Zavrieť

Porady

tretí cisársky rez a myóm

chcela by som sa opýtať, či tu má niekto skúsenosti a tehotenstvom a myómom a tiež plánovanou sekciou už treťou? mám 44 rokov, idem do siedmeho mesiaca, mám myóm, zatiaľ sa zväčšil len trošku, nerobí nejaké problémy- zatiaľ a mám ísť v apríli na tretiu sekciu , mám trochu strach
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Ginka ja som myómy síce nemala ale 3 sekcie mám za sebou, tiež som mala ten veľký strach, ale všetko dobre dopadlo, medzi 2. a treťou sekciou ubehlo 12 rokov, ale pooperačný priebeh bol podobný.

    Bambina1 je offline (nepripojený) Bambina1

    Bambina1
    Dobrý vecer.ja som po dvoch sekciách a teraz toho roku som mala operaciu 1.myomu v maternici keďže mal 5cm tak ho museli vybrať cez rez brusnej dutiny a teraz sa zotavujem uz som treti týždeň po operacii len sa chcem opýtať keďže maternicu mam ponechanu som vdacna ze to dobre dopadlo chcem sa opytat kedy mozem mat pohlavny vstik???Ďakujem
    buchač " mat pohlavny vstik??? "
    ===================
    Snáď styk...či ?
    Tweety A ošetrujúci dr. má na to aký názor?

    tretí cisársky rez a myóm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.