Zavrieť

Porady

Nechcem,aby bývalá manželka mala moje priezvisko

Neprajem si, aby moja byvala manzelka bola nadalej nositelkou mojho priezviska. Chcem, aby po rozvode mala svoje povodne priezvisko. Co sa s tym da robit. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

janica.sk Pozri príspevok
Vies,ale ja mam s nou aj dieta,tak aj preto som jej vsetko nechal.

O dieťa sa kto stará? Zostalo u nej , alebo u teba? ak smiem...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

janica.sk Pozri príspevok
Neprajem si, aby moja byvala manzelka bola nadalej nositelkou mojho priezviska. Chcem, aby po rozvode mala svoje povodne priezvisko. Co sa s tym da robit. Dakujem.
Neviem teda, ako to je! Ale bývalej manželke priezvisko nechceš nechať, ale jej nick používaš veselo ďalej. Asi.
http://www.porada.sk/t117828-opatrov...ml#post1124994
http://www.porada.sk/t107000-amslico...tml#post990051
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Slávka u manželky- preto jej nechal všetko.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Melnick Pozri príspevok
Slávka u manželky- preto jej nechal všetko.
No neviem Majka, možno je nechal všetko, aby mu nechala dieťa...aj tak sa dá...ale možno máš pravdu
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

janica.sk Pozri príspevok
Nechal som jej vsetko,aby som mal od nej pokoj,lebo chrapala s cig...om..A nemam. Dohodnut sa s nou neda.
no ked si jej nechal vsetko, tak zrejme to tak berie, ze si jej nechal aj "obchodnu znacku" = priezvisko, a teda obchoduje pod touto znackou veselo dalej...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
janica.sk Pozri príspevok
Vies,ale ja mam s nou aj dieta,tak aj preto som jej vsetko nechal.
Predpokladám že aj dieťa si jej nechal. Veď, keď všetko tak všetko!
Tým pádom,keď si zmení meno,má ho zmeniť aj dieťaťu. Potom budeš spokojný?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

ludex Pozri príspevok
Predpokladám že aj dieťa si jej nechal. Veď, keď všetko tak všetko!
Tým pádom,keď si zmení meno,má ho zmeniť aj dieťaťu. Potom budeš spokojný?
ktovie či by dal súhlas na zmenu priezviska dieťaťa.... a potom akoby platil na cudzie...
0 0
janica.sk janica.sk

janica.sk je offline (nepripojený) janica.sk

To nie je jej nick, to je nick mojej sestry a cez nu sa pytaju aj jej zname,ked nieco potrebuju.Ved ked sa niekto chce raz nieco opytat,tak si hned nemusi vsade osobitne nieco zakladat,alebo ti to vadi??
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
To mi trochu pripomína vtip.

Muž príde k lekárovi.
"Pán doktor, Minulý týždeň prídem domov a nájdem svoju ženu v posteli s cudzím chlapom. Opýtal som sa, čo to má znamenať a žena ma poslala do kuchyne, aby som si dal kávu. A to sa opakovalo viackrát".
Lekár: " A prečo s týmto idete za mnou"?
Muž: "Ja iba, či mi neuškodí toľko kávy"?
Naposledy upravil marjankaj : 08.01.10 at 15:59
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
janica.sk Pozri príspevok
Neprajem si, aby moja byvala manzelka bola nadalej nositelkou mojho priezviska. Chcem, aby po rozvode mala svoje povodne priezvisko. Co sa s tym da robit. Dakujem.

Teraz už trocha vážne. Myslím,že s tým nespravíš vôbec nič,pokial ona s tým nebude súhlasiť. Povznes sa nad to,myslím že máš aj dôležitejšie starosti ako je meno tvojej ex. Meno nerobí človeka človekom.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

janica.sk Pozri príspevok
To nie je jej nick, to je nick mojej sestry a cez nu sa pytaju aj jej zname,ked nieco potrebuju.Ved ked sa niekto chce raz nieco opytat,tak si hned nemusi vsade osobitne nieco zakladat,alebo ti to vadi??
Mne to nevadí, ale je to proti ETIKETE. A mám jednu osobnú skúsenosť. Keby niekto z Vás, pričlenených, napísal niečo nevhodné, takpovediac zrelé na vylúčenie, potom to opatrenie by schytal nevinný.
0 0
janica.sk janica.sk

janica.sk je offline (nepripojený) janica.sk

Nechal som jej vsetko,lebo sa mi vyhrazala,prave koli dietatu.Ale aj tak som nepochodil,dieta mi neda ani len k telefonu,a ked si pridem vyhradeny den pon, tak chodi za mnou 10 metrov s ci... bandou.No ale ako sa vravi,za dobrotu na zobrotu.Uz som sa zmieril s tym,ze to takto bude. PS.Na pocitac ona nikdy nechodila ani s nim nevie narabat,ani nemala zaujem,ze to vraj nema dobry vplyv na cloveka,atd.Takze tak.
0 0
janica.sk janica.sk

janica.sk je offline (nepripojený) janica.sk

Ja sa neskryvam za cudzi nick,ale predsa ked tu nediskutujem ani nechodim vobec,tak preco by som sa mal tu evidovat nejakym sposobom koli otazke,ved to je pre tych ludi,ktori to zneuzivaju,nadavaju tu a vobec sa nejako nevhodne spravaju.Ked budem vulgarny a nebudem sa tu vhodne spravat,tak potom sa trap nad tym!Ved ti to moze byt jedno,ci som Jano alebo Fero.Ked nechces,nerad.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

janica.sk Pozri príspevok
Ja sa neskryvam za cudzi nick,ale predsa ked tu nediskutujem ani nechodim vobec,tak preco by som sa mal tu evidovat nejakym sposobom koli otazke,ved to je pre tych ludi,ktori to zneuzivaju,nadavaju tu a vobec sa nejako nevhodne spravaju.Ked budem vulgarny a nebudem sa tu vhodne spravat,tak potom sa trap nad tym!Ved ti to moze byt jedno,ci som Jano alebo Fero.Ked nechces,nerad.
Nie nebudem, vymazala som svoj príspevok, Petra odpovedala za mňa..aj tak si neodpovedal na to čo som sa pýtala, až teraz nakoniec.... tak máš pravdu je jedno či si ten, lebo ten čas to vyrieši...
0 0
janica.sk janica.sk

janica.sk je offline (nepripojený) janica.sk

A okrem toho,tie nicky...Ked sa zaevidujem,ze som Zuza z Detvy,alebo Juro Janosik, tak aj tak nebude nikto vediet,co som zac,ci som ta alebo ten.Vzhladom na to ohanat sa tu nejakym nickom je fakt trapne.Ja tiez neviem,kto sa za tym tvojim skryva.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

janica.sk Pozri príspevok
A okrem toho,tie nicky...Ked sa zaevidujem,ze som Zuza z Detvy,alebo Juro Janosik, tak aj tak nebude nikto vediet,co som zac,ci som ta alebo ten.Vzhladom na to ohanat sa tu nejakym nickom je fakt trapne.Ja tiez neviem,kto sa za tym tvojim skryva.
A chcel by si vedieť? No skrýva sa Petra Nová. A čo napíšem, za tým si stojím. Kto moje príspevky číta, nemusí rozmýšľať, či som Ďuro alebo Truľo, alebo Marka z Hornej Dolnej.
Prepáčte Jurkovia a všetky Marienky.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
janica.sk Pozri príspevok
A okrem toho,tie nicky...Ked sa zaevidujem,ze som Zuza z Detvy,alebo Juro Janosik, tak aj tak nebude nikto vediet,co som zac,ci som ta alebo ten.Vzhladom na to ohanat sa tu nejakym nickom je fakt trapne.Ja tiez neviem,kto sa za tym tvojim skryva.

A čo je s tvojou bývalou,už si zmenila priezvisko???
0 0
janica.sk janica.sk

janica.sk je offline (nepripojený) janica.sk

Mozes byt aj Petra Stara,Mlada,Krasna a ja neviem aka.Podla toho,co tu pises,by si sa mala volat Petra Dolezita.Aj tak je to jedno.Aj keby si tu mala kopiu svojho obcianskeho,tak nik nevie,ci to pises ty.Tak tu nestruhaj zo seba dolezitu.Ale napriek tomu ti dakujem,ze si mi venovala par minut.Ale prosim ta,uz mi nepis,setri svojou energiou a nemarni mnou cas.Dakujem Ti este raz.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ludex Pozri príspevok
A čo je s tvojou bývalou,už si zmenila priezvisko???
A to má ako vedieť, veď iba dnes založil tému. Ja zvyknem byť niekedy tiež dobre protivná, ale teraz s vami mnohými nesúhlasím. Namiesto toho aby sme poradili a trochu sa báli ako spoluobčania o vývin jeho dieťaťa tak tu doň rýpeme. Nepáči sa mi vývoj tejto diskusie.
Mne keby partner zobral dieťa a vychovával ho v prostredí, ktoré nám všetkým je dobre známe, neviem.... neviem......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

janica.sk Pozri príspevok
Mozes byt aj Petra Stara,Mlada,Krasna a ja neviem aka.Podla toho,co tu pises,by si sa mala volat Petra Dolezita.Aj tak je to jedno.Aj keby si tu mala kopiu svojho obcianskeho,tak nik nevie,ci to pises ty.Tak tu nestruhaj zo seba dolezitu.Ale napriek tomu ti dakujem,ze si mi venovala par minut.Ale prosim ta,uz mi nepis,setri svojou energiou a nemarni mnou cas.Dakujem Ti este raz.
Ej ha! Nepočúvnem Ťa celkom a napíšem ešte raz. A k téme. Aj keby si mal tie najdôležitejšie a vážnejšie dôvody, ako to, že sa Ti ex vláči s Rómom, jej priezvisko nedokážeš zmeniť, ak sama nebude chcieť.
P.S. Poznám, a mám neďalekých susedov Rómov, ktorých mám v úcte a vždy sa s nimi rada porozprávam. A máš pravdu, že s Tebou sa nemusím, keď nechceš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať