Zavrieť

Porady

komin na digestor

Dobre den, chcel by som sa poradit ohladom kominu, na odsavac par. Mam kominovy odsavac par (digestor) a ked fuka vonku vietor myslim ze nastava problem. Strasne fuci cez ten komin do bytu (do digestora) vietor, na digestore je namontovana aj vodorovna spatna klapka, ale tu nadvihuje a potom bucha a celkovo ten vietor je taky hlucny... Byvam v trojposchodovom bytovom dome uplne hore, a chcel by som vediet ci to je odflaknuta robota ohladom toho komina alebo ci je to nejako zle naprojektovane... alebo ci to tak ma byt a je to dan za kominovy odsavac par... Komin nemam len ja ale ide od prveho poschodia a pytal som sa susedov podomnou, ale oni nemaju kominovy digestor ale obycajny a ten problem tym padom nemaju.... dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    val007 je offline (nepripojený) val007

    val007
    ahoj, my bývame v rodinnom dome a tiež máme taký digestor. Ide o komína - rúry potiahnutej von cez stenu. Robí nám to to isté. Keď sme tam nemali tú spätnú klapku, tak sa nám normálne rosil z vonkajšej strany. Teda vnútri v kuchyni sme mali na ňom rosu - vtedy keď poriadne fučalo. Teraz máme tú klapku a robí to to isté čo vám. Búcha to, zima nám ide podľa mňa tak či tak cez tú rúru a susedove "psíky" počujem síce menej ale predsa. Tak neviem, či som Ti pomohla ale aspoň vieš, že aj u iných to tak funguje.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    My mame na to komine striesku a v digestore je taka biela latka, skoro ako deka a ta brani aj trosku zime ist dnu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.