Zavrieť

Porady

podnikatelsky zamer kadernictvo

ahoj chcela by som vas poprosit o pomoc som technicky antitalent takze nie som priatel pocitacu ale aj tak som si dnes vedela vytvorit e-mail a zaregistrovat sa sem.Rada by som chcela vypracovat podnik.zamer na kadernictvo a dostat z UP dotaciu vie mi niekto poradit ako?PROSIM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Danielle369
    posielam ti tu nejaké vzory, musíš si ich upraviť podla seba..trošku na tom zapracuj a urobíš to.
    katkasrubka ahoj danielle nevidim tu nikde tie vzory ktore by mohli pomoct tak i mne.
    terezamaria Je to 6,5 roka staré a určite jej to poslala súkromnou správou.....

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Danielle369
    DAJ SI HORE DO VYHLADáVANIA: HACCP.....nájdeš tam aj prevádzkový poriadok pre kaderníctva a vela užitočného k tvojmu podnikaniu
    a daj si do vyhladávania:: podnikatelský plán...aj tam nájdeš
    Naposledy upravil Danielle369 : 06.01.10 at 15:34

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Najjednoduchšie je to dať do googla vo forme kaderníctvo podnikateľský zámer a na 99,99999% nájdeš to, čo hľadáš.

podnikatelsky zamer kadernictvo

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.