si aj tak myslím že to mi pomohlo najviac
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Tanicka
V sobotu si ich umyjes a v pondelok sú už mastné..ale veď to je normalne ) mne vlasy vydrzia dva dni .o) a časté umývanie tiež nie je dobré, lebo vlasy sa budú mastiť ešte viac .o) a mne teraz tiez vypadávajú vlasy..vždy na jar a na jeseň .o) cítim sa ako pes, ktorý pĺzne )
dcéra študuje medicínu, umýva si vlasy každý deň, minimálne obdeň, dlhšie by to nezniesla. Tvrdí, že to je povera, že to škodí. Dnes sú kvalitné šamponya iné prípravky, netreba ľutovať peniaze.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Lida, ale potom zas veľmi rýchlo zleze dolu farba aj melír.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
pyton
Lida, ale potom zas veľmi rýchlo zleze dolu farba aj melír.
...treba troška investovať aj do kondicionérov, či balzamov. Majú zložky, ktoré farbu doslova osviežujú. Moje rýchlovyrastajúce šediny to ale nezachráni...
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ajuška, to už snáď používa každý. Ale tá farba od šampónu veľmi bledne a bledne...to zmývanie farby je prirodzené a dennodenným umývaním by sa to ešte urýchlilo. A farbenie vlasov sa doporúča až minimálne po mesiaci...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať