Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taťko je offline (nepripojený) taťko

    taťko
    Vo všetkom súhlasíms výrobou aj na čo všetko sa olej z ľubobníka inak Jánsky olej používa. Iba to, že je možno zberať ľubovník počas celého leta, aj keď už nemá takú silu ako keď sa zbiera na Jána. Ja ho na masáže miešam s kostihojovým olejom. Váš taťko ahoj.

    alternativa je offline (nepripojený) alternativa

    alternativa
    Pripajam moje potvrdenie o zazracnej sile trezalkoveho oleja. Z knih viem, ze ako jediny z olejov pouzivanych na masaze penetruje hlbsie, az k medzistavcovym priestorom chrbtice, cize k platnickam. Mam odskusane, ze masaz chrbta s tymto olejom aspon v mojom pripade /roztrhnuta platnicka/ je vyrazne ucinnejsia, nosim si ho na masaz. Da sa aj kupit, ciste rastlinne produkty ma firma Karl Hadek.

    Dootka je offline (nepripojený) Dootka

    Dootka
    Kde je mozne zakupit na Slovensku produkty od firmy Karl Hadek?
    Takisto mam dost velke problemy s chrbticou a platnickami, vyskusala som uz vela veci, ale lubovnikovy olej este nie.

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Kde se dá koupit olej z ľubovníka od rakouské firmy Karl Hadek nevím, v ČR se to šířilo multilevlovým prodejem. Zde v SR má olejíčky z bylin skladem ing.Karabinošová za 130,- Sk - viz web: http://www.evawellness.sk/index.php?...mart&Itemid=31 . Podotýkám že bolesti páteře mají svůj původ v onemocnění některého vnitřního orgánu - viz http://www.porada.sk/t57262-bolesti-...ne-kupele.html, chtělo by to vyšetření EAV a stanovení léčby. Ne jen odstranění důsledků - bolesti. V případě potřeby řešte soukr.správou. Petr

    Sarah je offline (nepripojený) Sarah

    Sarah
    nemohli by ste niekto pripojiť obrázok pravého ľubovníka podkovaného? vraj je viac druhov, ja som teraz v nedeľu nejaký nazbierala, ale nie som si istá či je to on. Ďakujem

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Sarah Pozri príspevok
    nemohli by ste niekto pripojiť obrázok pravého ľubovníka podkovaného? vraj je viac druhov, ja som teraz v nedeľu nejaký nazbierala, ale nie som si istá či je to on. Ďakujem
    na tejto stránke je celkom pekne odfotený:
    ľubovník bodkovaný

    a musím povedať, že aj zaujímava stránka o liečivých rastlinách čo hore pridala Heja3, však kuk

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Bolo ich tam viac nakreslených, ale tento bol najväčší a najkrajší z kreslených.
    Ale tvojej fotke sa nevyrovná. kuk camelfly

    pikulik je offline (nepripojený) pikulik

    pikulik
    Ja už niekoľko rokov robím olej z ľubovníka,Vždy si urobím dva deci ale akurát za rok všetko miniem.Ale ja rozkvitnuté kvety zalievam olivovým olejom ktorý kúpim v lekárni. Na popáleniny však užívam ľanový olej. Robím podľa receptu Trebenovej.Sušený ľubovník užívam najmä pri nespavosti, mne to výborne pomáha.Syn si porezal ruku, zapálila sa mu,tak som mu natrela olejom z ľubovníka a priložila skorocelove listie-rozmliaždene,aby vyšla šťava a za tri dni mal to zahojené.V mojej rodine úrazy liečim bylinkami.Zatial sa to osvedčilo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.