Zavrieť

Porady

ako dostat byvaleho partnera z prenajateho domu??

prosim vas,potrebujem poradit..zijem v irsku v prenajatom dome..moj byvali partner,z ktorym mam jednu dcerku nas asi tak pred 6 mesiacmi opustil..niesme zosobaseny a ani nemame nic spolu nadobudnute,okrem nasej dcerky..ked som zostala sama,narokovala som si na na jeden prispevok,kedze som slobodna mamicka a bez partnera..vola sa (one parent payment)..dostala som ho bez problemou..no problem je v tom,ze teraz na sviatky nas moj ex-partner prisiel pozriet..nechcela som byt zla,tak som ho pustila dnu..viem,ze ma narok na svoju dceru tiez a nechem mu to odobrat..no jeho navsteva a pritomnost su nekonecne stresy,tak som ho poziadala aby uz odisiel..lenze on sa mi zacal vyhrazat,ze on odide ked on bude chciet..stale je tu,aj proti mojej voli a ja neviem ako ho dostat prec..bojim sa aj toho,ze ked pride socialka a uvidia ho tu,neuveria mi a zoberu mi prispevok,ktory mi pomaha,aby sme prezili (ja a moja dcerka)..prosim poradte mi,mam volat policiu?alebo socialku?mozem vobec proti tomu nieco robit??vopred vam velmi pekne dakujem za radu..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    miky2401 Pozri príspevok
    prosim vas,potrebujem poradit..zijem v irsku v prenajatom dome..moj byvali partner,z ktorym mam jednu dcerku nas asi tak pred 6 mesiacmi opustil..niesme zosobaseny a ani nemame nic spolu nadobudnute,okrem nasej dcerky..ked som zostala sama,narokovala som si na na jeden prispevok,kedze som slobodna mamicka a bez partnera..vola sa (one parent payment)..dostala som ho bez problemou..no problem je v tom,ze teraz na sviatky nas moj ex-partner prisiel pozriet..nechcela som byt zla,tak som ho pustila dnu..viem,ze ma narok na svoju dceru tiez a nechem mu to odobrat..no jeho navsteva a pritomnost su nekonecne stresy,tak som ho poziadala aby uz odisiel..lenze on sa mi zacal vyhrazat,ze on odide ked on bude chciet..stale je tu,aj proti mojej voli a ja neviem ako ho dostat prec..bojim sa aj toho,ze ked pride socialka a uvidia ho tu,neuveria mi a zoberu mi prispevok,ktory mi pomaha,aby sme prezili (ja a moja dcerka)..prosim poradte mi,mam volat policiu?alebo socialku?mozem vobec proti tomu nieco robit??vopred vam velmi pekne dakujem za radu..
    Irske zákony sú možno / asi / iné ....

    Ale skús niečo v tom význame , že Ťa ohrozuje , podľa príkladu ...
    Miláčik Ameriky? Sitkomová hviezda Sheen vytiahol na manželku nôž
    Násilník alebo obeť svojej manželky? Takéto otázky si kladú americké médiá v prípade Charlieho Sheena.
    Policie v Aspene v americkom Colorade v pondelok večer zverejnila nahrávku telefonátu, v ktorom sa volajúca žena označila za Sheenovu manželku a oznámila, že ju manžel ohrozoval nožom. Zároveň vyhlásila, že sa obáva o svoj život.

    K hádke došlo medzi manželmi na Štedrý deň po tom, čo Sheenovi manželka povedala, že sa chce rozviesť a získať do starostlivosti ich dvojčatá - chlapcov, ktorí sa narodili tento rok v marci. Sheen ju potom vraj pritlačil na posteľ, držal pod krkom a vyhrážal sa jej, že ju zabije, pokiaľ to niekomu povie.

    Hoci Sheenova žena zavolala v piatok ráno políciu s tým, že Sheen ju napadol, herec tvrdí, že sa len bránil. Obaja mali vypité. V neprospech herca však svedčí fakt, že nejde o prvé problémy v rámci domáceho násilia.
    http://koktail.pravda.sk/milacik-ame...k-kkoktail_p20

    Predpokladám , že írsky policajti budú oveľa ráznejší ako tí naši ....
    Nehovoriac o zákonoch a uplatňovaní práva ....oproti tomu nášmu ...

    P.S.:
    Druhý krát buď zlá ...!!!!!!!!

    ako dostat byvaleho partnera z prenajateho domu??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.