Zavrieť

Porady

Odpočúvanie telefónu

Dobrý den, chcem sa spýtať je odpocuvanie telefonu trestnym cinom ? Uplnou nahodou sme zistili ze byvala manzelka mojho muza aj so svojim druhom nam odpocuvali telefony prostrednictvom nejakeho stiahnuteho programu z internetu, boli na nas ucet vykonavane takisto aj dlhe hodinove telefonaty a odosielane sms. Uz dlho nam nedaju pokoj a nenechaju nas zit v klude, spinavosti ktorych sa voci nam uz dopustili radsej nebudem priblizovat,nikdy sme im to nevratili ani sa nechceli pomstit, odstahovali sme sa z mesta, zmenili telefony aby nemali o nas informacie, aby sme na to vsetko mohli zabudnut a nic nepomohlo. Ale toto uz je vazna vec a ja by som to chcela riesit, pretoze s manzelom sme preberali dost vazne veci cez telefon nakolko je casto odcestovany a ja uz som z toho na nervy. Nechcem aby sa to opakovalo, je toto trestny ci? ak ano co im za to hrozi? co mam robit ?Poradte ! Dakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

igora2
mám podozrenie, že ma ex sleduje. Poslal mi tento odkaz http://www.odpocuvaniemobilov.sk/odp...droid-pro.html

program na odpočúvanie za 600 eur

je vôbec možné, že ľahko prístupný taký program, stačí mať prachy? Neviete niekto, či to naozaj funguje?
Diagnóza: paranoja!
0 0
nanotech nanotech

nanotech je offline (nepripojený) nanotech

Rado_81 má pravdu.
Doporučui nejlevnější a nejúčinnější ochranu - výměna telefonu... :-)
Ideální je telefon BEZ operačního systému....
Přeji hezký den.
0 0
nanotech nanotech

nanotech je offline (nepripojený) nanotech

PS: Ano je to trestný čin, jen je trochu problém s dokazováním takové činnosti....
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

neaktu
Naposledy upravil viktorviktor : 25.09.15 at 12:22
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
nanotech - odpovedáš na skoro rok starú tému
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

kn-alka
nanotech - odpovedáš na skoro rok starú tému
Odpočúvanie môže niekedy trvať aj 5-6 rokov
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať