Zavrieť

Porady

Peugeot 407 2.0 HDI

Ahojte. Dostal som ponuku na kupu tochto vozidla za 8000 EUR a plus rocnu zaruku na skryte vady. Velmy sa mi paci, a rozmyslam nad tym, ze si ho kupim. Zaujimalo by ma, ci ma niekto s tymto autom nejake skusenosti, plusy a minusy, co stoji servizovanie tochto vozidla, atd. Vopred Vam dakujem za opdovede.



Peter

-----------------------------------

Cena: 8000 €
Technické údaje
Rok výroby: 2004
Farba: Béžová metalíza
Najazdené: 118 160 km
Objem motora: 1997 cm3
Výkon motora: 100KW / 136 PS
Prevodovka: 6 stupňový automat

Bezpečnosť
8 x airbagov
ABS + elektronický rozdeľovač brzdných síl + podpora brzdenia v kritických situáciách (AFU)
ESP + ASR + variabilný posilňovač riadenia

Komfort
Tempomat + obmedzovač rýchlosti
Dvojzónová automatická klimatizácia individuálne nastaviteľná + chladená odkladacia skrinka + peľový a uhlíkový filter
Peugeot audio RD4 + CD/MP3 prehrávač + ovládanie pri volante + 6 reproduktorov
El. predné a zadné okná
El. sklápateľné vonkajšie spätné zrkadlá
Automatické stierače

Ostatné
Xenónové svetlomety
Predné hmlové svetlomety
Elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo
Vyhrievané predné sklo
Centrálne zamykanie + rádiové diaľkové ovládanie + elektronický imobilizér
Palubný počítač + ukazovateľ vonkajšej teploty
Vyhrievané predné sedadlá
Elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca
Bedrové opierky na predných sedadlách
Parkovací asistent zadný
Nokia handsfree sada
koberčeky vpredu a vzadu
Výškovo a osovo nastaviteľný volant + výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča
Hlavica radiacej páky a volant v koži
Držiak na plechovku, zástrčka 12V
Stredová predná lakťová opierka s úložným priestorom
Zadné sedadlo sklopné a delené 1/3 – 2/3 + 3 výškovo nastaviteľné opierky hlavy
Spätné zrkadlá a kľučky dverí vo farbe karosérie
Alarm + superzamykanie
Oceľové disky 16
Filter pevných častíc (FAP)

Poznámky
Nikdy búrané, 1 majiteľ, Servisná knižka, Úplná servisná história
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    To, ze je to "nikdy neburane" ja fajn. Este aby to bolo "nikdy neukradnute".

    ...pretoze nedavno som sa rozpraval so znamym, ktory vozi auta. Dost ma prekvapilo, ked som sa dozvedel, ze este aj kontrola originality je o znamostiach a o peniazoch.

    kovixxx je offline (nepripojený) kovixxx

    kovixxx
    Kradnuté to urcite neni, lebo cez koho to kupujem, ten mu to aj predal (on je pánom tej peugeotky ). Aj servisovanie prebiehalo u nich, takze aj v tom sa mu da verit, ze to nikdy nebolo burane + aj kilometre sedia na 100%.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    kovixxx Pozri príspevok
    Kradnuté to urcite neni, lebo cez koho to kupujem, ten mu to aj predal (on je pánom tej peugeotky ). Aj servisovanie prebiehalo u nich, takze aj v tom sa mu da verit, ze to nikdy nebolo burane + aj kilometre sedia na 100%.
    Tak potom nerozmýšľaj a ber všetkými desiatimi !

    Aj keď ja by som dal radšej prednosť dvojlitru v benzíne + LPG .

    kovixxx je offline (nepripojený) kovixxx

    kovixxx
    Aj by som bral, len ja som chcel povodne Peugeot 307 S tym uz mam skusenosti, len ta ponuka nie je bohvie aka A teraz tu je tato 407icka. Nepoznam ju, len z internetu a z videnia + dostal som na nu zlavu a rocnu zaruku. Takze rozmyslam nad tym, a preto by som bol zvedavi na vase nazory, skusenosti... lebo nepoznam nikoho, kto by mal tento typ

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Peugeoty kupujú zväčša tí, čo už Peugeoty mali.
    Ako moj kolega,predtým mal 405,teraz 406 TDI. Najazdil necelých 100 tisíc km a odišlo mu vstrek.čerpadlo,ináč pohoda.
    A komfort vozenia veĺký.Napr.mne sa 307 nepáči.
    Ale skus pogoogliť po forach a tam sa dozvieš všetko.
    Myslim ze ide o peugeot 407 z predajne v Novych Zamkoch, ja mam odtial peugeot 307 rocnik 2005, najazdenych 27 tuis. km a tiez idem kupovat 407, velmi sa mi paci a tiez z Novych Zamkoch, v tej 407 som aj ja sedel je to delo urcite sa to oplati.

    kovixxx je offline (nepripojený) kovixxx

    kovixxx
    Odkail si to myslite, ze to je v NZ? A preco chcete vymenit 307icku? Tak to auto je vázne delo, len ci ho nebude drahsie udrziavat ako kupit )) Este som si dal cas do konca mesiaca si to rozmysliet Cakam aj na iné ponuky, lebo najradsej by som si kupil 307icku
    Pretoze ak nie to iste skoro podobne auto som pozeral v novych zamkoch aj ja, kedze chcem kupit 407, ja mam odtial 307 ma 27 355 km, rocnik 2005, benzin 1,4, fiolie na oknach, inzerat mam na autovia pod menom j.č.
    Auto ide super len mne sa strasne paci 407 naco som pred tym nemal, ked som kupoval 307 takze asi tak,
    mozte si pozriet moj inzerat na 307 a ja si kupim 407 :-)

    kovixxx je offline (nepripojený) kovixxx

    kovixxx
    Pekne je to auto, len skoda ze mate benzin Ja urcite chcem diesel, s tym mam skusenosti, a pri tom by som aj chcel zostat. Kupujete uplne novu 407icku?
    Chcem kupit auto co najnovsie a s minimom najazdenych km, myslim ze uplne nove sa moc ani neoplaca hned straca na cene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.