Zavrieť

Porady

Bambucké maslo, Kokosový olej

ahojte dámy, baby, dievčatá,

otázka. Čítala som o celkom dobrých účinkoch bambuckého masla a kokosového oleja, na pleť, suché ruky a suché vlasy. Chcem sa spýtať či s tým máte niektoré skúsenosti a aké? A následne kde a za koľko ste uvedené veci kupovali. Ide o to, že vlasy mám dosť suché, ale hlavne to chcem používať na ruky a plet, pretože ich mám vysušené. Hlavne ruky. Keď ste 12 hodín vonku v týchto mrazoch tak chlapci z pokožky mávajú bielymi zástavkami. A následne keď to budem mať by som to chcela používať aj na vlasy. Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Bambucké maslo je vynikajúca kozmetika, ktorú možno použiť na pleť aj na vlasy. Tiež sa používa do kúpeľa namiesto kúpeľových olejov, prípadne na neho možno nakvapkať esenciálny olej a takto ho nechať rozpustiť v teplom kúpeli.
    Naposledy upravil arizona : 30.09.10 at 12:28 Dôvod: reklama

    vlados03 je offline (nepripojený) vlados03

    vlados03
    som síce chlap, ale kokosový olej milujem, po kúpeli sa celý natriem - vonia nádherne, na dovolenke som ho používal aj po opaľovaní, bambucké maslo nepoužívam

    Bambucké maslo, Kokosový olej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.