Zavrieť

Porady

Pôžička od zahraničných investorov

Dobrý deň.
Prosím Vás má niekto skúsenosti s pôžičkami od zahraničných investorov? Nakoľko pôžičku potrebujem dostala som ponuku s 3 % úrokom ale bojím sa aby som sa nedostala do problémov. Dostali ste už niekto od nich pôžičku?
Ďakujem.
Usporiadat
stano9 stano9

stano9 je offline (nepripojený) stano9

mozete mi poradit kto Vam pozical? je to surne.dakujem
0 0
clov clov

clov je offline (nepripojený) clov

zahranicni investor pozadoval poplatok 40eur potom dalsi poplatok vraj proti anti terorizmu a naposledy poplatok dan za peniaze ako ma clovek vobec doverovat ked len kazdy od vas taha peniaze podla mna kazdy zahranicni investeor je podvodnik a to vsetky platby sa platia do nigerie mali by ich vsetkych zatknut
0 0
Vincenzo162 Vincenzo162

Vincenzo162 je offline (nepripojený) Vincenzo162

Dobry den.Ma niekto skúsenost zo zahraničnov požičkov od pana John Henshew.Ak niekto dajte prosím nejaké info nech do volačoho neskočím,lebo teraz je tažko volakomu verit.dAKUJEM.
0 0
nela.biela nela.biela

nela.biela je offline (nepripojený) nela.biela

Ahoj ja sa chcem opýtať ja som tiež dostala ponuku od zahraničných investorov,ale neviem bojím sa nevieš poradiť prosím potrebujem súrne koruny ďakujem.
0 0
nela.biela nela.biela

nela.biela je offline (nepripojený) nela.biela

Ahoj ja sa chcem opýtať ja som tiež dostala ponuku od zahraničných investorov,ale neviem bojím sa nevieš poradiť prosím potrebujem súrne koruny ďakujem za tvoju odpoveď.
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Hmm, to iba ja mám ten pocit že Mumaruška, nela, vincenzo, stano, antonko je jedna a tá istá osoba??
Každý má po 1-2 rovnakých príspevkoch v deň založenia nicku...
Akurát nerozumiem čo tým ten dotyčný(á) sleduje...
0 0
nela.biela nela.biela

nela.biela je offline (nepripojený) nela.biela

expeeert Pozri príspevok
Hmm, to iba ja mám ten pocit že Mumaruška, nela, vincenzo, stano, antonko je jedna a tá istá osoba??
Každý má po 1-2 rovnakých príspevkoch v deň založenia nicku...
Akurát nerozumiem čo tým ten dotyčný(á) sleduje...

No tak to sa mýliš ja som len ja a píšem len za seba a potrebujem radu alebo pomôcť vie niekto Ďakujem.
0 0
Euridikamizera Euridikamizera

Euridikamizera je offline (nepripojený) Euridikamizera

misomiso Pozri príspevok
No naprikald ja som take pozicky vyuzival a aj teraz splacam jednu. Kto ti uz u nas da 3%? Co si uz viac chces zelat?

Preco by si sa mala dostat do problemov? S pozickou sa mozes dostat do problemov vzdy, no urcite sa skor dostanes do problemov s pozickou na 8% ako s tou na 3%.


Ahoj misomiso ti komu platis ?
0 0
Olga Kobelova Olga Kobelova

Olga Kobelova je offline (nepripojený) Olga Kobelova

Mamička na materskej dovolenke ...viac
Ahoj misomiso vies mi dat prosim ta kontakt na toho sukromneho investora potrebujem surne sumu 6000€ . dakujem za skoru odpoved
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Olga Kobelova
Ahoj misomiso vies mi dat prosim ta kontakt na toho sukromneho investora potrebujem surne sumu 6000€ . dakujem za skoru odpoved
Hmmmm.... tri roky to "spalo". A ty teraz chceš odpoveď?
0 0
Maru 79 Maru 79

Maru 79 je offline (nepripojený) Maru 79

Dobre rano ja sa chcem len spytat potrebuhem pozicku od sukromneho invesrltora banka mi nic neda ako zivnostnikovy naskitla sa moznost od pana emilfilipovsky aj mu uver schvalil aj vsetko 2% urok . povedal ze moja banka nepodporuje daky sistem comu nerozumiem ze on ich poslal a mne neprisli musim zaplatit 850€ co mam teraz robit , nema prosim niekdo skusenost s tymto , a este dikonca ich zaslat cez western union !
0 0
Maru 79 Maru 79

Maru 79 je offline (nepripojený) Maru 79

Dobre rano ja sa chcem len spytat potrebuhem pozicku od sukromneho invesrltora banka mi nic neda ako zivnostnikovy naskitla sa moznost od pana emilfilipovsky aj mu uver schvalil aj vsetko 2% urok . povedal ze moja banka nepodporuje daky sistem comu nerozumiem ze on ich poslal a mne neprisli musim zaplatit 850€ co mam teraz robit , nema prosim niekdo skusenost s tymto , a este dikonca ich zaslat cez western union !
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať