Zavrieť

Porady

Dohoda o VP - zrušenie registrácie

Milí poraďáci,

v mojom poslednom príspevku som sa na vás obrátila s prosbou o radu, ako zrušiť registráciu človeka, ktorý mal uzatvorenú dohodu o VP, a keďže mu nebol vyplatený žiadny príjem a taktiež som ho neposielala v mesačnom výkaze do SP. "Stonožka" mi poradila:

Citát:

"Nelámte si s tým hlavu, lebo všetci dohodári aj v SP skončia v krabici pod stolom, nedajú sa nahrať do Informačného systému nie je nato prispô-sobený. Dohodárov aj tak nevedia kontrolovať, lebo sú v krabiciach pod stolom."

Dnes som bola v SP zaniesť vyplnené tlačivo Zrušenie registrácie.... do SP. Dopadla som dobre, to znamená, že ak ste prihlásili niekoho na dohodu napr. aj 1. 1. 2005, môžete ho týmto tlačivom zrušiť k tomu istému dátumu.
Potiaľto by to bolo všetko OK.

Ale vyplnili sa mi aj slová od stonožky, pretože okrem zrušenia registrácie som odovzdávala aj prihlášku dohodára a postup pracovníčky bol nasledovný:
  • registračný list (dohoda o VP) išla pod stôl do jednej krabice
  • zrušenie registrácie pod stôl do druhej krabice.
Takže slová stonožky sa 100% vyplnili.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    Keď si tak pomyslím ako mi v SP dala kázanie,keď som nestihla 2.9. prihlásiť dohodára a bola som až 5.9.

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    Mne zas v SP na moju otazku, odkedy dohodara mozem najskor prihlasit, ked som ani neSMSkovala ani nemailovala ''poradila'', ze si tam ako zaciatok vykonu prace dohodara mozem dat akykolvek datum, ze im je to jedno. Cize i augustovy teraz zaciatkom septembra. Co vlastne robia s tymi SMSkami? Odpovedaju na ne SMSkou a tie je potrebne uschovat?

    stonozka je offline (nepripojený) stonozka

    stonozka
    Tie sms a tie emaili idú na ústredie. S pobočkami nie je spätný kontakt. Keď niekto napr. poslal sms na ústredie na pobočkách nevedia o tej sms nič. Ako keby ste ju ani neposlali. Je to zbytočné.

    Dohoda o VP - zrušenie registrácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.