Zavrieť

Porady

Skylink

Prosím Vás o skúsenosti s firmou Skylink. Naozaj sa platí zriaďovací poplatok a nič iné, ak si nezvolím platené programy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lužkin je offline (nepripojený) lužkin

    lužkin
    je vela možnosti sledovania satelitneho prijmu pozri "AB forum"

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    tutiola Pozri príspevok
    Prosím Vás o skúsenosti s firmou Skylink. Naozaj sa platí zriaďovací poplatok a nič iné, ak si nezvolím platené programy?
    Ano. Stačí zakúpiť Skylink kartu a satelit a nainštalovať. To sú jediné investície do tohoto druhu príjmu signálu. Pri tom voľnom balíku sa neplatí žiadny mesačný poplatok.

    Niektorí predajcovia satelitov dokonca robia akciu - kúp satelit a dekódovacia skylink karta je v cene.

    Pozor..pri inštalácií satelitu nemôže brániť vo výhľade na družicu ani strom - už vôbec nie statická prekážka ako budova a pod.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Martin Mocko Pozri príspevok
    Ano. Stačí zakúpiť Skylink kartu a satelit a nainštalovať. To sú jediné investície do tohoto druhu príjmu signálu. Pri tom voľnom balíku sa neplatí žiadny mesačný poplatok.

    Niektorí predajcovia satelitov dokonca robia akciu - kúp satelit a dekódovacia skylink karta je v cene.

    Pozor..pri inštalácií satelitu nemôže brániť vo výhľade na družicu ani strom - už vôbec nie statická prekážka ako budova a pod.

    Práve sme to absolvovali a dnes prvýkrát vidíme, čo dokáže náš HDMI televízor......

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Ďakujem za Vaše poznatky, ale bola by som rada ak by pridal svoje skúsenosti z používania niekto, kto tento produkt má dlhšie. Aký stabilný je signál, ako rýchlo vedia servisný technici reagovať na poruchy a pod.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Skylink máme päť rokov, nemali sme nijaký výpadok, signál je stabilný. Jediný problém sme mali asi pred dvoma rokmi, keď nám vymenili kartu za novú a vtedy nám vypadával signál, ale telefonicky mi poradili priamo v Skylinku, ako mám postupovať a bolo po probléme. Satelitný prijímač máme Strong a ide bez problémov. Zo začiatku sme volali technika na nastavovanie staníc, ale aj to si už urobí manžel sám.

    dušinka je offline (nepripojený) dušinka

    dušinka
    Dva roky máme Skylink a funguje bez problémov. S Digi sme skončili pred dvomi rokmi, keď nám aj napriek uhradeným faktúram vypli signál. Ak budeš spokojná s ponukou programov, ktoré sú v základnom balíku, tak je to o.k. , nemáš žiadne ďalšie náklady. Signál je stabilný, za tie dva roky sme žiadneho technika nepotrebovali, takže neviem na túto časť otázky odpovedať. Nastavovanie a upratovanie staníc robí manžel. Asi sa to dá zvládnuť bez technika.

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Ďakujem všetkým za príspevky. Digi mám 3 roky a som spokojná. Signál síce vypadáva pri veľmi zlom počasi, ale inak problémy nemám. Jediný mínus je v tom, že musím platiť každý mesiac poplatky aj keď na druhej strane mám to na 2 tel.prijímače. Problém je v tom, že je to poschodový dom a potrebujem napojiť ďalšie tv.prijímače a tak sa zaujímam o skúsenosti s týmto produktom.

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Reny1 Pozri príspevok
    Aj skylink sa dá napojiť na 2 TV a pozerať programy nezávisle na sebe
    Jedine zemas 2 karty a 2 nezavysle satalitne prijimace napojene na jednu parabolu

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Nepocul som otom este : )) dufam ze sa bavime o tom istom : ) Jeden box môzes mat na viacero TV ale nebudes môst pozerat programy nezavisle od seba.. Co budes mat na satelite budes mat na vstetkych TV rovnake... Bud kupis viacero prijmacv (boxov) alebo centralny system ktory ti umozni prijmat nezavisle na telkach - bude to fungovat na principe kablovky... jeho cena je vysoka

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Mám skylink na 2 TV prijímače. Jedna parabola, 2 TV prijímače, 2 satelitné prijímače, 1 karta skylink. Nezávislé prepínanie programov na oboch TV prijímačoch. Cena 260,-€, na jeden TV prijímač cena 150€.

    Beska je offline (nepripojený) Beska

    Beska
    Ahojte, ako je to s programami ako je Nova, Prima a iné české stanice? Na oficiálnej stránke Skylink uvádza, že ich dostupnosť je obmedzená. Dajú sa chytiť aj na Slovensku? Ďakujem

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Môj syn má Skylink v Anglicku, chytá aj Novu aj Prima cool ,Tv Barandov a veľa iných, ale slovenské STV1,2, Markíza mu poobede vypadávajú, nie je signál. Jojka a TA3 idú. Tie programy, ktoré vysielajú cez satelit, sa chytiť dajú bez problémov... http://skylink.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.