Zavrieť

Porady

firma Atrium - mate osobnu skusenost?

Zdravim
ak mate osobnu skusenost s touto firmou, mam na vas prosbu. Ako ste spokojni? Aky je postup v pripade, ze mame zaujem, aby postavili domcek? Na mysli mam hlavne podpis zmluvy o dielo, to ma teraz najviac pali. Totiz... rodicia by chceli od nich montovany domcek, no v zmluve o dielo je bod, v ktorom je cena za dielo platna a nemenna po dobu 18 mesiacov po podpise zmluvy. Avsak... zmluva sa ma podpisat este pred presnym vyspecifikovanim zmien ci uprav, ktore rodicia v domceku budu pozadovat. Ustne im bolo povedane, ze na zaklade ich poziadaviek, pokial teda pojde o "znizenie narokov" /napr. vykachlickovanie len casti a nie celej kupelne, nevymurovanie niektorych stien a pod./, bude cena za dielo upravena smerom nadol. Lenze v zmluve o dielo nie je o tomto ani zmienka. Prave naopak- cena je fix na 18 mesiacov od podpisu a hotovo.
Mate s tymto prosim nejaku skusenost? To predsa nemoze byt standardny postup? Akosi sa mi to nezda....
Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Keď s tým máte problém treba sa na to spýtať konkrétnej firmy.Prečo to tam nieje.Ja osobne by som za takýchto podmienok nič nepodpísal.A milú firmu s úsmevom odprevadil za dvere.

    jankazb je offline (nepripojený) jankazb

    Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac jankazb
    Táto z firiem stavajúcich montovavné domy sa nám videla (pred 2rokmi)asi naj v korektnosti jednania (prešla som snáď všetky pôsobiace na SK).
    Naše rozhodnutie na montovaný nakoniec u nich zmenila cena. Potom bola iná firma s iným systémom, ale z viacerých dôvodov nakoniec rozhodlo dom stavať.
    Na Atrium bolo kopec dobrých referencií, tak ak rodičia ponáhľajú s bývaním a neriešia financie, určite by som išla do jednania.
    Rozhodne všetky zmeny do zmluvy vopred. Nám naceňovali projekt aj so zmenami ktoré som popísala. Tá fix cena na dobu 18mesiacov platila už so zmenami. Možno ste sa pri jednaní iba nepochopili.

    firma Atrium - mate osobnu skusenost?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.