Zavrieť

Porady

preinstalovat?

nejde mi odinstalovat antiviruvy, som si omilom dva naistalovala, mam uplne novy notebook, ale nejde to, myslite si ze to mam preinstalovat a pojde to?? ak ano ako to mam urobit? alebo neda sa nejako vratit spat v pc ako to bolo na zaciatku ze by som nieco stlacila?? pomozte mi prosim
vobec mi nejde odinstalovat antivirusovy nereaguje vobec pocitac
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Nič nepreinštaluj, ale odinštaluj antivírus, ktorý si nainštalovala.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Neotváraj prosím dve témy s rovnakým problémom. PC je možné vrátiť do predošlého stavu -Bod obnovenia systému , ale pomáha len v prípadoch ak sa zmenia nastavenia programov.
    Nepomôže pri vymazaní súborov alebo pri ich zmenení - teda v tvojom prípade.
    Postup odinštalovania:
    Štart, všetky programy - vyhľadaj ten, ktorý si nainštalovala a daj odinštalovať.
    alebo : Štart, Ovládací panel, pridanie/odstránenie programov - tam vyhľadaj to, čo chceš odstrániť a daj odobrať.
    Napíš o aký antivírusový program ide, skôr ti budeme vedieť poradiť.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Napiš, který antivirus nejde odinstalovat, na některé programy existují přímo odinstalační nástroje nebo se dá odinstalovat programem Revo Uninstaller, který odstraní i zbytkové soubory v registru

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Program Revo Uninstaller si môžeš stiahnuť tu: http://www.stahuj.centrum.cz/utility...o-uninstaller/

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Nejdříve ať napíše, o jaký antivirus se vůbec jedná, potom se dá něco řešit dál, antiviry jsou spuštěné na pozadí, ve službách a procesech, proto jí nejde odinstalovat

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ak hej, tak napr ESS pri odinstalovavani robi problem a je lepsie ho odinstalovavat v safe mode.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Nejenom ESS je lepší odinstalovat v nouzovém režimu, ale pokud bude spuštěný ve Službách, bude odinstalace obtížná. Každopádně by se měla vyjádřit tazatelka a upřesnit, o jaký program se jedná, takhle je to hádání z křišťálové koule

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Doplním sondaw:
    Pokiaľ chce odinštalovať antivírus, ktorý beží na pozadí (pracuje), tak toto bude automaticky odopreté - program cez OS chráni sám seba! Odinštalovať sa dá jedine, ak sa ukončí jeho činnosť a až potom je potrebné skúšať odinštalovať. Buď v Safe Mode, alebo s právami Administrátora.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.