Zavrieť

Porady

prepustenie zamestanca

dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadom zmeny pracovnej zmluvy resp. prepustenia. Manžel pracuje v jednej nemenovanej firme - ST od roku pána tuším 1989, je stále zamestnaný na dobu neurčitú a pri prepúšťaní by mal dostať podľa kolektívnej zmluvy odstupné za 6 mesiacov plus za každý odpracovaný rok niečo. (Vychádzalo mu to okolo 6.000€)Teraz však od júna ich má preberať nová spoločnosť a vraj ich preberá aj zo záväzkami či čo - tomu nejako nerozumiem, majú im však meniť zmluvy na dobu určitú teda na jeden rok. Príde tým však o všetky výhody a odstupné čo som uviedla. Rozmýšľa však ísť podnikať a ja som mu povedala že aby novú zmluvu nepodpísal a tak vlastne by dostal aspoň to odstupné plus za tie roky, tvrdí mi však že to by bolo porušenie zmluvy a nedostane nič. Kto mi vie pomôcť. Už keď je tam ako dinosaurus nech z toho niečo má ďakujem MIrka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    zákonník práce
    § 29a
    Na začiatok

    Ak sa prevodom zmenia pracovné podmienky dohodnuté v pracovnej zmluve a zamestnanec nesúhlasí so zmenou pracovných podmienok, skončí pracovný pomer zamestnávateľ z dôvodov podľa § 63 ods. 1 písm. b) alebo dohodou z tých istých dôvodov.

    § 63
    Výpoveď daná zamestnávateľom
    Na začiatok

    (1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov, ak

    a) sa zrušuje alebo premiestňuje zamestnávateľ alebo jeho časť,
    b) sa zamestnanec stane nadbytočný vzhľadom na písomné rozhodnutie zamestnávateľa alebo príslušného orgánu o zmene jeho úloh, technického vybavenia, o znížení stavu zamestnancov s cieľom zvýšiť efektívnosť práce alebo o iných organizačných zmenách,

    vrocka je offline (nepripojený) vrocka

    vrocka
    no ono je to vlastne podľa zákona v poriadku, aj keď je ako dinosaurus, firma ho preberie - dostane však zmluvu už nie na dobu neurčitú ale určitú na jeden rok a vlastne príde o všetko o čo prísť môže, už viem prečo sú tie paragrafy také pokrivené - sú nespravodlivé, pretože v nových zmluvách majú garantované platy a všetky ostatné výhody po dobu jedného roka nič viac ... ďakujem aj tak za odpoveď Mirka

    prepustenie zamestanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.