Zavrieť

Porady

nespravne odvedeny odvod soc. poistovni

Dobry den. prosim o radu. Zistila som 8.1. 2010, ze som neodvazala pol roka soc. poistovni odvody. Udala som zly ucet v trvalom prikaze. Odvody vsetky dostavala zdravot. poistovna spolu so svojimi preddavkami. Po zisteni tejto chyby som 8.1. zaplatila soc. poistovni vsetky nedoplatky a zdavot. poistovni som dala ziadost o vratenie preplatku.Kedze som SZCO a robim pauslne vydavky, neviem ci si mozem v danovom priznani za r. 2009 prirat aj odvody soc. poistovne, ktore v skutocnosti nedostala. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    nie,
    výdavky si odpočítaš, kedy boli v skutočnosti SP zaplatené a to bolo tento rok

    gubika je offline (nepripojený) gubika

    gubika
    Dik za odpoved. Takze v tomto danovom priznani si mozem uplatnit len poistne v zdravot. poistovni. A buduci rok zase len to co skutocne odvediem?

    gubika je offline (nepripojený) gubika

    gubika
    Ešte jedna otazočka. A v danovom priznaní za r. 2010 mozem zaratat aj tento nedoplatok plus pravidelne mesačné platby, ktoré budem platit v priebehu roka 2010? Tento nedoplatk bude danovo uznany ? Diki moc.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    gubika Pozri príspevok
    Ešte jedna otazočka. A v danovom priznaní za r. 2010 mozem zaratat aj tento nedoplatok plus pravidelne mesačné platby, ktoré budem platit v priebehu roka 2010? Tento nedoplatk bude danovo uznany ? Diki moc.
    V r.2010 si uplatníš doplatok čo si zaplatila + riadne odvody.

    nespravne odvedeny odvod soc. poistovni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.