Zavrieť

Porady

povinnosti mzdovej účtovníčky na konci roka

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, či mi viete poradiť, čo všetko musí robiť mzdová účtovníčka na konci roka. Nech niečo nezabudnem.

Treba tlačiť aj evidenčné listy zamestnancov?

Ďakujem
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Ešte mi napadlo - nezabudnúť intentúru dovoleniek - kvôli rezerve dovoleniek.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

chcem sa opýtať, akým tlačivom majú požiadať zamestnanci o ročné zúčtovanie dane a o RZZP?
Ak mám pracovníkov s min.mzdou a jedného, ktorý má vyššiu, ale daň mu nevychádza, tak podávam len hlásenie o vyúčtovaní dane a nerobím ročné zúčtovanie dane, keď žiadna im nevychádza?
Ako sa robia rezervy na dovolenku? Robí sa aj pri jednom zamestnancovi?
0 0
janka01 janka01

janka01 je offline (nepripojený) janka01

ak pracujú za minimálnu mzdu, tak pravdepodobne budú mať nárok na zamestnaneckú premiu, a to je škody nevyužiť...
Tlačivo je predpísané, mne sa dá vytlačiť aj z programu olymp.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

už som si našla aj žiadosť aj ročné zúčtovanie preddavkov. O zamestnaneckej prémii som počula ale neviem nič bližšie o nej.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
sybila3 Pozri príspevok
chcem sa opýtať, akým tlačivom majú požiadať zamestnanci o ročné zúčtovanie dane a o RZZP?
Ak mám pracovníkov s min.mzdou a jedného, ktorý má vyššiu, ale daň mu nevychádza, tak podávam len hlásenie o vyúčtovaní dane a nerobím ročné zúčtovanie dane, keď žiadna im nevychádza?
Ako sa robia rezervy na dovolenku? Robí sa aj pri jednom zamestnancovi?
Tlačivo na RZdane je v prílohe - daňové tlačivá, na RZZP - príloha - dokument.
Ak zamestnanci požiadajú o ročné zúčtovanie, nakoľko majú min. mzdu, určite im bude vychádzať zamestnanecká prémia. Možno aj tomu, ktorý má vyššiu mzdu.
Rezervy na dovolenku - neviem, to sa robí v PÚ a ja robím JÚ.
Naposledy upravil rodina1 : 21.09.10 at 09:57
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
RZZP - ak boli len zamestnancami a nemali ani raz kolísavý príjem - nie je potrebné robiť , ani posielať oznámenie do ZP
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať