Zavrieť

Porady

Som pripojená,ale nejde mi to:-))))

Ahojte všetci..poprosím o radu:
Mám pripojenie na net cez T-com už dlhší čas,taktiež už dávno používam Mozillu firefox ale....od včerajška mi nejde spustiť internet Klikám na ikonku Mozilli a niekedy sa net nespustí vobec a inokedy sa ukáže a hned zmizne Takto to spravím aj 15x a potom ho "osvieti ako aj teraz a som tu!
Pripojenie mám stále,len sa mi to nechce otvoriť--čo s tým môže byť??
dala som skontrolovať disky a sú čisté,ale včera som stiahla jeden crack,ktorý mi po chvíli z compu zmizol!! a aj sa mi net hned zavreltak som z toho jeleň...poradte prosím-všetkým dakujem
Usporiadat
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Ten crack za to moze. Mas tam nieco co neni virus ale robi ti problem. Skusala si FF preinstalovat?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Tým FF myslíš Firefox???haha zatiaľ nie..pomôže to??aj by ma zaujímalo,kam ten crack zmizol,zloduch:-((
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Ten crack môže byť zavírený, takže sa nainštaloval "a pozametal stopy po sebe". FF= Firefox. A potom skús aj iní prehliadač ak Ti to bude stále blbnúť.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Skúste na ikonu kliknúť pravým tlačidlom, spusťiť ako správca. Riešiť problémy s kompaktibilitou .Preinštalovaťna staršiu verziu atd.Ak nepomôže skúste mozillu vymazať z pc a znova nainštalovať.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

jojom Pozri príspevok
Ten crack môže byť zavírený, takže sa nainštaloval "a pozametal stopy po sebe". FF= Firefox. A potom skús aj iní prehliadač ak Ti to bude stále blbnúť.

hmmm,ale vir mi žiaden nenašlo,ma už šlahne z toho prečo nemôže byť net ako raj aj sa mi to zdalo divné,že ten crack zrazu sám zmizol a zavrel mi aj net--ako ho v compe vypátram,ked antivírus hlási čisté všetko??

Dakujem teda všetkým za rady a idem čosi poskúšať-dám info,nech sa aj ostatní poučia z mojej šikovnosti
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

1. raj neexistuje tak preto
2. nie kazdy virus je detekovatelny (z roznych dovodov)
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak máž zapnuté , aby windows vytváral body obnovenia, tak sa vráť cez bod obnovenia do času ,keď bolo všetko v poriadku.Na routri musí kontrolka ADSL svietiť nie blikať.Ak bliká vtedy keď nemáš internet ,chyba je pred routrom.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Tak som s tu konečne dostala..hoodne dlho som klikala na ikonku FF,aby ma to sem pustilo

Ja mám pripojenie v poho,ved seedujem torrenty len mi nejaký vir bráni spustiť prehliadač....

Takže som odinštalovala FF,dala dokonca novšiu verziu a to isté..ledva ma to sem pustilo...tak som stiahla operu a chrome a skúsim to nainštalovať,ale mám strach,že ten viro ma už nepustí cez nič

Máte niekto ešte nejakú radu??ak ano,vopred dakujem..J.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

No virus by ti domrvil cely internet, ak ti internet ide v inych aplikaciach tak to bude len domrveny FF.
1. IE ti funguje?
2. po odinstalovani FF doporucujem vycistit docasne subory, registry po FF a aj profilove subory po FF pomocou CCleaner free dobreho softu.
3. neviem ci to tu uz bolo pisane ale ja mam v menu aj nudrzovy rezim ... pod nim je taketo volanie:
"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode
cez Windows tlacitko a R si to skus spustit alebo cez menu, ze co to povie.
4. Mozno by stacilo zmazat vsekto od FF v Application Data kde mas profil a podobne veci
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Bud k tomu pusti nejakeho odbornika, ktory zisti preco ti FF zatvara, alebo reinstall
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

tak som ešte raz odinštalovala FF ,skúsila IE ,ale všetko márne....potom ma to náhodou asi po hodine pustilo cez IE,tak som si nainštalovala Operu,tá šla a zaklincovala som to Google chrome--a ten som si nechala

Takže FF ma sklamal,asi nemá v sebe to správne na prekonanie týchto virov,či červov,či čo to bolo

Dakujem vám chlapci
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Nooo..po dvoch dnoch sa antivírak zobudil a našiel trojana a červa
Maskovali sa mi tu parádne celé 2 dni...aký by ste poradili antivir,aby sa toto nestávalo??ja mám klasika avast home,ale zjavne nestačí

Dík za info
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Kvôli tomu používam AVAST+AVG spolu.Pri slabšom PC to ale múže robiť problém s rýchlosťou.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Kvôli tomu používam AVAST+AVG spolu.Pri slabšom PC to ale múže robiť problém s rýchlosťou.
Vladko...ešte mi povedz,čo je to AVG a čo je podla Teba slabší Pc a potom mi "rozsvieti"
Samozrejme vopred dakujem ::Janka
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Slabšie PC - starý procesor - malá pamäť RAM

http://www.avg.com/sk-sk/product-avg...?ctype=ps3900e

Free verzia :

http://free.avg.com/ww-en/homepage

Nainštaluj si a občas preskenuj PC týmto : Spybot - Search & Destroy

http://www.safer-networking.org/en/download/index.html
Naposledy upravil Vlado40 : 12.02.10 at 11:32
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Vlado40 Pozri príspevok
Slabšie PC - starý procesor - malá pamäť RAM

http://www.avg.com/sk-sk/product-avg...?ctype=ps3900e

Free verzia :

http://free.avg.com/ww-en/homepage
Dakujem A to môže byť naraz s avastom nainštalované?? Splnam odporúčané požiadavky...procák atd
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Vzdy iba JEDEN antivirus treba mat, nie viacej naraz lebo potom je to velmi velmi vlemi zle.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nainštaluj si free verziu.Ak ťa nebude brzdiť pri práci ,tak je to v pohode.

AVAST+AVG mám ja a kopu ďalších PC , ktorým robím servis a zatiaľ nie sú problémy.Pri inštalácií AVG vyhodí hlášku ,že je tam AVAST ,ale to daj ignorovať , alebo niečo podobné.
Naposledy upravil Vlado40 : 12.02.10 at 11:11
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

salvosko Pozri príspevok
Vzdy iba JEDEN antivirus treba mat, nie viacej naraz lebo potom je to velmi velmi vlemi zle.
Ako velmi velmi velmi???
Chlapci,už som z toho jelen...xi tak aký jeden teda??
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Každý má svoje "osvedčené" metódy,ktorými sa stará o PC,ale ani jedna nie je spoľahlivá na 100% a pri páde systému prídeš o všetko.Takže pravidelne si zálohuj svoje údaje a pracuj spokojne s tým , že je všetko OK.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať