Zavrieť

Porady

CANON PIXMA MP540 - Ako vypnuť sledovania hladiny atramentu

Dobrý deň,
Nevedel by mi niekto z Vás poradiť, že ako mám vypnúť sledovanie hladiny atramentu v multifunkčnej tlačiarni, model CANON PIXMA MP540.
Do jedného z cartrigov v tlačiarni som dopĺňal čiernu farbu, konkrétne sa jedná o cartrige značky Canon CLI-520 PGBK black.
V návode od plniacej sady je uvádzané, že mám vypnúť sledovanie hladiny atramentu v tlačiarni.
Bez tohto vypnutia mi totiž tlačiareň nebude fungovať.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ahoj. Neviem či ti pomôžem, pretože mám trochu inú tlačiareň Canon PIXMA MP970. Ja som vypol sledovanie atramentu tak, že som podržal na dlhšiu dobu (10 - 15 sec) tlačítko RESET (je to červený trojuholník v kruhu, neviem či je tak značené tlačítko aj na tvojej tlačiarni) - až do zmiznutia chybového hlásenia. Pre každú farbu sa RESET opakuje. Ak potom dáš do tlačiarne originál kazetu s atramentom, alebo kazetu naplnenú ale so zresetovaným čipom, automaticky sa sledovanie pre túto kazetu obnoví.
    Tak sa to správa na mojej, ale obe sú Canon, tak vyskúšaj.

    CANON PIXMA MP540 - Ako vypnuť sledovania hladiny atramentu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.