Zavrieť

Porady

Reklamacia opravy auta

Dobry den.
Asi pred 1,5 mesiacmi sa mi pokazilo auto (Peugeot 206). Vypinalo motor, nasledne potom nechcelo startovat a pocas jazdy nim trhalo. Bol som s tym v znackovom servise, kde mi to spravili za 30 Eur. Tvrdili, ze bol rozpojeny konektor a povyhynane piny v nom. Dali ho dokopy a prezreli celu elektroniku. Ten 1 a pol mesiaca slo v pohode asi preto, ze nieco spravili cez diagnostiku s riadiacou jednotkou. Najazdil som asi 600 km. Teraz mi robi presne to iste. Dnes som bol auto zaviest do servisu, kde som bol informovany o tom, ze to s najvacsou pravdepodobnostou bude spoplatnene, lebo zaruka sa vraj vztahuje iba na dany konektor. Lenze ja nereklamujem konektor, ale nespravne vykonanu opravu auta. Preto chcem vediet, ci im mam zaplatit, ak budu nieco pytat, kedze uz som raz platil odflaknutu opravu, alebo co vlastne spravit.
Dakujem vsetkym za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Reklamacia opravy auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.