Zavrieť

Porady

MRP-PU-Win - zoznamy

V denníku zadávam pri účtovaní aj IČO dodáv.firmy. Dá sa nejako vytlačiť, alebo aspoň vidieť na obrazovke nákupy tovaru... vytriedené podľa IČO?. vie mi v tom niekto poradiť?

Chcela by som vidieť všetky nákupy tovaru od jedného dodávateľa. Načo je potom vlastne prizadávaní údajov do denníka kolonka IČO?
Naposledy upravil Fany : 16.09.05 at 13:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    A ako si potom zisťuješ, ktorý nákup v denníku patrí konkrétnemu dodávateľovi (ak to nejde cez faktúry)?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja si radšej hľadám podľa analytiky. Alebo si zapíšem do textu aj názov firmy.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Fany
    V denníku zadávam pri účtovaní aj IČO dodáv.firmy. Dá sa nejako vytlačiť, alebo aspoň vidieť na obrazovke nákupy tovaru... vytriedené podľa IČO?. vie mi v tom niekto poradiť?

    Chcela by som vidieť všetky nákupy tovaru od jedného dodávateľa. Načo je potom vlastne prizadávaní údajov do denníka kolonka IČO?
    Nákupy na základe DF nie sú problém. Vytlačíš konkrétneho dodávateľa, alebo napr. prehľad naj...dodávateľov, ak chceš obraty porovnávať.
    Môžeš zaevidovať ako DF dodacie listy, bloček z registračky dám do pokladne PD. Je viac prácne, ale sú potom výstupy. K ročnej závierke prikladám poznámky k JU. Sú veľmi stručné a slúžia ako vysvetlivka pre samotnú FO, ale aj prípadný kontrolný orgán. Tu pridám aj bod - ako som zaúčtoval dodacie listy ako "DF" a prečo. Bolo mi to len pochválené (DU, majiteľ dokladov). Prípadne si to skús. Je tu ovšem tá zvýšená prácnosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.