Zavrieť

Porady

bločky z ERP po podaní daň.priznania

Poraďte, prosím, čo s dokladmi z ERP, ktoré sa "nájdu" po podaní príslušného daňového priznania. Konkrétne február/04 "objavený" v júli? Môj zábudlivý platca je živnostník a štvrťročný platca DPH, a daňové priznania za 2.Q/04 vypisujem práve teraz, ak sa nejakym zázrakom ešte dá použiť, prosím o rýchloradu. Ďakujem, pekný deň prajem. Tess.
Naposledy upravil tess : 16.05.05 at 09:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    ja by som to zahrnula teraz do danoveho priznania, kedze je to april, riadi sa este starym zakonom, tam bola podmienka zauctovania, takze pokial to zauctujete do juna, tak II.Q - danove priznanie

    tess je offline (nepripojený) tess

    tess
    Dakujem za reakciu. Len este predsa: do denníka zaúčtujem vyplatené z pokladne apríl /04? Srdečná vďaka.

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    no neviem ako mate to ucto, ja mam pokladnu kazdy den uzatvorenu, nemozem sa vratit spatne, ale ak sa mozte, tak to urcite bude lepsie, pokial februarovy blocek bude zauctovany v aprili ako v juni

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Ano, do denníka to tiež treba dať do apríla/04. Položky, ktoré účtuješ v jednotlivých mesiacoch Ti musia sedieť s evidenciou DPH.

    bločky z ERP po podaní daň.priznania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.