Zavrieť

Porady

Ako sa zabezpečiť dopredu

Neviem či som uviedla správne názov témy, ale toto ma napadlo.
Chcela by som poprosiť o ďaľšiu radu, keďže som ich tu dostala už dosť a niektoré mi fakt pomohli
Tak to ani nie je problém ale mohol by byť alebo ako, dúfam že nebude a tak podobne .. Mám synčeka s bývalým partnerom nežijeme už skoro dva roky svojho synčeka nevidel 1,5 roka a malý si ho vôbec nepamätá súd určil stretávanie každú párnu sobotu no už druhý krát bolo stretnutie a neprišiel ale to je vedlajšie ..
ide mi o to, že čo keby sa mne niečo stalo viete ako to je trošku sa bojím tej pliagy chrípky .. a stále čo keby .. mi chodí po rozume chcem sa opýtať pokiaľ bol synček zverený mne a žijeme spolu s mojimi rodičmi v jednej domácnosti čo by bolo s ním?. Synček o svojom otcovi ani nevie nepamätá si ho, ako to je po tom keby sa mne nedaj bože niečo stalo. Čo by bolo s malým ? alebo otázka dá sa to niaku dopredu ošetriť aby ostal s mojimi rodičmi ? alebo ako to funguje potom ?
ďakujem za každú radu, nemyslite si že sa chystám otrčiť kopytá ale záleží mi na mojom dieťatku .. a viem že som uskotlivá ale nič s tým nespravím jednoducho ho zbožňujem a chcem pre neho len to naj ..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    nizuva Pozri príspevok
    Neviem či som uviedla správne názov témy, ale toto ma napadlo.
    Chcela by som poprosiť o ďaľšiu radu, keďže som ich tu dostala už dosť a niektoré mi fakt pomohli
    Tak to ani nie je problém ale mohol by byť alebo ako, dúfam že nebude a tak podobne .. Mám synčeka s bývalým partnerom nežijeme už skoro dva roky svojho synčeka nevidel 1,5 roka a malý si ho vôbec nepamätá súd určil stretávanie každú párnu sobotu no už druhý krát bolo stretnutie a neprišiel ale to je vedlajšie ..
    ide mi o to, že čo keby sa mne niečo stalo viete ako to je trošku sa bojím tej pliagy chrípky .. a stále čo keby .. mi chodí po rozume chcem sa opýtať pokiaľ bol synček zverený mne a žijeme spolu s mojimi rodičmi v jednej domácnosti čo by bolo s ním?. Synček o svojom otcovi ani nevie nepamätá si ho, ako to je po tom keby sa mne nedaj bože niečo stalo. Čo by bolo s malým ? alebo otázka dá sa to niaku dopredu ošetriť aby ostal s mojimi rodičmi ? alebo ako to funguje potom ?
    ďakujem za každú radu, nemyslite si že sa chystám otrčiť kopytá ale záleží mi na mojom dieťatku .. a viem že som uskotlivá ale nič s tým nespravím jednoducho ho zbožňujem a chcem pre neho len to naj ..dakujem
    Tak blbo povedané- keby si otrčila kopytá a jeho otec by mal o syna záujem, tak by mu ho dali. Keby nemal, tak by mohli Tvoji rodičia požiadať o zverenie do výchovy.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak by si otec nárokoval, má prednosť. Predsa je len rodič.
    Ale môžu si dať aj napr. tvoji rodičia , či súrodenci na súd žiadosť o zverenie do opatery. Súd berie do úvahy všetky okolnosti a podľa toho rozhoduje.

    nizuva je offline (nepripojený) nizuva

    nizuva
    a neda sa to niak dopredu posledna vola alebo co ? blbo povedane
    no predsa len by mu ho dali ked ho vobec nepozna ? .. a s mojimi rodicmi zijeme od maleho 6 mesiacov vedia ako na neho, co s nim robit ked ho nieco boli ako reaguje pri chorobe
    a jeho otec o neho nejavil zaujem pokial som nedala ziadost na sud, no teraz ho tiez velmi nejavi .. ale predpokladam ze ked zas pojdem na sud javit zaujem zacne

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    ja si nemyslím, že by ho dali človeku, ktorého nepozná. pre dnešok len informuj rodičov, že keby sa ti niečo stalo nech sa hneď informujú čo a ako a žiadajú o zverenie dieťaťa do výchovy.

    nizuva je offline (nepripojený) nizuva

    nizuva
    dakujem este by som sa vas chcela spytat viete mi poradit ako sa dokazuje ze otec na stretnutia nechodi ? ..
    + opacny pripad ako sa dokazuje ze matka dieta na stretnutie neda ?
    jedno je za mna a druhe za kamarata .. sme v tej istej situacii no ja samozrejme v lepsej

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Milá nizuva, založila si štvrtú tému a točíš o tom istom. Tvoj exmanžel už možno dávno abstinuje, možno nikdy nefetoval, a z toho, čo neustále popisuješ, neviem, neviem.....

    nizuva je offline (nepripojený) nizuva

    nizuva
    danila dik vidim ze su tu ochotni ludia pardon nebudem otravovat
    nikomu nezelam aby bol v podobnej situacii ako ja ..
    Naposledy upravil nizuva : 29.11.09 at 08:31

    Ako sa zabezpečiť dopredu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.