Zavrieť

Porady

Najlacnejsi kurier do Ceskej republiky.

Poradte mi prosim, ktory kurier je najlacnejsi do CR. Baliky by boli hmotnosti 3-5kg, bolo by to bez dobierky. Co som si zistoval cenu tak sa mi skoro hlava zatocila. A to byvam cca 50km od ceskych hranic, rozmyslam aj nad moznostou ze to poslem priamo z ciech.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    časť českých internetových obchodov to robí tiež tak - teda, ak sú z blízka, že s balíkmi pravidelne vycestúvajú na slovensko. Majú aj slovenský účet. Z čiech asi najlepšie vychádza PPL, ale naopak netuším.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    zatial najlepsie vychadza Ten expres co som nasiel 12.50 bez DPH za 5kg balik, pytal som sa GLS, tam mam zmluvu s nimi vramci slovenska a chceli za 5kg balik 27 Eur, vsak ked si zoberiem taxik ma to lacnejsie vyjde, to su asi srandisti.

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Slovenská pošta má dve dobré služby za výbornú cenu: EMS a Obchodný balík.Skús sa informovať na bezplatnej linke 0800 122 413. Pošlú ti aj cenník.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    mam skusenost so slov. EMS a od toho horsiu sluzbu som este nevidel, klasickou postou nechcem posielat, prilis vela papierovania a balenia.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    padro Pozri príspevok
    zatial najlepsie vychadza Ten expres co som nasiel 12.50 bez DPH za 5kg balik, pytal som sa GLS, tam mam zmluvu s nimi vramci slovenska a chceli za 5kg balik 27 Eur, vsak ked si zoberiem taxik ma to lacnejsie vyjde, to su asi srandisti.

    U nás / nechcem robiť reklamu/ sa cena odvíja aj od toho, kolko balíkov ide na jednu prepravu. Je rozdiel, či pošleš naraz dva balíky alebo 20 bal.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    to mi je jasne ze je to rozdiel, napr. vramci SK posielam mesacne 200 balikov tak mam super cenu, lenze do CR este len zacnem posielat takze vobec netusim kolko zakaznikov z CR mozem mat. takze zatial musim pozerat na cenu za 1 balik.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    padro Pozri príspevok
    to mi je jasne ze je to rozdiel, napr. vramci SK posielam mesacne 200 balikov tak mam super cenu, lenze do CR este len zacnem posielat takze vobec netusim kolko zakaznikov z CR mozem mat. takze zatial musim pozerat na cenu za 1 balik.
    Keď máš firmu,ktorá Ti dáva super cenu,skús sa s nimi dohodnúť na spolupráci aj pre CZ.

    Príklad: keby Ti moja firma robila prepravu tovaru v objeme 200 bal. mesačne,tak by určite bolo zaujímavé rozšíriť prepravu aj do CZ,aj za cenu určitej straty na začiatku.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    pisem hore o GLS, skusal som, ale nepochodil som... ked budem posielat viac spravia mi cenu

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    padro Pozri príspevok
    zatial najlepsie vychadza Ten expres co som nasiel 12.50 bez DPH za 5kg balik, pytal som sa GLS, tam mam zmluvu s nimi vramci slovenska a chceli za 5kg balik 27 Eur, vsak ked si zoberiem taxik ma to lacnejsie vyjde, to su asi srandisti.


    Asi by som sa s nimi vážne porozprával o tej zmluve. Skús si dať požiadavku na doručovanie na www.požiadavka.sk. Oni to rozošlú firmám a budeš mať na výber z množstva ponúk.

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    ja by som tom mal u gls za 17,50€/5kg balik a to zmluvu nemam s gls ale so sprostredkovatelom...

    Veltraud je offline (nepripojený) Veltraud

    Veltraud
    Neviem, ci mozem zverejnit kuriersku spolocnost, ktoru pouzivame my vo firme. Stoji 11,62€ 1 kg + 0,66€ za kazdy dalsi kg. Dorucene je to na druhy den. Vyuzivame ich uz niekolko rokov, musim klopat, zatial bez problemu. My posielame tovar z BA do Prahy, ale myslim, ze aj zvazaju z miest Slovenska.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    wvsystem Pozri príspevok
    Mam podpisanu zmluvu s In Time, vsetko do 3 kg do CR mam za 13*€.
    treba mat nejaky minimalny pocet zasielok?

    wvsystem je offline (nepripojený) wvsystem

    wvsystem
    padro Pozri príspevok
    treba mat nejaky minimalny pocet zasielok?
    Vsetko zvisi na dohode pri podpise zmluvy. Da sa dohodnut, ze po urcitom case sa stretnes so zstupcom spedicnej firmy a podla mnozstva odoslanych zsielok prehodnotite pausalnu cenu za kus smerom dole.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    asi to pojde nakoniec cez Toptrans, zatial maju najlepsie ceny a dokonca 50km odo mna maju Ceske depo, cize ak by som tam zaniesol napr. len 3 baliky tak uz som v miernom pluse. Takze uvidim ako sa s nimi dohodnem.

    2Lenka2 je offline (nepripojený) 2Lenka2

    2Lenka2
    Ak možem pomocť, tak mám veľmi dobrú skúsenosť s http://www.kurierdociech.sk/. Spolupracujem s nimi už niekoľko rokov a naozaj som spokojná. Vlastným firmu a balíky potrebujem mať do 24hod. v Českej republike, čo mi na našom trhu nikto neumožnil až na túto distribúciu, ktorá má prijateľnú cenu podľa expresných služieb, ktoré ponúka. K svojim zákazníkom sa stavia veľmi priateľsky a zodpovedne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.