Zavrieť

Porady

Lezúci Mikuláš

Poradí mi niekto prosím Vás, kde sa dá kúpiť exterierový Mikuláš lezúci po lane? Videla som to už vlani ľuďom na oknách, neviem sa však dopátrať odkiaľ to majú. Za odpoveď ďakujem.
Usporiadat
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Majú to skoro v každom čínskom obchode. Môžeš si vybrať dĺžku lana, ale aj veľkosť mikuláša.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Giyčovejšiu mikulášsku ozdobu už si ani predstaviť neviem.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 25.11.09 at 09:03
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Gičovejšiu mikulášsku ozdobu už si ani predstaviť neviem.
Gič alebo gýč? Súhlasím s tebou (okrem tej hrúbky), ale na druhej strane malým deckám to urobí radosť.....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
zalobaba Pozri príspevok
Gič alebo gýč? Súhlasím s tebou (okrem tej hrúbky), ale na druhej strane malým deckám to urobí radosť.....
Vďaka za upozornenie. Opravené.
0 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

V konečnom dôsledku všetky vianočné ozdoby sú gýč, aj samotný vianočný stromček (a ešte keď sa naň zavesia kolekcie), ale to predsa k vianociam patrí. Neviem si bez vianočných "gýčov" vianoce ani predstaviť. Toto je zrejme jediné obdobie, kedy ide estetika stranou.
"Lezúceho" Mikuláša dostaneš napr. aj v Baumaxe a aj v Tescu som ich videla.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkam68 Pozri príspevok
V konečnom dôsledku všetky vianočné ozdoby sú gýč, aj samotný vianočný stromček (a ešte keď sa naň zavesia kolekcie), ale to predsa k vianociam patrí. Neviem si bez vianočných "gýčov" vianoce ani predstaviť. Toto je zrejme jediné obdobie, kedy ide estetika stranou.
"Lezúceho" Mikuláša dostaneš napr. aj v Baumaxe a aj v Tescu som ich videla.
Nemôžem s tebou súhlasiť, že aj vianočný stromček je gýč. Stromček má viac ako 100 ročnú tradíciu, ktorá má pôvod v Nemecku. Kým tento lezúci Mikuláš (a ani nie Mikuláš ale Santa, veď pôvodom je Američan), je novodobý.

Len dodám, že samozrejme o vkuse ozdobovania stromčeka nehovorím. Nakoľko aj stromček sa dá "zhovadiť". (Prepáčte za výraz).
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 25.11.09 at 09:24
0 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Nemôžem s tebou súhlasiť, že aj vianočný stromček je gýč. Stromček má viac ako 100 ročnú tradíciu, ktorá má pôvod v Nemecku. Kým tento lezúci Mikuláš (a ani nie Mikuláš ale Santa, veď pôvodom je Američan), je novodobý.

Len dodám, že samozrejme o vkuse ozdobovania stromčeka nehovorím. Nakoľko aj stromček sa dá "zhovadiť". (Prepáčte za výraz).
O tradícii a symbolike stromčeka samozrejme netreba diskutovať, úplne s tebou súhlasím. Ale tým, že sa naň zavesia rôzne ozdoby, vytráca sa jeho prirodzená krása ...
0 0
mimi2 mimi2

mimi2 je offline (nepripojený) mimi2

Zoltán, ja som sa nepýtala na Tvoj názor či je to gýč, alebo nie! Takže mimo témy je tvoj príspevok.Ja som chcela vedieť, kde sa to dá kúpiť. A keď sme už pri gýčoch,či si niekto dá trpaslíka do záhrady, alebo Mikuláša do okna, je to azda každého súkromná vec. Aj ty máš určite doma niečo, čo sa Ti páči, a podľa mňa to môže byť gýč.Ak budem chcieť počuť Tvoj názor, určite sa ozvem.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mimi2 Pozri príspevok
Zoltán, ja som sa nepýtala na Tvoj názor či je to gýč, alebo nie! Takže mimo témy je tvoj príspevok.Ja som chcela vedieť, kde sa to dá kúpiť. A keď sme už pri gýčoch,či si niekto dá trpaslíka do záhrady, alebo Mikuláša do okna, je to azda každého súkromná vec. Aj ty máš určite doma niečo, čo sa Ti páči, a podľa mňa to môže byť gýč.Ak budem chcieť počuť Tvoj názor, určite sa ozvem.
Veď môj príspevok som aj označil ako . Sme v slobodnej krajine (aspoň dúfam) a snáď mám právo na vyjadrenie názoru. Bez ohľadu na to či sa ti to páči alebo nie. Reagoval som v téme preto, lebo otázka sa mi zdala taká triviálna. Tých santov pomali sa dá kúpiť všade, ešte dobre, že neskáču po ľudí sami, že kupte ma.....
0 0
mimi2 mimi2

mimi2 je offline (nepripojený) mimi2

Súhlasím s tým Zoltán, že máš právo na vyjadrenie názoru. Je ale dôležité kedy, akým spôsobom. Ja akosi vševedkov a všadebolkov, ktorí si myslia, že ich názor je tak dôležitý, že ho musia prezentovať za každú cenu, nemusím. Porada je preto poradou, že si tu ľudia radia navzájom.Ak budeme selektovať témy na porade na triviálne,čiže banálne,nevýznamné a naopak významné, tak koľko ich môžeme vyhodiť? Nebývame všetci v Bratislave, nemáme všetci v meste Baumax alebo Tesco. Možno v Reci vyskakujú Santovia aj z chladničky, no u nás ešte nie.A ešte nie celkom triviálny pravopis:pomaly sa píše s y a skáče sa po ľuďoch.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mimi2 Pozri príspevok
Súhlasím s tým Zoltán, že máš právo na vyjadrenie názoru. Je ale dôležité kedy, akým spôsobom. Ja akosi vševedkov a všadebolkov, ktorí si myslia, že ich názor je tak dôležitý, že ho musia prezentovať za každú cenu, nemusím. Porada je preto poradou, že si tu ľudia radia navzájom.Ak budeme selektovať témy na porade na triviálne,čiže banálne,nevýznamné a naopak významné, tak koľko ich môžeme vyhodiť? Nebývame všetci v Bratislave, nemáme všetci v meste Baumax alebo Tesco. Možno v Reci vyskakujú Santovia aj z chladničky, no u nás ešte nie.A ešte nie celkom triviálny pravopis:pomaly sa píše s y a skáče sa po ľuďoch.
No mimi2:
1. Nie som vševedko a všadebolko.
2. Nemyslím si, že môj názor je dôležitý, a ani nemám potrebu ju prezentovať za každú cenu.
3. Našťastie rozhodovať o tom, že či môžem prispieť do hociktorej témy alebo nie nebudeš ty.
4. A nebuď taká netykavka, že sa hneď urážaš z nejakého môjho úletu.
5. A s prepáčením "nepo..." (možno doplniť podľa vlastného výberu) sa s toho, že som si dovolil te malý úlet.


P.S. A za ten posledný bod ma môže kompetentný odstaviť.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 25.11.09 at 15:44
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Giyčovejšiu mikulášsku ozdobu už si ani predstaviť neviem.
Ajájáááááj , potom slabá predstavivosť....

Čo tak spojiť Mikuláša s lanom .....akurát v inom prevedení ....

Povedzme , že Mikuláš po tom lane nelezie , on na ňom visí ....

A keby len visel , on je , kua obesený .....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

mimi2 Pozri príspevok
Zoltán, ja som sa nepýtala na Tvoj názor či je to gýč, alebo nie! Takže mimo témy je tvoj príspevok.Ja som chcela vedieť, kde sa to dá kúpiť. A keď sme už pri gýčoch,či si niekto dá trpaslíka do záhrady, alebo Mikuláša do okna, je to azda každého súkromná vec. Aj ty máš určite doma niečo, čo sa Ti páči, a podľa mňa to môže byť gýč.Ak budem chcieť počuť Tvoj názor, určite sa ozvem.
Ešte si sa tu ani poriadne neohriala a už vyskakuješ. Nauč sa rešpektovať názor iných, inak tu na porade budeš mať problém.
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Inac toho mikulasa ked som videla prvy krat na nasom baraku za tmy pod susedovym oknom skoro som volala policiu. Ja sa tak lakla,ze zlodej. A ten blb uz na druhom poschodi vylezeny
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

kaco11 Pozri príspevok
Inac toho mikulasa ked som videla prvy krat na nasom baraku za tmy pod susedovym oknom skoro som volala policiu. Ja sa tak lakla,ze zlodej. A ten blb uz na druhom poschodi vylezeny
ten blb júúúj ale som sa zasmiala
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Vôbec nviem o čom sa tu bavíte - hádate.
P.s.
Ale zo zvedavosti budem pátrať po lezúcom horolezcovi samozrejme Mikulášovi.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
kuk sem

http://www.****texshop.sk/produkty/vianoce/mikulas/



link nefunguje
Naposledy upravil účtovník 007 : 26.11.09 at 10:37
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

mimi2, hlavne Ti želám šťastné a veselé, veď tuším o tom to je. Alebo som aj ja gýčová, keď vzťahy medzi ľuďmi považujem za prvoradé? Prečo mám hneď na niekoho spustiť urážlivú lavínu len preto, že utrúsi poznámku, mimochodom pravdivú? Páčila sa mi reakcia, že áno, gýč to je, ale deti to poteší, ale tam si myslím, že to malo skončiť. A že aj Mikuláš bude dôvod "na nože", no to by ma nikdy nenapadlo. A ešte sorry, zabudla som transparent
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
To sa mi nedá otvoriť, ale aj tak díky. zistím ...
0 0
D.Lyduška D.Lyduška

D.Lyduška je offline (nepripojený) D.Lyduška

taká správna čaja
mimi2 Pozri príspevok
Poradí mi niekto prosím Vás, kde sa dá kúpiť exterierový Mikuláš lezúci po lane? Videla som to už vlani ľuďom na oknách, neviem sa však dopátrať odkiaľ to majú. Za odpoveď ďakujem.
Mimi2 a to bol malý alebo veľký? V jednom OD som videla ale veľkého ako živý chlap a vždy, keď vyšiel hore, spustil sa dole a opakoval to.
A nenapadlo ťa sa opýtať tám kde si to videla na okne? Mne mamka vždy hovorievala, že nehymbi sa opýtať, alebo ak niečo chceš, pýtaj si slušne, lebo kto sa haní, má prázdne gamby. Nehnevaj sa áno?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať