Zavrieť

Porady

problém v škôlke

prosím Vás o radu. mojej dcére sa v škôlke stal úraz na novopostavenom pieskovisku proti ktorému ako sme sa včera dozvedeli sme boli iba mi. dali sme si zvolať rodičovské združenie o ktorom vedeli asi len tí, ktorí to celé spískali. pieskovisko nespĺňa ani len domácu normu nie to ešte štátnu. Obrubník má vľmi ostré hrany a je vysoký cca 30 až 40 cm. pre 5 ročné deti dosť vysoké, si myslím. ďalej tam chcú aktivisti dorobiť kompletné detské ihrisko na betónovom povrchu. ihrisko pre cca 20 detí o rozmere 6x5 metra na betóne kde polovicu zaberá pieskovisko a vstup so schodami do jedálne a do škôlky. poradte mi prosím ako zabrániť ďalšiemu úrazu nie len nášmu dieťaťu. ešte nám bolo povedané že keď sa nám nepáči, tak si máme dať dieťa do 5 km vzdialenej dediny.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

nera738 Pozri príspevok
ako pozerám moja pani rozpútala dosť dobrú debatu. mne osobne to pripadá tak, že dotyčná ešte pred otehotnením mala slúbené miesto riaditelky (zdroj TASR). S tým si musela dať na 4 roky pauzu a teraz prichádza čas Č a treba nejaky ( il) legálny spôsob ako ju poslať preč. Inak si to neviem vysvetliť, lebo toto rozumný človek nevymyslí, nie to ešte zrealizuje. ja to nafotím a potom posúdite sami. inak dedina sotva 500 ludí, ale asi bohatá na príspevkoch. keby si moja žena nezobrala prisťahovalca "ďalej - prindiša" možno by ju tu bral aj niekto vážne. Ale napokom sa ukáže kto je tvrdší oriešok
A toto je čo? nera738 raz vystupuje pod ženským pohlavím a teraz pod mužským? ALebo niekto píše pod jej prihlasovacím menom?

Dúfam, že nám nera738 dá čoskoro vysvetlenie, inak vymažem tento posledný príspevok
0 0
nera738 nera738

nera738 je offline (nepripojený) nera738

jasné, že dám vysvetlenie. To len moj manžel sa zapojil do debaty, lebo ja som pisala z roboty a on z domu. prepáčte ak sme vas poplietli. no boli sme dneska v školke a už to asi došlo aj riaditelke, začala si byt vedomá, že obišli všetky zákony a normy a slubila nám, že to dá odstránit a nič viac sa stavat nebude, že zabojujeme o naše staré ihrisko a opravime si ho. Ved je na tráve, tak už len to je výhra. Neviem ako budu reagovat tí užasní aktivisti ale dost sa na to teším, bude sranda. Dám vediet ako to všetko dopadne. Všetkým vam dakujem, bez vás by som asi odvahu nenabrala.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi kritika pomohla a začína sa to obracať na správnu stranu, dúfajme.

(A na odvahu je dobré rubnúť si jedno poldeco ostrého!)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať