Zavrieť

Porady

Problem s Office 2003

Ahoj.
Poprosil by som o radu-akosi sa mi zablokoval program office a neviem co s tym.Ide o to,ze vsetky dokumenty vytvorene v office word su akosi zablokovane-zamknute a ja neviem nic pripisat,zmazat...prip.akokolvek upravit.Vzdy mi iba v dolnom riadku vypise,ze dokument je zamknuty...
Prestudoval som si preto navod-dost dobry na strankach office (konkretne file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/palo.somo/Plocha/microsoft%20word%202003%20užitečné%20nástroje. mht) ale to mi tiez nijak nepomohlo.Zistil som totiz,ze v ponuke nastroje nemam ziadnu volbu "Odemknout dokument" a volby ktore tam su, su pisane sedou farbou-nejde na ne kliknut.Netusim co s tym moze byt. ??? Skusal som program uz aj odinstalovat a nainstalovat znova a nic nepomaha-nejde mi s tym vobec ani pohnut ani ziadne dokumenty v Exceli,proste nic. Prosim o radu.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No ak to niesu dokumenty nejak zvlast dolezite (resp. su tam udaje ktore by sa nemali dostat na verejnost) tak ich sem mozes uploadnut aby sme sa na to mohli pozriet

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    Fero11 Pozri príspevok
    No ak to niesu dokumenty nejak zvlast dolezite (resp. su tam udaje ktore by sa nemali dostat na verejnost) tak ich sem mozes uploadnut aby sme sa na to mohli pozriet
    Dakujem,za ponuknutu pomoc,ale tolko som dumal,dumal a nic.Prinutilo ma to stiahnut a nainstalovat Office 2007 co mi pomohlo a povodne dokumenty uz bez problemov idu,takze problem vyrieseny :-)

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    regain - Office 2003 aj 2007 sú platené. Nebude tvoj problém súvisieť s tým že na 2003 ti skončila skúšobná doba? Ona skončí aj na 2007. Možno ťa takto program "upozorňuje" že by si si ho mal zakúpiť alebo odinštalovať. Vyskúšaj alternetívu k MS Office 2007 - OpenOffice Org - ten podporuje dokumenty vytvorené vo Worde 2003 aj 2007 a je komplet zdarma.

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    Stevo5,nie mal som plnu verziu ktoru som pouzival uz asi rok.Nikdy predtym sa mi nic take vsak nestalo.Office 2007 som si stiahol tiez full verziu aj s licencnym klucom.

    Problem s Office 2003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.