Zavrieť

Porady

Ako zistiť majiteľa tel.čísla...

Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

Ahoj,

pokial pises, ze sa jedna o nepekne SMS, neries to cez poradu obrat sa na policiu, oni si uz toho cloveka najdu.Jedna sa o obtazovanie. Pred rokmi som mal podobny problem, ked mi ktosi posielal sms z pre mna neznameho cisla, skoncilo az spravou, kde napisal, ze ma fyzicky zlikviduje a moju partnerku tiez. Zasiel som na policiu, podal trestne oznamenie do niekolkych dni ho mali - bol to bohuzial moj vtedajsi podriadeny:-( spor sapotom riesil sudnou cestou...

len nevienm ako momentalne policia funguje ako zo zahranicia citam riesa dolezitejsie veci ako posielanie vybusnin do zahranicia a pod...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vakos_SK
Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)

Asi takto?

=INTERpunkčné znamienko
1 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

to vyzerá ako sms poslaná z pevnej linky... 47 je smerovka PO Lučenca
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

zatiaľ ďakujem...
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

išla by použiť táto služba? T-Mobile Asistent 1188
t com a T mobil jedna rodina

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=120806
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Milá Maňuša,pokiaľ sa jedná o nie pekné,resp.o SMS správy,ktoré ťa urážajú,alebo ináč hanobia Tvoju osobu,obráť sa na policajný zbor,alebo na príslušnú okresnú prokuratúru s podaním trestného oznámenia na neznámeho páchateľa.Tieto dve štátne inštancie sú povinné trestné oznámenie od Teba prijať či už ho budeš podávať v písomnej,alebo ústnej podobe.Ináč nič neviriešiš a ak ťa niekto iný odkáže na iné konanie nič dôveryhodne nevybavíš!Ak na niečo narazíš som ochotný ti pomôcť!
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

viktorviktor Pozri príspevok
išla by použiť táto služba? T-Mobile Asistent 1188
t com a T mobil jedna rodina

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=120806
ani náhodou
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

kozlíček Pozri príspevok
ani náhodou
no jasne veď číslo poznáš, a toto http://telefonny.zoznam.sk/
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

vedeli by ste mi poradiť či ide o pevnú linku alebo nejakéhho mobilného operátora ?
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Ďakujem za ochotu. Ozvem sa.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Maňuša Pozri príspevok
Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Maňuša Pozri príspevok
vedeli by ste mi poradiť či ide o pevnú linku alebo nejakéhho mobilného operátora ?

použila som http://www.numberingplans.com/?page=...is&sub=phonenr a zistila som.....poznáš niekoho z Hnúšte?
Snap107.jpg  
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

No neviem, ked zadam tel cislo zo ziliny, ukaze to ze je z Bytce.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

kergulaan Pozri príspevok
No neviem, ked zadam tel cislo zo ziliny, ukaze to ze je z Bytce.
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Maňuša Pozri príspevok
Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Tak napis sms, ze si neprajes, aby ti take smsky posielal. Ak ti bude posielat nadalej, jednoducho zajdi na policiu.
Cislo telefonu, ak nieje vo verejnom tel. zozname jednoducho nenajdes
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Xanti Pozri príspevok
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?
V tom pripade je ten vyhladavac na 2 veci - ....
Ako sa pise v prispevku vyssie, ze ci nepozna niekoho z Hnuste, to tiez moze mat Hnusta smerovku ako napr Zvolen a sme v prd...
Naco take vyhladavanie.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Možnože sa ešte nejaká rada nájde, zatiaľ neidem na políciu. Pochopila som, že ide o pevnú linku.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Skus Zlate stranky, ja som sa tam nasiel aj s presnou adresou, ale ja mam verejne pristupne cislo.
Skus to tvoje presne, mne to ukazuje ze nic take nie je lebo neviem posledne dvojcislie
http://www.zlatestranky.sk/ludia/-/474399800/1/
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?
Predvolba 041 - telefonne pasmo Zilina

Babkov
Bytča
Čadca
Krásno nad Kysucou
Kysucké Nové Mesto
Lietava
Lietavská Svinná
Rajec
Rajecké Teplice
Snežnica
Stará Bystrica
Strečno
Terchová
Turzovka
Varín
Velké Rovné
Žilina

kergulaan Pozri príspevok
V tom pripade je ten vyhladavac na 2 veci - ....
Ako sa pise v prispevku vyssie, ze ci nepozna niekoho z Hnuste, to tiez moze mat Hnusta smerovku ako napr Zvolen a sme v prd...
Naco take vyhladavanie.
Predvolba 047 - telefonne pasmo Lucenec

Hnúšťa
Lučenec
Modrý Kameň
Polichno
Poltár
Rimavská Sobota
Slovenské Ďarmoty
Tisovec
Tomášovce (okres Lučenec)
Veľký Krtíš
Vrbovka

kergulaan: Hnúšťa nemá smerovku ako Zvolen... Predvolba 045 - telefonne pasmo Zvolen

Banská Štiavnica
Dekýš
Detva
Dudince
Hodruša-Hámre
Hontianske Moravce
Hriňová
Kremnica
Krupina
Nová Baňa
Sliač
Svätý Anton
Vyhne
Zvolen
Zvolenská Slatina
Žarnovica
Žiar nad Hronom


prečo vyhľadávač nenapísal Lučenec, ale zadal Hnúšťa?
Pretože osoba s týmto tel.číslom žije v blízkosti Hnúšte? / dvojčíslie za predvoľbou sa pri každom meste zmení/ ...
Naposledy upravil alla66 : 26.01.10 at 11:08
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Maňuša Pozri príspevok
Možnože sa ešte nejaká rada nájde, zatiaľ neidem na políciu. Pochopila som, že ide o pevnú linku.
tak potom nevieš čo chceš!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia! U pevných liniek je to trochu iné. Prvé čísla 047..... je predvoľba ÚTO, ostatné čísla je číslo stanice. A ako názov napovedá "pevná linka", tak táto sa nemení (je statická - na jednom mieste) a preto ukáže aj miesto (location) [S-Telecom ich má predsa v databáze, kde to inštalovali a pripojili linku (pár vodičov).
Pri mobilných telefónoch vám to vyhodí, že je to mobile number (mobilné číslo), krajinu a operátora.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať