Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz od 1.1.2010

Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Opatrenie Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor súhrnného výkazu k dani z pridanej hodnoty :
Usporiadat
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Economic Pozri príspevok
Všetkým poraďákom, ktorí potrebujete podávať SV alebo DPH zo svojej praxe radím : využívajte na podávanie aplikáciu e-Dane. Táto aplikácia ide bezproblémovo aj keď samotný portál finančnej správy má problémy. Vyhnete sa zbytočným stresom a nervákom !
môžem potvrdiť, daň z mot.vozidla sa mi včera nedala cez stránky odoslať, ale súhrnný výkaz a DPH cez e-dane prešli za pár sekúnd
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

tictac7 Pozri príspevok
...do 5 dní od odoslania elektronicky....

...inak, prosím, právnikov.....v tomto prípade - lehota sa začína počítať dňom odoslania alebo nasledujúcim dňom?
je to do 5 pracovných dní, počíta sa od nasledujúceho dňa, takže podané v piatok, odovzdať do piatka nasledujúceho týždňa...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

tictac7 Pozri príspevok
...do 5 dní od odoslania elektronicky....

...inak, prosím, právnikov.....v tomto prípade - lehota sa začína počítať dňom odoslania alebo nasledujúcim dňom?
nie som pravnik ale toto je v ZoSDP:
§ 13
(2) Do plynutia lehoty sa nezapočítava deň, keď došlo k skutočnosti určujúcej začiatok lehoty.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

JAJA11 Pozri príspevok
môžem potvrdiť, daň z mot.vozidla sa mi včera nedala cez stránky odoslať, ale súhrnný výkaz a DPH cez e-dane prešli za pár sekúnd
a to cez e-dane od včera večera možeš podávať aj DzMV
0 0
kalamajka kalamajka

kalamajka je offline (nepripojený) kalamajka

prosím poraďte mi - snažím sa od včera poslať súhrný výkaz elektronicky a pri podpísaní mi vyhodí toto hlásenie

Core.Sign 2: CryptHashData - Unable to create the SHA256 hash.
Bol zadaný neplatný algoritmus.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kalamajka Pozri príspevok
prosím poraďte mi - snažím sa od včera poslať súhrný výkaz elektronicky a pri podpísaní mi vyhodí toto hlásenie

Core.Sign 2: CryptHashData - Unable to create the SHA256 hash.
Bol zadaný neplatný algoritmus.
ak si neporadíš, volaj technickú podporu.......popr. napíš im e-mail, reagujú rýchlo....
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

doteraz sme podávali štvrťročný súhrnný výkaz, ale v septembri sme presiahli 100 tis eur o 500 eur, treba podať za každý mesiac júl, aug. a sept. zvlášť? ď
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

yvica Pozri príspevok
doteraz sme podávali štvrťročný súhrnný výkaz, ale v septembri sme presiahli 100 tis eur o 500 eur, treba podať za každý mesiac júl, aug. a sept. zvlášť? ď
Kedy ste presiahli 100 tis.?
Kuk sem, mala som podobný probl0m: http://www.porada.sk/t138261-p17-suh...ml#post1886276
1 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

no včera som chcela podať štvrťročný výkaz a zrátala som si všetky vystavené fa od začiatku roka a v septembri mi vyšlo 100.635, prečítala som si tému uvedenú vyššie a tam je písané, že štvrťroky sa nezratavajú??? takže vlastne tých 100.000 eur sa nesmie prekročiť v štvrťroku? I.Q = 17.317, II.Q=31.310, III.Q = 52.009.dík
Naposledy upravil yvica : 19.10.12 at 07:19
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

môžete mi to niekto odobriť, chcela by som to dnes poslať, díky moc
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

yvica Pozri príspevok
no včera som chcela podať štvrťročný výkaz a zrátala som si všetky vystavené fa od začiatku roka a v septembri mi vyšlo 100.635, prečítala som si tému uvedenú vyššie a tam je písané, že štvrťroky sa nezratavajú??? takže vlastne tých 100.000 eur sa nesmie prekročiť v štvrťroku? I.Q = 17.317, II.Q=31.310, III.Q = 52.009.dík
Ak prekrocite hranicu 100.000 pri tovare zaQ podavate mesacne, sluzby neobmedzene. Takze vo vasom pripade kvartalne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať