Zavrieť

Porady

Program pre generovanie cestovnych prikazov

Ahojte,
neviem ci sa spravne vyjadrim, ale vie niekto poradit program pre generovanie cestovnych prikazov?
Mam zivnost a pouzivam sukromne motorove vozidlo (za ktore som samozrejme zaplatil cestnu dan). Minuly rok som kazdy tyzden robil priblizne rovnake jazdy (mam niekolko zakaznikov a jazdim k nim na servis).
A ked mi teraz prislo spravit cestovne prikazy (kvoli nakladom) pre DP, tak ze by som to vygeneroval v nejakom programe, ak taky existuje.
Niekedy davno bol tusim program kde sa zadali cesty ktore chodievam, obdobie, pociatocny a konecny stav tachometra (to by nebolo treba), a program by mi vytlacil cestovne prikazy.
Tiez neviem ci staci nejaka "supiska", alebo na kazdy treba zvlast list? Treba aj knihu jazd? (ked je vozidlo sukromne, asi nie, alebo ano?).
Ak nie je taky program, aspon by som poprosil o nejaky vzor, ktoreho by som sa mohol pridrzat aby som mohol dat podklady uctovnicke a vela sa pri tom nenapracovat :-)
Dakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
nie je to na generovanie , ale aj to pomôže
http://www.cestovnyprikaz.sk/

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

pistik71
Zita5 Pozri príspevok
nie je to na generovanie , ale aj to pomôže
http://www.cestovnyprikaz.sk/
Dakujem. Ale ja mam cca 4-5 cestakov tyzdenne za 1/2 roka (kazdy den jazdim k zakaznikom), co by som sa upapieroval a upisal v tychto formularoch. Alebo by som to spravil tak, ze len jedna prva strana a potom pokracovanie za 1/2 roka? Rad by som si to maximalne ulahcil.

Klára2 je offline (nepripojený) Klára2

Klára2
Skús software Speedy do firmy Kamar, ale tam tiež musíš zadať údaje o cestách a pod. Nerobím s ním, ale viem, že na základe jázd vygeneruje cestovný príkaz.

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

pistik71
Hm... asi to take jednoduche nebude.

A ako to vlastne je? Ja nepotrebujem knihu jazd, len cestovne prikazy? (ked jazdim na sukromnom aute).

ksychtik je offline (nepripojený) ksychtik

ksychtik
skus cestak.fofos.sk

Nadefinujes si casovy interval, mesta kam chces chodit, a booom. Ma vygeneovane cestaky!

Program pre generovanie cestovnych prikazov

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.