Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Teraz nato pozerám čo vypisujem v dodatočnom, oddiel IV, V a vypíšem všetky vozidlá ako mali byť? Keď vypisujem tlačivo platné pre 2008, nechcem mi tam hodiť dnešný dátum a keď chcem vypísať tlačivo platné 2009 tak mi nedovolí zadať rok 2008.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

dá sa to dodatočné aj inde vypísať, nechce mi tam dávať správne dátumy.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Vytlačiť čisté a vyplniť perom ...
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

lenže na drsr mi nevytlačí prázdne tlačivo.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

už som ho našla na ministerstvo financií, lenže neviem či mi zoberú vytlačené tlačivo čiernobielo a vyplnené rukou? Ale pozerám, že hore je napísané vzor. No moje nervy.
čo vypisujem v dodatočnom? vypíšem autá ktoré boli za r 2008, pridám zabudnutý vozík a vypíšem oddiel IV, V, kde vyčíslim rozdiel? prosím
Naposledy upravil sybila3 : 26.01.10 at 17:55
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

môže mi niekto poradiť vôbec neviem ako to vypísať, v eurách, prerátavam sumy, ktoré boli v SK, lenže tam je aj zaokrúhlenie na celé SK. Alebo neuvádzam autá, ktoré boli správne ale uvediem len ten vozík.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nikto nerobil dodatočné, aby mi poradil? čítam aj poučenie ale nie je mi to jasné, tak ešte raz:
uvediem autá ako boli v r. 2008, len dohodím ten vozík, ale potom neviem ako to dávam do r. 19-opíšem daň r. 18, pri dodatočnom r. 19 nechám prázdny, vypíšem r.20 a v r. 21 mi vyčísli nedoplatok.pri autách, ktoré boli správne, uvádzam opačne, r 19, r.20 a r. 21 nula. Vypisujem v eurách alebo v sk, zatiaľ som prepočítala v eurách. potom do r. 55 zrátam všetky hodnoty z r. 20, to je vlastne aj s vozíkom a odpočíta mi to od r 48 ale tam bola zaokrúhlená o 1 cent nadol, tak mi to nesedí, je to dobre, vie mi niekto poradiť?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ako vyplniť DMV
http://www.porada.sk/t122733-p12-dan...el-2009-a.html

v úvodnom príspevku máš pokyny
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja viem ako mám vyplniť DMV, ale neviem či mám dobre dodatočné, či uvádzam nie len čo som zabudla, ale všetky autá ako r. 2008+ten zabudnutý vozík a neviem či od r. 19 tomám dobre. A ako zaokrúhliť, keď to nesedí o 1 cent .
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

už som to asi pochopila, uvediem všetky autá ako majú byť, r. 19 nevypisujem, ale vypíšem r. 20 a 21. Potom vypočítam rozdiel v odd. V. Len neviem ako uviesť daň na r. 48, 58, lebo bola zaokrúhlená nadol a teraz mi vychádza o 1 cent viac. Zoberú mi aj vytlačené z internetu a vypísané rukou, nakoľko na stránke drsr mi nedáva správne dátumy.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

sybila3 Pozri príspevok
dá sa to dodatočné aj inde vypísať, nechce mi tam dávať správne dátumy.
www.kros.sk zadarmo ALFA a tam je aj Daňové priznanie MV za rok 2008 aj 2009 - a je úúúúplne perfektné, so sadzbami a "samo" ráta.
tu:
http://www.kros.sk/11040
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

..alebo
http://www.kros.sk/danovepriznania
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

už to mám aj nainštalované, len tam tiež nemôžem prepísať rok, ked dávam daňové priznanie za je tam 2010 a nemôžem to prepísať. Už to mám ručne vypísané, asi dám to. ak to zoberú.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

TERAZ pozerám, že mám zle vypísanú hmotnosť v tonách ja som dala 2500 ako kg, ale tam má byť asi 2,5 tony?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

sybila3 Pozri príspevok
už to mám aj nainštalované, len tam tiež nemôžem prepísať rok, ked dávam daňové priznanie za je tam 2010 a nemôžem to prepísať. Už to mám ručne vypísané, asi dám to. ak to zoberú.
Asi nerozumiem, veď keď si založíš firmu a dáš založ r. 2008, tak potom máš aj priznania za r. 2008 aj DzMV
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
sybila3 Pozri príspevok
TERAZ pozerám, že mám zle vypísanú hmotnosť v tonách ja som dala 2500 ako kg, ale tam má byť asi 2,5 tony?
To by si im to pekne spočítala, asi by boli radi...
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Firma kúpila v roku 2008 úžitkové auto, zaradila do majetku a využívala na podnikanie. Priznanie k dani z MV za rok 2008 bolo podané. Avšak v roku 2009 toto auto nevyužívala na podnikanie. Podáva sa za rok 2009 priznanie k dani z MV? Alebo sa malo podať oznámenie o zániku daň. povinnosti a nepodať priznanie? Ako to je?
0 0
ekonom1 ekonom1

ekonom1 je offline (nepripojený) ekonom1

žena
Dada Pozri príspevok
Firma kúpila v roku 2008 úžitkové auto, zaradila do majetku a využívala na podnikanie. Priznanie k dani z MV za rok 2008 bolo podané. Avšak v roku 2009 toto auto nevyužívala na podnikanie. Podáva sa za rok 2009 priznanie k dani z MV? Alebo sa malo podať oznámenie o zániku daň. povinnosti a nepodať priznanie? Ako to je?
Ja by som povedala že je treba dať oznámenie o zániku povinnosti (30 dní od zániku) nakoľko prestalo byť využívané na podnikanie.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

ekonom1 Pozri príspevok
Ja by som povedala že je treba dať oznámenie o zániku povinnosti (30 dní od zániku) nakoľko prestalo byť využívané na podnikanie.
Lenže oznámenie nebolo podané.
0 0
ekonom1 ekonom1

ekonom1 je offline (nepripojený) ekonom1

žena
Dada Pozri príspevok
Lenže oznámenie nebolo podané.

Tak potom dodatočne oznámiť alebo ak nie tak zaplatiť DzMV za rok 2009.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať