Zavrieť

Porady

Koniec leasingu - ako ďalej s poistkami?

Ahojte poraďáci, potreboval by som poradiť - dnes mi skončil leasing na auto a s tým aj havarijné a povinné poistenie, obehal som si poisťovne - najlacnejšia mi vyšla AXA - má s ňou niekto nejakú skúsenosť, myslím tým ohľadom poistenia..havárie ..atď...alebo po prípade poradte ktorá piosťovńa na Slovensku je IN a prečo ....
alex
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    Dobrý deň,

    keďže Vám skončil leasing predpokladám, že to havaríjne a pzp sú cenovo riadne pálky!

    Odporúčam hneď zmeniť pzp a havaríjne ale pozor 6 týždňov pred výročím zmluvy treba požiadať o zrušenie zmluvy.

    Čo sa týka PZP a havaríjneho platí staré dobré pravidlo : nie je dôležitá cena ale kvalita. AXA láka klientov na cenu a služby, ktoré nikdy nevyužíjete(doplnia pohonné hmoty, ktoré aj tak zaplatíte).

    Pri PZP v prvom rade pozerajte na spoluúčasť (je to napísané malými písmenkami v zmluvných podmienkach) a územnú platnosť!

    Pri havaríjnom si tiež pozrite spoluúčasť a čelné sklo! Odporúčam ho mať poistené bez spoluúčasti a mať ho vôbec poistené!

    Pri výbere konkrétnej poisťovne napíšem len toto : ak napíšem do ktorých nechoďte ešte to tu niekto napadne za ohováranie.

    Takže ak chcete môžete mi napísať na peter.kral....post.sk

    Koniec leasingu - ako ďalej s poistkami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.