Zavrieť

Porady

Reklamacia opravy v Autoservise

Zdravim Vas, chcem sa opytat,co mozem robit, pretoze mam problem s tym, ze v autoservise mi zle urobili klampiarinu na mojom aute. Totiz mal som auto buchnute od zadu na pravej strane. Auto bolo v servise pred vyse polrokom. Klampiarinu urobili a peniaze za pracu dostali od poistovne. Dnes som ale bohuzial zistil, ze pracu odviedli fusersky a to: zateka mi do kufra, zadne svetlo na pravej strane mi zateka a pravy zadny blatnik mi nejak malo natiahli, pretoze otvor v blatniku na koleso je o vyse 1cm mensi, ako na opacnej, cize lavej strane. Koli tomu zlemu natiahnutiu blatnika mam pravdepodobne prave ten problem zo zatekanim. Preto sa chcem opytat, ako postupovat pri vybavovani takejto reklamacie. Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    nizzmo Pozri príspevok
    Zdravim Vas, chcem sa opytat,co mozem robit, pretoze mam problem s tym, ze v autoservise mi zle urobili klampiarinu na mojom aute. Totiz mal som auto buchnute od zadu na pravej strane. Auto bolo v servise pred vyse polrokom. Klampiarinu urobili a peniaze za pracu dostali od poistovne. Dnes som ale bohuzial zistil, ze pracu odviedli fusersky a to: zateka mi do kufra, zadne svetlo na pravej strane mi zateka a pravy zadny blatnik mi nejak malo natiahli, pretoze otvor v blatniku na koleso je o vyse 1cm mensi, ako na opacnej, cize lavej strane. Koli tomu zlemu natiahnutiu blatnika mam pravdepodobne prave ten problem zo zatekanim. Preto sa chcem opytat, ako postupovat pri vybavovani takejto reklamacie. Dakujem...
    No záleží na tom, aký to bol servis-či je to renomovany servis, či nie. ak je firma seriozna, tak poskytuje na svoju pracu a material aj nejaku zaruku.ved musite mat nejaky doklad o oprave vozidla, tak musi tam byt aj zaručna doba na material a zarucna doba na pracu.skuste pozriet,pekny večer

    nizzmo je offline (nepripojený) nizzmo

    nizzmo
    Na pracu a material je samozrejme faktura. Nebol to sice znackovy servis, ale to je asi jedno. Oprava bola robena vo firme, nie v garazi u nejakeho domaceho kutila. Ja sa pytam preto, pretoze som si zle odvedenu pracu vsimol az po polroku po tom, ako mi odovzdali auto. Bohuzial som ho mal po tejto oprave karoserie este v inom servise, kde mi opravovali motor a tam auto dlho stalo, preto som si tento problem nevsimol skorej. Zavada motora ale nijak nesuvidela s tou opravou karoserie a ani s havariou, po ktorej mi opravovali karoseriu.

    Reklamacia opravy v Autoservise

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.