Zavrieť

Porady

Investícia pre voľných 70 000 eur

Dobrý večer,
mám voľných 70 000 EUR a hľadám možnosti ako by som ich mohol efektívnejšie zhodnotiť ?
Usporiadat
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Fíha, neverím .
0 0
dusanpetras dusanpetras

dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

rickman Pozri príspevok
Fíha, neverím .
No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
dusanpetras Pozri príspevok
No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)
aby JT neskončilo ako BMG invest
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kup pozemky, ale nie pod Tatrami, tie su dost horuce.
0 0
dusanpetras dusanpetras

dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

durisovad Pozri príspevok
Kup pozemky, ale nie pod Tatrami, tie su dost horuce.
Ale tak to snáď nie, veď podnikajú ako banka, takže s licenciou. Tým pádom Fond ochrany vkladov nemôže ´povoliť´ situáciu ako po páde BMG. :-)
0 0
placo placo

placo je offline (nepripojený) placo

PARKERS Pozri príspevok
Dobrý večer,
mám voľných 70 000 EUR a hľadám možnosti ako by som ich mohol efektívnejšie zhodnotiť ?
Dobrý večer.

Hľadám seriózného investora na rozšírenie podnikania v SR a v MR.Ak ešte je Vaša ponuka aktuálna prosím kontaktujte ma. Bližšie info. pri osobnom stretnutí.
Obratnosť je zaručená!
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

dusanpetras Pozri príspevok
No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)
Ja som svojim "neverim" narazal na to, ze neverim tomu, ze sa tu zase nasiel niekto, kto nevie co s peniazmi a tomu, ze sa tu zase najdu ludia, ktori ho budu prehovarat, ze ten ich napad alebo podnikanie je to prave na jeho investiciu. Takych tem tu uz bolo a pokial viem, ziadna z nich neskoncila seriozne.
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

placo Pozri príspevok
Dobrý večer.

Hľadám seriózného investora na rozšírenie podnikania v SR a v MR.Ak ešte je Vaša ponuka aktuálna prosím kontaktujte ma. Bližšie info. pri osobnom stretnutí.
Obratnosť je zaručená!
a už je po peniazoch
0 0
holos holos

holos je offline (nepripojený) holos

našej firme by stačilo aj 10 tis. na rozšírenie pôsobnosti.
0 0
yoyo74 yoyo74

yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

mam napad ako ich zhodnotit, ak chces napis spravu, jedna sa o projekt vystavby a nasledneho predaja
0 0
tdusan tdusan

tdusan je offline (nepripojený) tdusan

Ja mám hotové projekty a nik nemá záujem sa na ne ani pozrieť, nie to ešte vraziť nejaké euro do poctivého podnikania, teda ak mu o mesiac nebude vrátená istina a aspoň 100% navrch. Robíš si srandu z naivných snílkov, no to len vystihuje situáciu na Slovensku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

tdusan Pozri príspevok
Ja mám hotové projekty a nik nemá záujem sa na ne ani pozrieť, nie to ešte vraziť nejaké euro do poctivého podnikania, teda ak mu o mesiac nebude vrátená istina a aspoň 100% navrch. Robíš si srandu z naivných snílkov, no to len vystihuje situáciu na Slovensku.
Pravdepodobne to nebude sranda. Čo by z toho mal ?
V dnešnej dobe je problém investovať niekam 70 000 €. Takých zámerov je naozaj málo.
Istota krachu (50 % a viac) a malá záruka zisku. Zaručených 8 až 10 % je sen naivných snílkov.
Naviac budúcnosť nám sľubuje defláciu a to je zaručená strata v podnikaní.

Také peniaze nebudú bezpečné ani v banke.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

yoyo74 Pozri príspevok
mam napad ako ich zhodnotit, ak chces napis spravu, jedna sa o projekt vystavby a nasledneho predaja
Je ten projekt tajný ?

Ak nie, tak v akom regióne Slovenska to máš. (naviac za 70 000 € ??? a stavebný ???)
0 0
Fajoska Fajoska

Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

V dnešnej dobe je výbornou investíciou kúpa diamantu (alebo viacerých). Samozrejme investičného diamantu!!
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
no len aby potom bolo komu ten diamant aj predať - aby to teda už bola ja investícia.

tie diamanty sa predávajú pokútne 1,5 - 2x drahšie ako je aktuálna trhová cena burze a vykupujú samozrejme zase pod trhovou cenou. Aj keby si našiel nikoho serióznejšieho, kto predáva 20% na trhom, tak to zase vykúpi povedzme 20% pod trhom. Takže už len na to, aby si ho predal za rovnakú cenu ti mosí vzrásť cena minimálne v desiatkach %.
0 0
jurga jurga

jurga je offline (nepripojený) jurga

holos Pozri príspevok
našej firme by stačilo aj 10 tis. na rozšírenie pôsobnosti.
Dehonestuješ slovo firma.Ak nemáš upotených 300 000Sk,tak radšej nerozširuj,ale začni poriadne robiť.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Filip Glasa Pozri príspevok
no len aby potom bolo komu ten diamant aj predať - aby to teda už bola ja investícia.

tie diamanty sa predávajú pokútne 1,5 - 2x drahšie ako je aktuálna trhová cena burze a vykupujú samozrejme zase pod trhovou cenou. Aj keby si našiel nikoho serióznejšieho, kto predáva 20% na trhom, tak to zase vykúpi povedzme 20% pod trhom. Takže už len na to, aby si ho predal za rovnakú cenu ti mosí vzrásť cena minimálne v desiatkach %.
Tak, tak, diamanty sú riadna odrbávačka na jednoduchých. Slabšie nadaných.
Ak tie peniaze neprešustruje v diamantoch, obúcha ich inde. Prašť jak uhoď. Máš to za jedno.
0 0
holos holos

holos je offline (nepripojený) holos

jurga Pozri príspevok
Dehonestuješ slovo firma.Ak nemáš upotených 300 000Sk,tak radšej nerozširuj,ale začni poriadne robiť.
Ak nevieš o čom tak nekomentuj. 30 sa už investovalo o tom asi ti len snívaš že.
mimochodom seriózny investor sa tu na porade nenájde. samozrejme že expertov v daňovníctve je tu dosť čo je dobré.
0 0
yoyo74 yoyo74

yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

urcite nie je tajny, ale ani verejny, jednoduche - mam pozemky, nie velke a da sa na nich stavat, to je cele, ak sa dobre a efektivne postavi, tak sa aj preda ... samozrejme nielen zo 70 tis eur, to je malo, mam aj svoje investicie; nepodnikam stylom poskytni vsetko a ja ti SKUSIM z toho urobit peniaze.. Takych by sa tu naslo, ze ?
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ja odporúčam investíciu do cenných papierov. Chystám sa tiež investovať do akcií na čínskom trhu. Pred pol rokom boli akcie china oil 200eur za 1 barrel a za pol roka vystúpili na 500e za 1 barrel. Ak niekto nakúpil čo i len 10 barrelov a predal potom, tak mal zisk 3000e. Ale toto je ojedinely pripad. Ono sa to všetko pohybuje v rozmedzí pár eur a percent, ale keby niekto kúpil barrely za 70 000 eur cena by sa vyšplhala na 1 barrel čo i len o 3 eurá, tak by sa na tom dalo zarobiť. Ale s malými peniazmi to je dlhodobá investícia. Kým nejaký arabský Šejk tam nadrba 20 000 000 akcie stúpnu o 1 euro a predá to všetko a zarobí 5 000 000 len tak. Treba na to ale naštudovať veľa materiálu, aby peniaze neboli vyhodené...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať