Zavrieť

Porady

Procesor

Dobry den, chcel by som sa spytat, ze ci neviete co znamena to + pri napr. 3000+ Ghz.Tusim je to + 400MHz, ale niesom si isty a chcem si to overit.

Dakujem za kazdu odpoved .
Naposledy upravil Zamoro : 07.02.10 at 15:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

    Zamoro
    tomas67: Nejako my neukazuje ze niekto pridal pripevok k tejto teme,ale na email my uz prislo ze si Ty reagoval, ale tu my to neukazuje.Neviete co sa deje??

    K teme: mam 2500+ a chcem vediet ze co znamena to +,nic viac,frekvenciu mam 1500MHz

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Ja viem, tú správu som predtým vymazal, lebo som sa pomýlil, bola mimo témy, ale to + by malo znamenať, že je ten procesor vylepšený o niečo ako napríklad 2500, to znamená, že má nejakú výhodu, je ako neskôr vyrobený.

    Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

    Zamoro
    tomas67 Pozri príspevok
    Ja viem, tú správu som predtým vymazal, lebo som sa pomýlil, bola mimo témy, ale to + by malo znamenať, že je ten procesor vylepšený o niečo ako napríklad 2500, to znamená, že má nejakú výhodu, je ako neskôr vyrobený.
    Ano ved to aj ja viem ze musi mat nejaku vyhodu..ze vraj to ma mnoho pocitacov..ale chcel by som konkretne co znamena to +...hovori sa ze okolo 400MHz ti to prida k tym napr. mojim 2500, ale nikde som to nevidel napisane aby som si to mohol potvrdit

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    chlapci je to ciste iba vec oznacenia procesora, a s jeho pracovnou frekvenciou nijako nesuvisi
    ako mas:
    skoda - felicia
    tak toto je
    AMD - 2500+

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Je to tzv. PR rating. Davnejsie oznacoval, ze napr. AMD 2500+ bol vykonovo porovnatelny s Intel Pentium 2500 MHz. AMD malo totiz tech. problem dosahovat frekvencie ako Intel P4 (NetBurst), preto pouzili PR rating.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.