Zavrieť

Porady

Royal pôžička....

Viete mi niekto povedať, poradiť, vysvetliť, kto, čo je to Royal pôžička?
Neviem ich nájsť nikde na webe? V súvislosti s tým viete niekto kto sú Mark Luther a Raymond Wilson? Prípadne spoločnosť Roayal Loans, Uk?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Angi30 Pozri príspevok
    Viete mi niekto povedať, poradiť, vysvetliť, kto, čo je to Royal pôžička?
    Neviem ich nájsť nikde na webe? V súvislosti s tým viete niekto kto sú Mark Luther a Raymond Wilson? Prípadne spoločnosť Roayal Loans, Uk?
    Royal Bond Finance & Loans Finance

    ROYAL BOND Financie a pôžičky ZAVEDENIE SLUŽBY vašej firmy.

    RBFL investičná banka v-bohatými skúsenosťami v oblasti outsourcingu podnikových financovania a podpory rozvoja podnikania s medzinárodnej finančnej komunity.

    To si vybudovala silnú strategickú alianciu partnerstva v Amerike, Európe a Ázii s Certified medzinárodných finančníkov, banky, finančné inštitúcie a Trusty.

    RBFL investičná banka ponúka najširšiu škálu prostriedkov pre medzinárodnú Real Estate, Priemyselné stavby, rozšírenie existujúcich Business, Business Loan ***** služieb, ktoré ponúkame Vám efektívne, bez ohľadu na vaše ***** záujmu sú nižšie ako u miestnych veriteľov, a naše podmienky sú ľahšie splniť.

    V závislosti na vašom dodržiavanie sprístupniť požiadavky, bude vaša žiadosť schválená počas 10 dní.
    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...ns,+Uk&spell=1

    Angi30 je offline (nepripojený) Angi30

    Angi30
    Dakujem za pomoc. Pozrela som si tú stránku, ale zdá sa mi, že to nie je tá spoločnosť, ak aj je:
    Je tá firma O.K.?, jedna známa si tam zobrala pôžičku, zdá sa mi, že ide o akýsi podvod.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Angi30 Pozri príspevok
    Dakujem za pomoc. Pozrela som si tú stránku, ale zdá sa mi, že to nie je tá spoločnosť, ak aj je:
    Je tá firma O.K.?, jedna známa si tam zobrala pôžičku, zdá sa mi, že ide o akýsi podvod.
    A načo vlastne ísť brať do sveta pôžičku ....toť otázka ?????
    Ovšem , ak nie si momentálne na ostrovoch ....

    Nestačia Ti podvodníci na Slovensku ...????
    Tí veru v ničom nezaostávajú za svetovými trendami ...

    Názov honosný , ba priam " kráľovský " ....ale ten odrb môže byť pôvodom aj z East Endu ...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Angi30 Pozri príspevok
    Tieto silné reči mi ale nepomôžu, ako môžem známej pomôcť z týchto múdrostí ?
    Ak si známa už vzala pôžičku, nenarobíš nič...

    Keď bude riadne a včas platiť, asi sa nemá čoho báť.
    Nech si dá hlavne pozor na dátumy splatnosti.
    Neraz v médiach dávali prípady, keď ľudia síce zaplatili, ale o pár dní neskôr, čo využili "podvodnícke firmy" , aby ľuďom pobrali aj strechu nad hlavou , lebo to brali ako porušenie zmluvy.
    Ľudia v tiesni podpíšu hocičo, aj nevýhodne zmluvy...potom ľutujú.
    Takže : načas a pravidelne platiť!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Angi30 Pozri príspevok
    Tieto silné reči mi ale nepomôžu, ako môžem známej pomôcť z týchto múdrostí ?
    Ak môj príspevok považuješ za silné reči , tak by som si rád vypočul slová tej dotyčnej Tvojej známej osoby , keď sa dozvedela / dozvie , že ju obabrali ....
    Múdra mala byť Tvoja známa predtým a nie teraz spolu sTebou z mojich múdrostí ....

    Pôvodca textu príspevku: Angi30
    Dakujem za pomoc. Pozrela som si tú stránku, ale zdá sa mi, že to nie je tá spoločnosť, ak aj je:
    Je tá firma O.K.?, jedna známa si tam zobrala pôžičku, zdá sa mi, že ide o akýsi podvod.
    Ozaj , z toho Tvojho príspevku v podobe otázky sa dalo len vyrozumieť , že známa si vzala pôžičku a Ty sa chystáš tiež , akurát máš obavy , aby si nenaletela ....
    Ach jo , v priebehu dvoch dní v dvoch témech ....toľká vďaka ......neprežijem ....

    Angi30 je offline (nepripojený) Angi30

    Angi30
    Nechcem si zobrať pôžičku, chcem serióznu radu..
    Ak som sa ťa nejako dotkla tak sa ospravedlňujem.
    Ja som chcela konkrétnu odpoveď na konkrétnu otázku a tú si mi žial nedal. To, že sú to podvodníci ma napadlo, preto sa pýtam. Ja len chcem vedieť skúsenosti, znalosti iných či o tejto spoločnosti niečo nevedia.
    Tvoje vyjadrenia mi prídu veľmi silácke a vlastne doslova urážajú moju inteligenciu. Neviem, čo tým sleduješ. Ak máš pocit, že potrebuješ ľudí urážať a ponižovať svojimi pripomienkami, tak sorry...

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Angi30 Pozri príspevok
    Tieto silné reči mi ale nepomôžu, ako môžem známej pomôcť z týchto múdrostí ?
    Nepíšeš, v čom spočíva problém Tvojej známej. Predpokladám, že uzavrela zmluvu, pôžičku reálne dostala a spláca ju. Tak by zatiaľ nemala mať žiadny problém. Alebo je to inak? Ťažko sa trafiť do odpovede na akú čakáš.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Angi30 Pozri príspevok
    Dakujem za pomoc. Pozrela som si tú stránku, ale zdá sa mi, že to nie je tá spoločnosť, ak aj je:
    Je tá firma O.K.?, jedna známa si tam zobrala pôžičku, zdá sa mi, že ide o akýsi podvod.
    No,keď si tvoja známa zobrala pôžičku a pri predpoklade že ju aj dostala,tak ti určite poradí najlepšie ona. Pri predpoklade,že ju nedostala,si urob záver sama. Pokial je to firma,ktorá pýta dopredu peniaze,tak je to podvod! A je úplne jedno aká to je firma.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Angi30 Pozri príspevok
    Viete mi niekto povedať, poradiť, vysvetliť, kto, čo je to Royal pôžička?
    Neviem ich nájsť nikde na webe? V súvislosti s tým viete niekto kto sú Mark Luther a Raymond Wilson? Prípadne spoločnosť Roayal Loans, Uk?
    Angi30 Pozri príspevok
    Nechcem si zobrať pôžičku, chcem serióznu radu..
    Ak som sa ťa nejako dotkla tak sa ospravedlňujem.
    Ja som chcela konkrétnu odpoveď na konkrétnu otázku a tú si mi žial nedal. To, že sú to podvodníci ma napadlo, preto sa pýtam. Ja len chcem vedieť skúsenosti, znalosti iných či o tejto spoločnosti niečo nevedia.
    Tvoje vyjadrenia mi prídu veľmi silácke a vlastne doslova urážajú moju inteligenciu. Neviem, čo tým sleduješ. Ak máš pocit, že potrebuješ ľudí urážať a ponižovať svojimi pripomienkami, tak sorry...
    Viď horná citácia ....kde je tam uvedené , že žiadaš o skúsenosti , znalosti a iné ????

    Akurát kladieš niečo v tomto význame ,,,," či niekto neviete ......a na to si odpoveď dostala .....

    Tvoje momentálne vyjadrenia beriem z rezervou .....prečítal som si aj inú tému ....
    Tam som pochopil , že si pravdepodobne vo veľkom strese , nečudujem sa , viem to pochopiť . Ak si prečítaš niektoré moje príspevky v témach právo , pochopíš aj Ty ....

    Ak Ti moje vyjadrovanie pripadá silácke , hm , tak s tým už nič nenarobím ...holt , je to môj spôsob .
    Ozaj , na záver , nikdy som si nedovolil niekoho len tak bez príčiny urážať ....ja vždy len argumentujem a dôvodím .....
    Ale to isté vyžadujem aj od ostatných , no urážanie mojej osoby poväčšinou neostane bez odozvy ...
    Naposledy upravil buchač : 04.01.10 at 21:17

    Angi30 je offline (nepripojený) Angi30

    Angi30
    Toto sa presne stalo. Táto spoločnosť od nej pýtala nejaké peniaze za prevod, pôžičku jej však na účet ešte nevyplatila.
    Asi sme potrebovali počuť toto. Ďakujem za odpoveď

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.