Zavrieť

Porady

Hľadám firmu - rekonštrukcia bytu BA

Dobrý deň,

hľadám spoľahlivú firmu na rekonštrukciu jadra, kuchyne, elektriny v byte BA. Prosím odporučte firmy, s ktorými máte dobré skúsenosti alebo varujte pred zlými. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    plavno Pozri príspevok
    Ahoj mne robila jedna kvalitna firma a som s nou nadmieru spokojny a cena aj robota toto je ich čislo ..... sú fakt super čo sa týka jednania aj roboty
    plavno, si myslíš, že moderátori tejto stránky sú fakt takt slaboduchí, že si nevedia pozrieť tvoje staršie príspevky (ktoré boli vymazané preto, lebo si si robil reklamu na svoju firmu) a zistiť, že to číslo je tvoje a že zase si robíš reklamu na svoji firmu???

    Ak sa to bude opakovať, koleduješ si o vylúčenie.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    joloposo Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    hľadám spoľahlivú firmu na rekonštrukciu jadra, kuchyne, elektriny v byte BA. Prosím odporučte firmy, s ktorými máte dobré skúsenosti alebo varujte pred zlými. Ďakujem.
    Prosím prípadných záujemcov, či tých, ktorí chcú niekoho doporučiť, aby posielali svoje ponuky cez súkromné správy a neuvádzali kontakty do verejnej diskusie. Všetky príspevky, ktoré toto nedodržia, budú vymazané.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    Chobot Pozri príspevok
    Prosím prípadných záujemcov, či tých, ktorí chcú niekoho doporučiť, aby posielali svoje ponuky cez súkromné správy a neuvádzali kontakty do verejnej diskusie. Všetky príspevky, ktoré toto nedodržia, budú vymazané.
    a už je to tu,len čo ste na to upozornili,vymazať!!!!!

    plavno je offline (nepripojený) plavno

    plavno
    Ahoj mne robila jedna kvalitna firma a som s nou nadmieru spokojny a cena aj robota toto je ich čislo .......... sú fakt super čo sa týka jednania aj roboty
    Naposledy upravil Chobot : 14.04.10 at 10:44

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    Chobot Pozri príspevok
    plavno, si myslíš, že moderátori tejto stránky sú fakt takt slaboduchí, že si nevedia pozrieť tvoje staršie príspevky (ktoré boli vymazané preto, lebo si si robil reklamu na svoju firmu) a zistiť, že to číslo je tvoje a že zase si robíš reklamu na svoji firmu???

    Ak sa to bude opakovať, koleduješ si o vylúčenie.
    no konečne

    laurinka je offline (nepripojený) laurinka

    laurinka
    Dobrý deň, mohla by som poprosiť telefónne číslo na firmu na rekonštrukciu bytu????????
    Dík

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    laurinka Pozri príspevok
    Dobrý deň, mohla by som poprosiť telefónne číslo na firmu na rekonštrukciu bytu????????
    Dík
    Na internete a v Zlatých stránkach je veľa stavebných firiem, vykonávajúcich rekonštrukciu. Toto nie je stránka na inzeráty.
    Ahojte hladam firmu na rekonstrukciu bytu ak niekto pozna alebo ma dobre skusenosti poradte dakujem. prokop.peto@gmail.com, 0903556578

    peter741 je offline (nepripojený) peter741

    peter741
    sme partia murarov ak mate zaujem o rekonstrukciu dajte mi vediet na rozumnej cene sa vieme dohodnut

    jhonny je offline (nepripojený) jhonny

    jhonny
    Som živnostník ... robím prerábky popri zamestnaní,pracujem ako hasič ,takže času mám viac než dosť,sme taká menšia partia,ale zato šikovná a spoľahlivá.

    plavno je offline (nepripojený) plavno

    plavno
    Aešte som zabudól poradia ti zo všetym napr. staval som dom a dal som im projekt a ked sme sa stretli tak mi presne poradili že ako čo by som mohol vylepšiť a ešte aj som ušetril a viacej som spokojnejši dal by som ruku za nich do ohňa čo sa týka roboty zavolaj im a budeš milo prekvapený hneď po prvom telefonáte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.