Zavrieť

Porady

Internetová stránka

Ahojte

Bol by som rád, keby ste mi pomohli doladiť moju stránku. Čiže či nemám v textoch chyby, a či sa vám celkovo vzhľad páči, čo by ste zmenili atď...
Usporiadat
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Ahoj, v prvom rade si tam dopíš mesto, resp. aj jeho okolie....absolútne nie je zrejmé, kde chceš pôsobiť.
Podľa stránky vidieť, že začínaš, ale bolo by fajn tam hodiť nejaké referencie.
0 0
Maniak Maniak

Maniak je offline (nepripojený) Maniak

Ak si to robil po prvy krat tak je to ok celkom slune na...sice odkazy na uvod, služby, cennik, kontakt su sice trosku komplikovane ja osobne by som to napisal lahsie..ale urcite je to urobene v nejakom programe..
a ako napisala aankaa uz tam staic len malickosti dopisat a mas to ok..už len seo aby ta google nasiel:))
0 0
matus-x1 matus-x1

matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

Zle zapamätateľná doména + navyše s pomlčkou. Síce to zelené pozadie vypadá pekne ale texty sa lepšie čítajú keď je nejaké jednofarebné kontrastné pozadie. Takto sa oči vyše namáhajú.
V kontakte mi chýba viac informácií.

Na mňa moc dôveryhodne tá stránka nezapôsobila.
Ale ak to bola tvoja prvá práca, tak pochvala.
0 0
Ericeqh Ericeqh

Ericeqh je offline (nepripojený) Ericeqh

Urob si tu stranku cez niejaky redakcny system, budes mat jednoduchsie editovanie, bude to vyzerat profesionalne a navyse si na to najdes na nete aj niejaku peknu graficku sablonu.
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

Aankaa Pozri príspevok
Ahoj, v prvom rade si tam dopíš mesto, resp. aj jeho okolie....absolútne nie je zrejmé, kde chceš pôsobiť.
Podľa stránky vidieť, že začínaš, ale bolo by fajn tam hodiť nejaké referencie.
Dopísať mesto mám v pláne, len počkám na reakcie ostatných, aby som to nemenil celý deň. A tie referenci, no ja neviem, zatiaľ jeden zákazník a ja ho budem otravovať či súhlasí aby bol na mojej stránke v sekcii referencie?

Maniak Pozri príspevok
Ak si to robil po prvy krat tak je to ok celkom slune na...sice odkazy na uvod, služby, cennik, kontakt su sice trosku komplikovane ja osobne by som to napisal lahsie..ale urcite je to urobene v nejakom programe..
a ako napisala aankaa uz tam staic len malickosti dopisat a mas to ok..už len seo aby ta google nasiel:))
ďakujem...čo máš na mysli slovom "ľahšie"? Samozrejme že je to urobené v programe, inak sa to urobiť nedá, pokiaľ máš na mysli tlačitka. Kódovanie som robil v Textovom editore a prvý krát, ale chcem to mať vyšperkované, nech to trocha vyzerá.

matus-x1 Pozri príspevok
Zle zapamätateľná doména + navyše s pomlčkou. Síce to zelené pozadie vypadá pekne ale texty sa lepšie čítajú keď je nejaké jednofarebné kontrastné pozadie. Takto sa oči vyše namáhajú.
V kontakte mi chýba viac informácií.
Doména je zle zapametateľná, lebo mi doménu pcm.sk nejaký trúd vyfúkol. Mal som tam nahodené iné pozadie, ale potom som ho zmenil. Najskôr to vyzeralo takto. A čo konkrétne by v tom kontakte malo byť? Keď ku mne nechodia zákazníci tak načo tam budem dávať svoju adresu?
0 0
matus-x1 matus-x1

matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

Tak zober si fakt že na tvoju stránku majú prísť hlavne začiatočníci a keď dáš niekomu takému vizitku aby si pozrel tvoj web, tak z vlastne skúsenosti viem, že majú problémy sami nájsť pomlčku na klávesnici.

Do kontaktu napr. obrázky tvojich certifikátov a podnikateľský subjekt.

A prípadne na akú lokalitu slovenska sa zameriavaš alebo či cestuješ po celom slovensku.
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...ja žiadne certifikáty nemám, ani nemám podnikateľský subjekt...a už som tam doplnil že kde je ktorá služba dostupná...
Naposledy upravil marian152 : 21.01.10 at 12:40
0 0
zubro85 zubro85

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

tu dostupnost si daj radsej do kontaktov, a chyba ti tam kontakt na skype
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...aj som rozmýšľal či dať skype, a tak dám...aj tu dostupnosť teda ešte dopíšem aj do kontaktu...
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Zdravim,

na prvy pokus je to velmi dobra stranka. Mne este stale vadi ten podklad, velmi zle sa cita text. Ak velmi trvas na farebnom podklade, tak by si mohol aspon take nieco skusit, ako je v prilohe.
pcm.jpg  
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...spravil som to podľa teba, naozaj to vyzerá lepšie (troška som tomu ešte pridal saturáciu)...
0 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Zdravim ta, môzem sa ta opytat aky hosting máš? Skúsim ti niečo navrhnut alebo prerobit nieco jednoduche ako by to mohlo graficky vyzerat : )
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

Mne tam chyba adresa... Cokolvek na internete hladam, vzdy si skontrolujem, ci tam ma clovek uvedenu adresu. Ak nema, tak ma nezaujima, posobi na mna nedoveryhodne... Prip. aspon link na zrsr.sk, ked uz nechces priamo adresu uvadzat...
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...no adresa je tam zbytočná, lebo ku mne nechodia zákazníci. Ale keď je to také dôležité, tak ju tam dám.

Deiky - hosting mám od www.exohosting.sk a mám ten najmenší - mikro. Ten mi na moje účely bohato stačí. :-)
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

marian152 Pozri príspevok
...no adresa je tam zbytočná, lebo ku mne nechodia zákazníci. Ale keď je to také dôležité, tak ju tam dám.
Nejde o to, ci k Tebe chodia zakaznici, ide o doveryhodnost. Neviem, ako to vidia ostatni, ale mna by to odradilo.
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...tak ju tam dám...
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Aj ICO prip. aj DIC tam mozes hodit...
0 0
nakupdomov nakupdomov

nakupdomov je offline (nepripojený) nakupdomov

šialenec
taká zelená fádna stránka.. Funkčnosť spĺna ale ja by som ju trošku oživil..
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...čím?...
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

marian152 Pozri príspevok
..., ani nemám podnikateľský subjekt......
chápem to tak, že nemáš živnostenský list alebo to znamená niečo iné?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať