Zavrieť

Porady

problem s volantom speedlink sl-6682

Caute mam problem s volantom k pc nazov je 2 in 1 silver lightning wheel speedlink sl-6682 nainstalujem ovladace a proste nic nereaguje no je tam driver proste a potom je tam este driver na vistu ja mam ale windows sedem tak som si myslel ze mi to preto nejde skusil som to na notebooku kde je windows xp a proste zase nic nainstalujem napise ze bol uspesne nainstalovany a proste v device manageri tam pribudla nova jednotka unknow cize neznama skusil som to v hre need for speed underground 2 a proste nic ale kedze tam je vista tak by to malo ist aj na windows 7 nie no moj notebook je msi gx 623
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    adamcccccc je offline (nepripojený) adamcccccc

    adamcccccc
    caute mam volant speedlink 2 in 1 silver lightning wheel speedlink sl-6682 na pocitaci jednoducho funguje nemam s nim ziadny problem ale na notebooku najde iba nezname usb zariadenie a vobec nefunguje skusal som to na dvoch notebookoch jedem ma windows 7 a jeden windows xp a na oboch sa spravalo rovnako cize naslo nezname zariadenie

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    skús stiahnuť driver priamo zo stránky výrobcu, nainštaluj a potom ho pripoj

    http://www.speed-link.de/?p=2&cat=3322&pid=1995&paus=1

    ak ho nainštaluje správne tak v ovládacích paneloch-hracie zariadenia by mal byť naištalovaný. skalibruj ho a potom by s ním ani NFS nemal mať problém
    p.s. ovládače sú dostupné len pre win vista 32/64 bit a xp/32bit

    adamcccccc je offline (nepripojený) adamcccccc

    adamcccccc
    hm joooooooooj ty si mudry jezis nechapes ze niesom debil a ze to som skusil ako prvy ja uz som vyskusal tri os win 7 win xp a win vistu s aktualizaciami vselijake ovladace som poskusal nic nejde a od tej firmy co som si to objednal tak napisali ze oni tam nic nepisali o notebookoch ale ze to je volant k pc tak nepriamo mi napisali ze ich nemam uz otravovat a ze nevedia kde je chyba

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    adamcccccc Pozri príspevok
    hm joooooooooj ty si mudry jezis nechapes ze niesom debil a ze to som skusil ako prvy ja uz som vyskusal tri os win 7 win xp a win vistu s aktualizaciami vselijake ovladace som poskusal nic nejde a od tej firmy co som si to objednal tak napisali ze oni tam nic nepisali o notebookoch ale ze to je volant k pc tak nepriamo mi napisali ze ich nemam uz otravovat a ze nevedia kde je chyba
    pochopil som... ak si sa takto vyjadroval aj v tej firme chápem, že napísali aby si neotravoval... a chyba bude zrejme medzi klávesnicou a stoličkou. HOWG

    adamcccccc je offline (nepripojený) adamcccccc

    adamcccccc
    trapne no ako by si reagoval na otazky takzvanych odbornikov ty im povies aky mas problem a on ti odpise musis volant zapojit do usb

    problem s volantom speedlink sl-6682

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.