Zavrieť

Porady

Nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času?

Dobrý deň, naši zamestnanci majú 40-hodinový pracovný týždeň, chodia na turnusy. Momentálne máme veľkú zákazku, kde musia pracovať aj v noci, pretože sa tento druh práce nemôže vykonávať cez deň, okrem toho to majú tak, že pracujú desať dní v kuse, potom majú štyri dni voľna, z toho niektoré hodiny nočné, potom zasa 6 dní v kuse, deň voľna a podobne. Pritom sú v limite v priemere 48 hodín za týždeň a majú náhradné voľná.
Chcem sa opýtať, či to takto môže byť. Je to už nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času? Pokiaľ je to len dočasné. Napísať nejaké dodatky k zmluvám, alebo zamestnaneckú radu, že budú mať dočasne nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas? Musia mať raz týždenne aspoň 24 hodín v kuse nepretržitého voľna? Keď pracujú v noci, ale len výnimočne, nie pravidelne a nedosiahnu 500 hodín v noci za rok, musia mať lekárske prehliadky na nočnú prácu? Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Kristinka1402 Pozri príspevok
    Dobrý deň, naši zamestnanci majú 40-hodinový pracovný týždeň, chodia na turnusy. Momentálne máme veľkú zákazku, kde musia pracovať aj v noci, pretože sa tento druh práce nemôže vykonávať cez deň, okrem toho to majú tak, že pracujú desať dní v kuse, potom majú štyri dni voľna, z toho niektoré hodiny nočné, potom zasa 6 dní v kuse, deň voľna a podobne. Pritom sú v limite v priemere 48 hodín za týždeň a majú náhradné voľná.
    Chcem sa opýtať, či to takto môže byť. Je to už nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času? Pokiaľ je to len dočasné. Napísať nejaké dodatky k zmluvám, alebo zamestnaneckú radu, že budú mať dočasne nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas? Musia mať raz týždenne aspoň 24 hodín v kuse nepretržitého voľna? Keď pracujú v noci, ale len výnimočne, nie pravidelne a nedosiahnu 500 hodín v noci za rok, musia mať lekárske prehliadky na nočnú prácu? Ďakujem za odpovede
    Riešte to nadčasmi, keďže je to len dočasné, ja by som to tak riešila, že by som zachovala 40 hod. prac. týždeň a hodiny navyše by som platila formou nadčasov. Nepíš žiadne dodatky k zmluvám, ale napíš dohodu, alebo príkaz na prácu nadčas, ktorá bude podpísaná zamestnancom, jeho nadriadeným a štatutárom. Ak by si potrebovala vzor, napíš, zajtra by som ti ho sem prilepila.
    Nepíšeš, o akú prácu ide, podľa druhu práce by som riešila aj potvrdenie od lekára, že zamestnanci môžu vykonávať nočnú prácu, aj keď v zmysle ZP je považovaná nočná práca, ktorú vykonáva zamestnaec min. 500 hod./rok.
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, volala som jednej pani, ktorá nám posiela zákony, tiež mi poradila, nech urobím nejaké nariadenie od GR na výkon nadčasov. Ak by som Vás mohla poprosiť o ten vzor, veľmi by mi to pomohlo. Čo sa týka nepretržitého odpočinku v týždni, nevadí teda, že robia od pondelka do stredy nasledujúceho týždňa, štvrtok piatok je náhradné voľno, sobota, nedeľa voľno? Potom zasa 5 dní, dva dni voľna a takto. Nechceme, aby takto pracovali dlhodobo, ani šéfke sa to nepáči a ja by som asi to nerovnomerné rozvrhnutie nezvládla, mzdárku robím len pol roka... ďakujem!!!!
    Ešte sa chcem opýtať, môže v tom nariadení byť aj také niečo, že pokiaľ zamestnanci pracujú aj cez víkend, majú si za túto prácu nad pracovný čas brať náhradné voľno, môže to tam byť?

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Kristinka1402 Pozri príspevok
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, volala som jednej pani, ktorá nám posiela zákony, tiež mi poradila, nech urobím nejaké nariadenie od GR na výkon nadčasov. Ak by som Vás mohla poprosiť o ten vzor, veľmi by mi to pomohlo. Čo sa týka nepretržitého odpočinku v týždni, nevadí teda, že robia od pondelka do stredy nasledujúceho týždňa, štvrtok piatok je náhradné voľno, sobota, nedeľa voľno? Potom zasa 5 dní, dva dni voľna a takto.môže to takto byť, t.z., že nevadí Nechceme, aby takto pracovali dlhodobo, ani šéfke sa to nepáči a ja by som asi to nerovnomerné rozvrhnutie nezvládla ale zvládla, mzdárku robím len pol roka... ďakujem!!!!
    Vzor mám v práci, pricapím to sem zajtra.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Kristinka1402 Pozri príspevok
    Ešte sa chcem opýtať, môže v tom nariadení byť aj také niečo, že pokiaľ zamestnanci pracujú aj cez víkend, majú si za túto prácu nad pracovný čas brať náhradné voľno, môže to tam byť?
    nie, zamestnanec s náhradným voľnom musí súhlasiť, resp. zamestnávateľ sa so zamestnancom musí dohodnúť. Ak zamestnanci budú trvať na tom, že nadčasy chcú mať preplatené a nechcú si brať náhradné voľno, tak zamestnávateľ je povinný tieto nadčasy preplatiť.

    § 121
    Mzda za prácu nadčas



    (1) Za prácu nadčas patrí zamestnancovi dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 25 % jeho priemerného zárobku. Zamestnancovi, ktorý vykonáva rizikové práce, patrí za prácu nadčas dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 35 % jeho priemerného zárobku. Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu nadčas, patrí zamestnancovi za hodinu práce nadčas hodina náhradného voľna; v tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce nadčas, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa prvej vety.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    mzdarka renca Pozri príspevok
    Vzor mám v práci, pricapím to sem zajtra.
    Pricapujem vzor dohody na prácu nadčas....
    Ďakujem Vám za poskytnutý vzor. Napísala som už nariadenie GR na prácu nadčas (tých 150 hodín). Toto nariadenie má byť teda podpísané riaditeľom, zamestnancami, ktorí budú robiť nadčasy a štatutárom myslíte koho Ani neviem, koho v našej firme máme ako štatutárny orgán... Keď som už napísala toto nariadenie (zatiaľ je na kontrole u šéfky, ešte sa k tomu nevyjadrila, mám im dať aj túto dohodu, ktorú ste mi poslali? K tým nočným hodinám - treba napísať taktiež nejaké nariadenie GR k práci v noci? Ďakujem za odpoveď.

    Nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.