Zavrieť

Porady

Internetovy obchod www.lacnestavanie.sk

Zdravím , kupoval niekto stavebný materiál cez tento obchod? aké máte s týmto obchodom skúsenosti?
http://www.lacnestavanie.sk/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andula111 je offline (nepripojený) Andula111

    Andula111
    Pivko, prosím ťa kupoval si nakoniec u nich? Tiež to zvažujeme. Teraz majú veľmi dobré zľavy.

    Len mám z toho trocha obavy. Nikdy som za takú veľkú čiastku nekupovala cez internet.

    Ďakujem

    xxmxx je offline (nepripojený) xxmxx

    xxmxx
    ja som tam chcel viackrat kupovat napr. podlahovy polystyren do celej novostavby (3.poschodia) a povedali mi ze pri takych malych mnozstvach sa im to neoplati. Neviem preco tam neuvadzaju minimalne mnozstvo nákupu - zbytocne takto zavadzaju ludi.....

    mado745 je offline (nepripojený) mado745

    mado745
    Ja som v týchto stavebninách nakupoval od tehál, cez strechu až po fasádu. Dodali všetko načas a keď nám niečo chýbalo tak poslali aj menšie množstvo. Keď vznikol preplatok tak promntne vrátili na účet. Odporúčam aj s mojím susedom :-)

    olzuz je offline (nepripojený) olzuz

    olzuz
    Tento obchod neodporucam, mam s nim velmi nedobru skusenost. Dodali mi nespravny tovar (nespravnu velkost), ktory som neobjednala a ktory nemozem pouzit. Presviedcali ma, ze chybu som spravila ja a tovar som nepsravne objednala. Zaujimave, lebo objednavka aj faktura boli vystavene na tovar, ktory som chcela.
    Napriek nespravnej dodavke mi tato firma nebola ochotna zobrat tovar naspät.
    Takze teraz sedim na tovare, ktory som neobjednala a nemozem ho pouzit, lebo nepasuje. Usetrit som teda neusetrila nic. Prave naopak cele je to cele vysoko stratova zalezitost. Ani ta cena, ktoru som za tovar zaplatila , nebola nijako vyhodna. Nasla som ju vo viacerych internetovych obchodoch.

    Proste smola, rozhodla som sa pre tu nespravnu firmu!

    Internetovy obchod www.lacnestavanie.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.